Problem so SATA labelflash mechanikou...

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Používateľov profilový obrázok
togo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 119
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Prešov/Stará Ľubovňa/Levoča

Problem so SATA labelflash mechanikou...

Príspevok od používateľa togo »

Takze, pred par dnami som si zakupil novu SATA DVD-RW Sony-Nec Optiarc 7173s. Pripojil som ju, vsetko v pohode vyhladalo a nainstalovalo. Napaluje tiez v pohode (aspon co som zatial napalil jedno DVD).

Problem nastal, az ked som chcel skusit vypalit labelflash na spodnu stranu DVD (technologiou T@2). Na vrchnu stranu media som zatial vypalovat neskusal, kedze sa mi este nedostalo do ruk labelflash medium.

Mam Nero 8 Premium, ktory samozrejme, labelflash podporuje, ale pri zacati zapisu mi vypise chybu. Ani nezacne vapalovat a ani neroztoci medium. Pri firmwar-i mi tiez vypisuje nejake divne znaky.
Firmware tam bol povodny 1.00, ale upgradol som ho na 1.02. Pri oboch firmware-och robilo to iste.

Na jednom fore som nasiel, ze rovnaky problem ma viac majitelov tejto mechaniky. Ako jedno z rieseni je tam udane nastavenie v biose pre sata (nieco aby mechaniku rozoznavalo ako IDE). Ale v mojom biose som nic podobne nenasiel (mam tam len nieco ako sata native, ale po zmene stale problem zotrvava). Mam dosku Gigabyte GA-965GM-DS2.

Prosim, ak s tymto problemom ma niekto skusenosti, tak mi poradte.
Používateľov profilový obrázok
togo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 119
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Prešov/Stará Ľubovňa/Levoča

Príspevok od používateľa togo »

nikto nevie poradit?

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"