FTP server - Asus wl-500gP a ADSL router D-link DSL-584T

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Ado008
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: So 07. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Cadca

FTP server - Asus wl-500gP a ADSL router D-link DSL-584T

Príspevok od používateľa Ado008 »

Zdravim. Prosim vas...Chcel by som si spravit FTP server cez Asus wl-500gP... disk rozbeham aj FTP server... ale ide o to ze Asus mam az za ADSL routrom D-link a nejde sa mi pripojit na FTP server cez moju verejnu IP... Skusil som cez virtual server pridelit porty na Asus ale neslo mi to ani tak.... v com moze byt chyba? ide vobec take daco? podla man teoreticky by to malo ist... alebo robim neikde chybu vo virtual servery? Diki moc.
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

:) tak mam WL500 a konfigurujem ho uz 3 den....

zavolaj na cislo : +420545421791 = Asus routes support, otial ta prepoja na prijemnu slecnu a ta ti pomoze, (mne velmi pomohla)
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

Toman napísal: ...otial ta prepoja na prijemnu slecnu a ta ti pomoze, (mne velmi pomohla)
... no nevahaj ... zavolaj
... vsetky tvoje tajne tuzby splni tvoja osobna slecna na horucej linke
... zavolaj ... zabudnes na vsetky starosti ... slecna sa postara o tvoj hardware
... len za 160sk za minutu mozes mat jazdu svojho zivota
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
Ado008
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: So 07. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Cadca

Príspevok od používateľa Ado008 »

diki moc :) len este tam skvor bude problem v tom DSL routry od D-linku... lebo ja tam potrebujem asi nejak porty presmerovat... aby ma to rovno hodilo na asus a nie na D-link...

Návrat na "Siete"