Ako ste spoznali web pretaktovanie.sk?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

No so mnou to bolo dost zvlastne. V juni 2001 (alebo 02?) som brigadoval vo firme (kde robim aj teraz) ako HW spravca 58 kompov. A tam mi kolega povedal nieco o pretaktovani. Hodil som do gugla a ako prvu naslo tuto stranku. Neviem ci si na to niekto este pamata ale bola cerveno-cierna a na dennom poriadku boli novinky ako niekto pretaktoval Durona na neuveritelnych 800mhz. Teraz je to na smiech, ale vtedy to bolo nieco brutal. Na stranku som chodil vtedy casto, ale na forume som nebol zaregistrovany. Potom na nejake 4 roky som sem chodil len sporadicky raz tyzdenne, a asi v auguste 2006 som sa zaregistroval na forum, a od vtedy som tu tak 2-3 hodinky denne, ovsem niekedy aj 2 dni nie, podla casu...
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

Guuugl :bravo:
Používateľov profilový obrázok
S4ne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 620
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Príspevok od používateľa S4ne »

je to skvela stranka dovolim si povedat ze naj na SVK o IT neviem teraz ci som ju vyGUGLIL alebo mi ju poradili :)
MB: Asus M4A77TD CPU: AMD Athlon II X4 620+Scythe Ninja RAM: 2x2GB OCZ Gold 1600MHz VGA: Asus HD 4870 512MB+ACS1+120mm AC Fan HDD: Seagate 250GB PSU: Fortron 550W Black power
Brblosko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Brblosko »

No jo, ale ten cas leti. Potreboval som pomoct s mojou starou doskou, je to aj moj prvy prispevok a myslim ze uz na neexistujucom webe www.overclocking.sk ci nejako tak (Toman tam bol admin alebo owner) padla zmienka o tomto webe....a som tu denne. Sem tam poradim alebo sa rehocem nad Scorpovymi hlaskami... :wink:
Fujitsu Siemens alive...
Ludska blbost je nekonecna...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Pisal sa priblizny cas 1 113 999 971 sekund od roku 1.1.1970 (00:00 h UTC), keD sem zavital (kupodivu nie cez google, ale cisto nahodou), vtedy este cerstvo strnastrocny chalan, ktory sa snazil zistit, co vsetko sa da s pocitacom robit. Onedlho sa tu slusne zabyval a zacal absorbovat vsetky myslienky a rady, ktore poskytoval Dalej. Potom sa skamaratil z vedenim (vtedy len Gabom a iWhym a par moderatormi) a zacal pisat nejake recenzie. To uz sa tu jeho pocet prispevkov ratal na stovky. Potom sa stal moderatorom a uz sa mohol zapajat aj do viacerych veci. Vydrzal vo funkcii priblizne rok (dotlacil cruxa za moderatora :D ) a potom som sa zacal obzerat po urcitom kariernom postupe a presiel inam. Tu na svoju vlastnu ziadost bol zbaveny funkcie a vymenovany za clena VIP skupiny, co je urcita pocta.

Dnes sa jeho pocet prispevkov rata na cca. 1600, travi tu denne viac ako hodinu a pol (boli casy, kedy tu bol aj 4-5 hodin) a dovoli si tento, dnes uz 16-rocny chalan-podnikatel, tvrdit, ze je dost skuseny na to, aby mohol odborne poradit v oblasti IT viacerym ludom. :wink:
Brblosko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Brblosko »

CrakeN napísal:...
Este dodam, ze vdaka tu nemenovanym clenom tohoto fora sa naucil pit slivovicu... :lol: :wink:
Fujitsu Siemens alive...
Ludska blbost je nekonecna...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Ehm, o tom pomlcime, to uz som vedel davnejsie. Ale Dakujem, ze si mi to pripomenul, lebo ako jedinemu, spolu s Matlom sa nam podarilo zorganizovat prvu oficialnu lanparty Pretaktovanie.sk, aj keD sa o to pokusali mnohi, vtedy len dvaja 15-rocni chalani sa toho chopili a boli to schopni zorganizovat, za co urcite patri vDaka od celeho Pretaktovanie.sk :lol: . (Ti, co neboli, nevedia, aka bola sranda uz na troch rocnikoch).
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

CrakeN napísal:Ehm, o tom pomlcime, to uz som vedel davnejsie. Ale Dakujem, ze si mi to pripomenul, lebo ako jedinemu, spolu s Matlom sa nam podarilo zorganizovat prvu oficialnu lanparty Pretaktovanie.sk, aj keD sa o to pokusali mnohi, vtedy len dvaja 15-rocni chalani sa toho chopili a boli to schopni zorganizovat, za co urcite patri vDaka od celeho Pretaktovanie.sk :lol: . (Ti, co neboli, nevedia, aka bola sranda uz na troch rocnikoch).
Bol som na lanpatrty vol.1 a vol.2( mam informacie ze vol 3. nebola moc o hrani :-D).... aj vdaka timto chlapcom som zazil akciu na ktoru budem spominat navzdy.... a preto to tu mam rad. VOL.1 bola best aneb prechadzka:
3:00 ZULU
Malacky
Orange infolinka :lol:
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

bolo tak 4:00 alebo neskor, lebo uz svitalo :wink:
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

nho odrasteny na forach typu co je to ten stojan na kavu co sa vysuva som hladal po niecom inom. ocguru bolo predsa len troska mimo chapanie. hlavne ked som patral po nejakej bazarovej veci a z ciech to bolo hoodne drahe. este k tomu som sa snazil cez spoluziaka zohnat nejaku maticnu dosku, ten ma nejak na gaba odnavigoval, v podstate sme sa poznali este hodne daavno a zda sa mi ze som bol regnuty este do tej nejakej alfa verzie alebo co to bolo. po prichode tuna som prisiel nato ze okrem zaujimaveho bazaru sem tam clovek aj vie niekde nieco poradit, mozno blbost, ale sem tam cloveka pohne aspon nejakym smerom ktorym neist. nho a da sa povedat, ze teraz by som mal uz ako tak vediet poradit v kazdej sitacii (prosim neukamenovat ma ak to nebudem vediet, som len clovek tiez :)). nho moje navsetvovanie fora, da sa povedat ze som tu od istej chvile dost zacal casto oxidovat, ved v predchadzajucom zamestnani som mal net a relativne dost casu. v tom momentalnom, mam pristup na net a casu este viacej ;P cize som tu vlastne non-stop, sem tam aj spim
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

Som tu od zaciatku fóra. Najprv som chodil na fórum v cechach. Gabo uz tam veselo fungoval. :wink: Teraz je to OC-guru ale predtym sa to volalo inac. Uz si ani nepamatam. KeD zacalo fórum na slovensku, tak mi uz OC -guru nechybalo. Aj to tam nejak zakapalo, skor zajdem na PC tuning. Ale tu na "nasom" mi je najlepsie.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- ja sa absolutne nepametam ako som sa sem prvy X dostal.... ale to bolo dakedy v ked vznikalo hnede uhlie....
- moj prispevok s nickom TOMAN je z Jul 05, 2005
- bol som tu zaregistrovany ale uz aj skor (niekedy uplne na zaciatku v septembry 2002, 2003 alebo 4) (september je isty!)
- potom som 3 mesiace bol prec a nevedel som si spomenut na login a passport tak som si zalozil "Toman" co som standardne pouzival aj na inich forach. (pre zjednotenie)
- potom som sem chodil ako "owner" z konkurencneho fora sa v podstate nieco nove priucit.....
- Po "nasilnom" zruseni mojho fora som zacal existovat tu, pacilo sa mi a nakoniec som sa stal dokonca moderatorom, coho je velmi cenim :)

T. :wink:

PS: pozdravujem do minulosti: Ergo, Siki, Eraser007, Port77, Tami, Crux a mnoho dalsich na ktorich nicky si uz nepametam..... (+ brblosko)
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
miqra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levoča

Príspevok od používateľa miqra »

dozvedel som sa z pcmodding.sk (tusim ze toman mi poradil) :wink:
som tu kazdy den priemerne 30min...
prehladne forum, pekne farebne podanie, vacsinou priemny ludia... :wink:
Core i5 4570 + Akasa Nero S, Asus Z87M-PLUS, 4x4GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX, EVGA GAMING GTX 1060 6GB, Coolermaster N200, Seasonic Titanium 750W, 250GB Samsung EVO 850 + crucial MX500 SSD 1TB, MSI OPTIX MAG341CQ
Používateľov profilový obrázok
mUrEeC
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: So 25. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa mUrEeC »

hehe ako citam tie vase prispevky haluz :D
No na tych lankach by som chcel byt :D dufam ze ta co sa planuje vyjde a dojdem aj ja xD ..
inac, ta navstevnost je dobra? co kukam tak skoro stale 500+ ludi..celkom fajne :]
CPU : AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+ (Barton, 2090.30 MHz, 512 KB L2) - MoBo : CANYON nVidia nForce 2 ULTRA 400 CN-7N0AL - RAM : V DaTa 256 MB DDR 400 MHz CL 2.5 - HDD : Hitachi 80 GB 7500 rpm 8 MB cache - WD 40 GB 7200 rpm - GPU : CANYON GeForce FX 5200 - PSU : Encer 300 W - OS : Windows XP Proffesional
SCHRANZ will NEVER DIE!!!
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

sa nepamatam, tusim som nejak sporadicky chodil na web a potom som raz zasiel na forum...a..a neviem..zapacila sa mi farba webu......a pamatam si na Tomanov pcmodding a jeho clanky, ktore boli obsahovo super, ale gramaticky to bol strasny masaker :)
Me like Pentium

Návrat na "Debata o všetkom"