pripojenie pc k LCD televizoru

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
sab142

pripojenie pc k LCD televizoru

Príspevok od používateľa sab142 »

mam taky problem,uz dlhsiu dobu pozeram satelitne programy na PC.Aky budem mat obraz na LCDtelevizore filps32PF9731 ktory ma HDMI vstup no moj pocitac ma len DVI vystup -graficka karta nvidia 8600DR ? prosim o radu
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

kup si kabel DVI to HDMI (cca 500Sk)
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
sab142

Príspevok od používateľa sab142 »

diky za radu len ten moj televizor ma rozlisenie 1366-768 a chcel by som zlozit pocitac procesor intel duo 6550.grafika asus8600GT satelitnu kartu Technisat sky star 2 s HD mislis ze mi to pojde na tV HDTV kvalite?-ta graficka staci?ma dvi duo na dva monitory-respektivne pocitac a LCD
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- co som pripajal ja moju TV k pc tak z nvidia gk pri pripojeni cez HDMI som mal ustrihnutich z kazdej strany tak 10-20 bodou....
- ked som vymenil gk za ATI HD2600 tak bol obras vporiadku
-
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
jozepazi

2xLCDmonitor + 1xFullHDTV

Príspevok od používateľa jozepazi »

Zdravim.
Potreboval by som poradit a vopred dakujem.

Kupil som si FULL HD TV a chcem ho pripojit k PC. K pocitacu pouzivam 2 monitory, takze ked chcem pripojit TV k PC tak musim odpojit jedno LCD (lebo na karte mam iba 2 vystupy) a zapojit telku cez VGA. Preto sa chcem spytat, ci nejaka grafika podporuje vystup na HDMI a sucasne by mohli byt aj zapnute tie dva monitory. Lebo som videl grafiky, ktore sa pripajaju na HDMI cez redukciu DVI a to by moj problem neriesilo, lebo ked by som chcel zapojit telku, tak by som musel odpojit jeden monitor.
Videl som grafiky, ktore maju HDTV out ale neviem co to je? Ci to je cez HDMI, alebo je to nieco ine a ake rozlisenie je pri tom. Ja potrebujem Full DH 1940x1080.
Dalsia alternativa je ze ked si kupim novu grafiku, tak si neham aj staru (Geforce6600) a tym by som ziskal dalsie vystupy, ale neviem ci by to tak fungovalo.

Viete mi poradit nejaku alternativu?
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

pouzivaju sa 2 grafiky ale nie v SLI/CF ale bez toho

proste niekto potreboval 4 vystupy tak dal do stroja 2x radeon x300 alebo nieco podobne
...

Návrat na "Grafické karty"