Ako ste spoznali web pretaktovanie.sk?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Príspevok od používateľa Fester182 »

- poradil mi ho kamarat zdravim ta MBG :),
- ako casto sem chodim ? ked som na nete tak hned idem pozriet sem a som tu vacsinou stale v poslednej dobe ked som to tu ako tak spoznal.
Naposledy upravil/-a Fester182 v St 05. Dec, 2007, 18:52, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7123
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Príspevok od používateľa gammaray »

No ujo Google mi ho vyplul......no....a tak som klikol, odvtedy klikam nan pravidelne :D
Ine PC fora nenavstevujem, lebo nemam potrebu a ani ich vlastne nepoznam. Vsetko sa dozviem tu a vedomosti uzivatelov odtialto mi uplne stacia.
Ozaj kusisko prace ste spravili. Fakt DAKUJEM. A nech sa Vam dari aj nadalej :wink:
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

ja som kukal nejku inu stranku o OC pokial si dobre spominam, a nejaky typek tam hodil link na thread ktory bol na pretaktovanie.sk, a nakoniec som postupom casu som zacal chodit najviac tu...:)
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

ja som sa sem dostal pomocou googlu kde som hladal nieco o pretaktovani R9800, tak som sa sem regol, zistil som si veci, a potom som sem uz len chodil odovzdavat skusenosti a bol som tu kazdy den az do dnes :) Cez toto forum som sa osobne spoznal s dobrym kamratom Jery193 (tusim tak sa volal terajsi mod Jerry)
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
KingP1n
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 287
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa KingP1n »

Ja som sem prvy krat prisiel ked som kupoval novu VGA, menil som 9600 AGP a nevedel som za co.
Potom som si precital recenziu na VF900-Cu a kupil som ho.
Zaregistroval som sa, spytal som sa par otazok ohladom upgrade PC a uz ma to nepustilo.
Hlavne ma bavi radit co za co vymenit a aky PC kupit. Mesiac som sa ucil, a potom som radil uz aj ja.
A zostalo mi to, radim stale...

Len skoda ze tu neni tolko recenzii ako na inych weboch. Najviac sa mi pozdava ddworld.cz - maju tam vela noviniek, recenzii a hlavne o HW. Mozno by toho aj tu mohlo byt viac, ale ludia by museli byt menej lenivy. :P . Ked si nabuduce kupim novy HW, urcite spravim recku...

V poslednej dobe (asi 3 dni) tu zacalo prispievat viac noviniek - to ma velmi milo prekvapilo. Len by este niekto mohol opravovat pravopisne chyby, alebo niekedy sa tam niekomu podari napisat 2x to iste slovo za sebou alebo pod.

A travim tu asi 1 hodinu denne.
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa r1z1ko »

O tejto stranke som vedel uz velmi dlho ale netusil som ze tu je aj forum...
raz som si to prezrel trosku lepsie a narazil som na super forum...
Používateľov profilový obrázok
miroh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 476
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od používateľa miroh »

nieco som zhanal... a JERRY mi poradil 8)
Asus g751jy....
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

vdaka hannimu
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

KingP1n napísal:Mozno by toho aj tu mohlo byt viac, ale ludia by museli byt menej lenivy. :P
Dakujeme
KingP1n napísal:Najviac sa mi pozdava ddworld.cz
k tomu sa tiez radsej nevyjadrujem
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

crux2005 napísal:
KingP1n napísal:Najviac sa mi pozdava ddworld.cz
k tomu sa tiez radsej nevyjadrujem
Hehe, spravny nazor, Dydyho recenzie maju taku doveryhodnost ako Stratosove testovanie HD2900XT / HD 3870 :)
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Príspevok od používateľa djkakadu »

Ja som sa na tuto super stranku registroval 5 Aprila 2005, v tedy som este nemal doma Internet takze som tu nebol casto, rok nato som dostal internet tak som tu bol den co den. Pisal som nejake recenzie prispieval do fóra, zil som pretaktovanim. Jedneho dna sa vsetko skoncilo. Niekdo mi priniesol hru Lineage II a to bol moj koniec na pretaktovanie.sk

:cry:
djk@k@du ! oNLy All
johno

Príspevok od používateľa johno »

Mne ju ukazal kamoss a ukazal mi tu nespravne infosky, co su tu, tak som ich upresnil a myslim, ze si budem tu pozerat castejsie, lebo to forum je celkom zaujimavo urobene. Narabat s nim viem,lebo podobne je aj na forum.djg
ale inac celkovo zaujimava stranka :wink:
Používateľov profilový obrázok
FLP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 939
Dátum registrácie: Ut 03. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: NitRa

Príspevok od používateľa FLP »

Ja som toto forum objavil cez letne prazdniny ked som do mojho PC zahnal X1950.O tomto fore som uz vedel dlho ale nejak ma neuchvatilo(vtedy).Cim viac som tu casu travil tym viac som zacal uvazovat o mojich vylepseniach na PC(vtedy cisto novom :) ).Za polroka mam skoro 2 komplet PC ale to je zavislost.PC sa stalo mojim velkym konickom vdaka pretaktovaniu.sk a za to im vdacim.Ale moj konicek su aj auta a tuning aut a tuningove zrazy aby ste si nemysleli ze som len za PC.Denne tu travim min 1 hodinu aj ked mam na druhy den plno pisomiek :D
Spoiler: ukázať
NTB:MacBook Air 2014 Sound:Altec Lansing VS2521
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Memnon »

snazil som sa predat svoju graficku kratu a gogle mi vyplul Bazar tuna na fore... :lol:
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
martinek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Pi 29. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Praha/Ružomberok

Príspevok od používateľa martinek »

cez stryka haluza :P chodim uz len sem 8)

Návrat na "Debata o všetkom"