?aku hudbu pocuvate?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Od Tool odporucam album Lateralus alebo Aenima. Ja som pocul prvy krat o Tool niekedy pred 3 rokmi ale vtedy (mohlo mi byt 14-15) som to urcite nepochopil...odporucam pozriet videa, je to perfektny odraz ich umenia v obraze. Napr. Schims je pefektne video. Nie je to moc hudba nejak k praci alebo do ulic do playeru pretoze prichadzas o detaily a nemozes sa na to sustredit. Naozaj ak sa do toho zakazdym zapocuvam je tam vzdy nieco nove nieco com som predtym nepocul a co ma nuti to pocuvat zas a zas.
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

takato hudba na zamyslenie a pochopenie je cool. pripomenulo mi to napr Strapping Young Lad alebo Chaostar... inak pocuvam metal /v poslednej dobe hlavne bozsky Death/, rock, jazz, klasiku... zalezi od nalady, neviazem sa na jeden styl. 8) :D
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
bo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: St 26. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: modra

Príspevok od používateľa bo »

v podstate mas pravdu,takmer v kazdom style je kopec dobrych veci... (rozumej pesniciek... :D )
MSI k7n2delta2lsr,barton2500+1833@2080, WD 200gb-sata,asus 6600 128mb agp 300/550@500/650,1024 dual ddr PC400 2,5-3-3-6 apacer
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

iwhy napísal:Od Tool odporucam album Lateralus alebo Aenima. Ja som pocul prvy krat o Tool niekedy pred 3 rokmi ale vtedy (mohlo mi byt 14-15) som to urcite nepochopil...odporucam pozriet videa, je to perfektny odraz ich umenia v obraze. Napr. Schims je pefektne video. Nie je to moc hudba nejak k praci alebo do ulic do playeru pretoze prichadzas o detaily a nemozes sa na to sustredit. Naozaj ak sa do toho zakazdym zapocuvam je tam vzdy nieco nove nieco com som predtym nepocul a co ma nuti to pocuvat zas a zas.
tak som popocuval A Perfect Circle... celkom dobre... dost sa mi paci album Mer De Noms...

Tool sa este zhana... ale Schisms som uz par kat pocul...aj video videl... velmi sa mi paci, nieco take som predtym este nevidel (nepocul) ...tiez sa mi zda ze som videl klip k Prison Sex...
Používateľov profilový obrázok
KINLEY
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: St 30. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Sala

Príspevok od používateľa KINLEY »

JA momentalne pocuvam "Gone in 60 Seconds - Moby Flower-Bring Sally Up and down".Je to stara pesnicka ale Very Good! 8) :blind:
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

bo napísal:v podstate mas pravdu,takmer v kazdom style je kopec dobrych veci... (rozumej pesniciek... :D )
Tak, tak! Urcite netreba nic zavrhnut, pokial si to clovek nevypocuje a samozrejme velmi to zalezi na nalade. Ja napr. som bol v davnych dobach minuleho storocia zaryty metal s odporom k vsetkemu inemu, a teraz vypocujem "skoro" cokolvek, od popu cez dance az po hard metal. Ale naj je asi domaca tvorba.
Používateľov profilový obrázok
misog
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Po 20. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Fi¾akovo, Kosice

Príspevok od používateľa misog »

to kosti:

pozeram ze si fanda tool shisem klip to bola ina supa ale mylsim ze to je dobre 3 roky stare hehehe ja som namotany s bratom na paul van dyka je to supa mela uz mame od neho vyse 1gb

a ten obrazok je z toho klipu ze?
DELL LATITUDE E6400
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

No co sa mna tyce nie je nad Trance od DJ Tiesta a Paul Van Dyka :)
Milujem livesety z koncertov :)
Ale ako paradoxx pisem, ze si doma zapnem aj nightwish, mozarta, vivaldiho a tak :)
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

ja jednozacne Techno, elektro .....

Taky Benny Bennassi, ATB, DJ - Tiesto atD. to je lahoda pocuvat !
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

misog napísal:to kosti:

pozeram ze si fanda tool shisem klip to bola ina supa ale mylsim ze to je dobre 3 roky stare hehehe ja som namotany s bratom na paul van dyka je to supa mela uz mame od neho vyse 1gb

a ten obrazok je z toho klipu ze?
jj je to z klipu... ale maju secky klipy dobre... tazko sa mi vyberalo ze z ktoreho si dam avatar... ale tak nakoniec som sa rozhodol takto...

nejde o to ake je to stare... hlavne ze je to dobre... Tool RULEZZZ! :twisted:
Používateľov profilový obrázok
misog
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Po 20. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Fi¾akovo, Kosice

Príspevok od používateľa misog »

hej ja len na margo toho klipu bola to riadna haluska ked som to videl hmmmm :8O:
DELL LATITUDE E6400
Používateľov profilový obrázok
bo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: St 26. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: modra

Príspevok od používateľa bo »

CrakeN napísal:ja jednozacne Techno, elektro .....

Taky Benny Bennassi, ATB, DJ - Tiesto atD. to je lahoda pocuvat !
toto je podla mnohych ludi techno,este samozrejme scooter:). ale ved to je len trapna komercina,ak pocuvas techno , skus si zohnat takeho
dj Rush , inigo kenedy, james ruskin, steeven bicknel, regis... atd to je naozaj techno 8)
MSI k7n2delta2lsr,barton2500+1833@2080, WD 200gb-sata,asus 6600 128mb agp 300/550@500/650,1024 dual ddr PC400 2,5-3-3-6 apacer
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

bo napísal:
CrakeN napísal:ja jednozacne Techno, elektro .....

Taky Benny Bennassi, ATB, DJ - Tiesto atD. to je lahoda pocuvat !
toto je podla mnohych ludi techno,este samozrejme scooter:). ale ved to je len trapna komercina,ak pocuvas techno , skus si zohnat takeho
dj Rush , inigo kenedy, james ruskin, steeven bicknel, regis... atd to je naozaj techno 8)
Tiesto nie je komercia uplne :) ale treba si popocuvat aj komerci ale aj nekomerciu :) najlepsia kombinacia
tot vse :) len moj nazor
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
PROMETHEUS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2066
Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa PROMETHEUS »

CrakeN napísal:ja jednozacne Techno, elektro .....

Taky Benny Bennassi, ATB, DJ - Tiesto atD. to je lahoda pocuvat !
a co vravis na BROOKLIN BOUNCE? :dj:
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

no klasika ked idem s ocom v aute depeche mode, alebo este nejaky roxete ujde. u2 kvalita

no a teraz moje ked idem sam dj tiesto, dj aligator, paul van dyk, arman van helden, rocco, gigi d'agostino, cosmic gate
zo slovenskych tie slize ale fakt uz neni to co byvalo
podla mna jedina pesnicka zo slovenskeho rapu co stoji za daco je hanba ti

potom este take specialitky podla nalady apocalyptica, dj pavo, dj zany, qlimax
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Debata o všetkom"