Prijimacky 2008

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

na FEI maju viac matiky a vseobecne viac veci pocitaju na papier, ako napr. na FIIT, ale aj my mame za semester aspon 1 "matematicky" predmet. proste matematika a informatika chodia spolu (a hlavne programovanie).

2 wendigo5: len tak pre zaujimavost: na FIIT STU su prijimacky z matematiky a informatiky. mas tam test, je to celkom lahky.
Používateľov profilový obrázok
wendigo5
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 248
Dátum registrácie: Pi 28. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa wendigo5 »

kami_sama napísal:na FEI maju viac matiky a vseobecne viac veci pocitaju na papier, ako napr. na FIIT, ale aj my mame za semester aspon 1 "matematicky" predmet. proste matematika a informatika chodia spolu (a hlavne programovanie).

2 wendigo5: len tak pre zaujimavost: na FIIT STU su prijimacky z matematiky a informatiky. mas tam test, je to celkom lahky.
Z matiky by som mozno aj zvladol. Ale z informy...neviem neviem. Na skole sme nemali neajku extra informu. Akurat tak pascal...
Milujeme tých ktorí nás odmietajú. A pre tých,ktorí si to nevážia odmietame tých, ktorí nás milujú
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

Tych prijimaciek sa az tak bat nemusis. Prakticky je tam len Pascal, aspon teda co mam doma testy spred par rokov...a navyse tam boli priklady typu: ZoraDte podla velkosti: 10MB, 1001KB, 12GB a podobne :wink:
Používateľov profilový obrázok
ThroniX
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 99
Dátum registrácie: Ne 01. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Červeník <-> Brno

Príspevok od používateľa ThroniX »

Ties budem posielat prihlasku tento rok, este sa rozhodujem buD FIIT alebo do nitri na informatiku.
Používateľov profilový obrázok
wendigo5
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 248
Dátum registrácie: Pi 28. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa wendigo5 »

MBG napísal:Tych prijimaciek sa az tak bat nemusis. Prakticky je tam len Pascal, aspon teda co mam doma testy spred par rokov...a navyse tam boli priklady typu: ZoraDte podla velkosti: 10MB, 1001KB, 12GB a podobne :wink:
Hmmm...tak take lacinoty by boli v pohode. Heh, som neznaly :lol: Ale FIIT je ktora vyska? :red:
Milujeme tých ktorí nás odmietajú. A pre tých,ktorí si to nevážia odmietame tých, ktorí nás milujú
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

tak sa teda opytam aj ja

aku VS kde je informatika a Matika spolu ale co najmenej ostatnych veci (napr taka FYZ, aj ked to je len matika v praxi)

idealne KE
...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

wendigo5 napísal:Hmmm...tak take lacinoty by boli v pohode. Heh, som neznaly :lol: Ale FIIT je ktora vyska? :red:
Fakulta Informatiky a Informacnych Technológii STU. :wink:


Edit: Este by ma zaujimalo, ci je nutne odovzdavat v Brne na MUNI alebo VUT prace kompletne v cestine, alebo sa toleruje aj slovencina? (Do eng. to prepisovat nemienim a cestinu tak dobre pravopisne neovladam, aspon si teda myslim).
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

aj projekty robim v slovencine, neboj ;-)
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

Diky za rady, vidim ze informatika veru moj sme nebude :( Lebo matematika a ja to je taka kombinacia ako pes a macka ...
Používateľov profilový obrázok
wendigo5
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 248
Dátum registrácie: Pi 28. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa wendigo5 »

CrakeN napísal:
wendigo5 napísal:Hmmm...tak take lacinoty by boli v pohode. Heh, som neznaly :lol: Ale FIIT je ktora vyska? :red:
Fakulta Informatiky a Informacnych Technológii STU. :wink:


Edit: Este by ma zaujimalo, ci je nutne odovzdavat v Brne na MUNI alebo VUT prace kompletne v cestine, alebo sa toleruje aj slovencina? (Do eng. to prepisovat nemienim a cestinu tak dobre pravopisne neovladam, aspon si teda myslim).
Podla mna v pohode v slovencine. Tam maju vela slovakov urcite.
Milujeme tých ktorí nás odmietajú. A pre tých,ktorí si to nevážia odmietame tých, ktorí nás milujú
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Veru, je tu malo Cechov..
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

jcdenton12 napísal:tak sa teda opytam aj ja

aku VS kde je informatika a Matika spolu ale co najmenej ostatnych veci (napr taka FYZ, aj ked to je len matika v praxi)

idealne KE
matFyz - univerzita komenskeho v Ba, odbor informatika (nie aplikovana, tam maju malo matiky). fyziku tam nemaju vobec, ale matiku a teoriu az-az.
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

CrakeN napísal:Edit: Este by ma zaujimalo, ci je nutne odovzdavat v Brne na MUNI alebo VUT prace kompletne v cestine, alebo sa toleruje aj slovencina? (Do eng. to prepisovat nemienim a cestinu tak dobre pravopisne neovladam, aspon si teda myslim).
znovu citas myslienky admin from hell :D
s pozdravom, crux.
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

tiez som v tomto rocniku, ktory sa chysta na prijimacky na vysku ... viacmenej som rozhodnuty, ze chcem ist do brna, kedze na slovensku nema (podla mojich info) ziadna skola v informatike dobru uroven ...

neviem sa vsak rozhodnut kam presne do brna ...

no a vedel by mi niekto poradit, ktory odbor na muni by odporucal a preco?
ja som sa rozhodoval medzi:
aplikovana infika - aplikovana infika
infika - Pocitacove sitì a komunikace
- Pocitacove systemy a zpracovani dat

a este daco - pokial by som chcel dat prihlasku na viac odborov, robim iba 1x TSP, a platim za kazdu prihlasku


PS: dnes som pocul nejake info, ze tento rok by mali byt TSP na muni aj v bratislave. Je to pravda ?
//EDIT: na PS som si uz odpoved nasiel: http://www.muni.cz/fi/study/admission/bachelor_test
Naposledy upravil/-a LittleMan v Ut 15. Jan, 2008, 15:02, upravené celkom 1 krát.
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

khm. to, ze na slovensku ziadna poriadna informatika nie je, by som netvrdil. napriklad FIT na VUT v Brne oproti FIIT na STU v Ba je :shit:

mali sme moznost studovat v Brne semester. asi tak 15-20 ludi to aj vyuzil. celkom zaujimave bolo, ze napriklad na predmete, kde sme my mali napisat napr. 3D engine v openGL, alebo 3D editor (a'la 3dstudio max), oni mali za ulohu doplnit asi 5-6 riadkov kodu do dopredu napisaneho programu. a takych "malickosti" tam bolo viac (vid. pocitacove siete).

plus este doplnim, ze FIIT je jedina fakulta tu, na okoli, ktora ma medzinarodny certifikat na Bc. a Ing. studium (najblizsia univerzita je v budapesti).

Návrat na "Debata o všetkom"