presun emailov z Outlook-u

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zuzu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 233
Dátum registrácie: Št 08. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava 5

presun emailov z Outlook-u

Príspevok od používateľa Zuzu »

Ahojte, potreboval by som dostat data zo stareho outlooku do noveho. Chcel by som to urobit tak ,ze do noveho pocitaca, kde mam aj novy outlook by som vlozil diskz o stareho na ktorom je aj ten stary outlook, a nejako by som chcel tie udaje naimportovat do toho noveho. Chcel by som aby v tom novom boli vsetky spravy, adresy a pod. , tak ako som to mal v tom starom. Je taketo nieco mozne?Dakujem za rady.
Athlon 5000+BE(3120mhz, 1,35V), Foxconn 590SLI, A-DATA 800+ 1040Mhz 2,1V, Radeon HD3870 512 mb, Corsair HX520W, HDD 74G Raptor,320G Seagate.
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

Na starom si das vyhladat *.dbx (su obzvlast skovane...)

timi subormy prepises *.dbx v novom PC, (uz po vytvoreni oknta)
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2138
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Príspevok od používateľa zoom »

Haha, Zuzu, tak to vela stastia. Outlook je najtupsi program, co sa tyka prenosu e-mailov. Az sa ti to nejako podari, napis sem, ja som skusal vselico a zatial nic. Ani cez tie priblble importy a exporty to nejde.

Objavil som taketo cosi, mozes vyskusat.

Toman: *.dbx subory pouziva Outlook Express, nie Outlook. Ten uklada celkom yntelygentne vsetko do jedneho suboru *.pst, ktory ma navyse vo verziach 97 az XP (2002) obmedzenie na 2 GB velkost. Outlook ta ani neupozorni, ked sa k tej hranici priblizis a ked ju dosiahnes, zacina cely kolotoc problemov.
Používateľov profilový obrázok
Zuzu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 233
Dátum registrácie: Št 08. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava 5

Príspevok od používateľa Zuzu »

No tak sa mi to podarilo, urobil som to cez spravu datovych suborov, do novej som nakopiroval tie stare a je tam vsetko, okrem podpiso v sprave. Islo to uplne bez problemov.
Athlon 5000+BE(3120mhz, 1,35V), Foxconn 590SLI, A-DATA 800+ 1040Mhz 2,1V, Radeon HD3870 512 mb, Corsair HX520W, HDD 74G Raptor,320G Seagate.
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2138
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Príspevok od používateľa zoom »

Aj ja som to uz poriesil po mnohych neuspechoch. Zaarchivovali sa nepotrebne spravy, aby mal *.pst subor menej nez 2 GB a nerobil problemy. Potom sa vzala jedna utilita, ktora cez OLE vyexportovala spravy do Outlookackeho *.msg formatu. Na to prisla druha utilita, ktora prekonvertovala *.msg subory na standardne *.eml a tie sa uz velmi jednoducho naimportovali do The Bat.

Takze teraz uz nie je ziadny Shitlook, ale The Bat, vsetci sme spokojni a once again zoom saved the day.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"