?aku hudbu pocuvate?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Milky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 156
Dátum registrácie: Ne 27. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Milky »

Mno mna zere techno,house,trance a pod vecicky ale samozrejme pocuvam aj ine styly len sa mi to samozrejme musi pacit...
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

milujem

Príspevok od používateľa MBG »

mam rad slovenske skupiny ako Desmod,HS,Ine Kaffe,NO Gravity a pod.
takze skor taky rock....
ale moja srdcovka je techen a to hlavne GROOVE COVERAGE.
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

no ten desmod ujde a este imt :D sa mi paci. groove coverage ujdu, skoro secky pesnicky boli hitmi taze su celkom frajeri
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Oksamot
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 244
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (21)

Príspevok od používateľa Oksamot »

v poslednej dobe sa mi zapacil tento slovensky zjav: http://www.ppe.sk/archiv.htm , sice uz par rokov hraju ale ta posledna pesnicka od nich ma dostala, zerem ju aj s topankami. Ale jedine co ma teraz drzi pri zivote je cakanie na koncert duran duran 10-teho v prahe... tesim sa jak male decko... potom uz len kupit subaru a stastne umriet :D
SUBARU INTELPREZA
CPU Intel PIV Prescott 2,8GHz+Zalman CNPS7000A-Cu; MB Abit IS7; VGA MSI RX9800 Pro+AC VGA Silencer, RAM Apacer 2x512 MB RAM 400 mhz; HDD 120GB Samsung SpinPoint P80; DVD-RW BENQ DW1620 pro; Sound Creative SB Audigy ES+Fujitsu-Siemens Soundbird Multichannel; PSU Fortron FSP350-60PN(PF); LCD Iiyama ProLite E380S; Others Wacom Graphire3
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

mno ja sa drzim stareho dobreho metalu..
taky nekomercny typu Pangram,Entrust a tak( http://www.freemusic.cz )
potom aj take tie detske sracicky komercacke typu nightwish a SKA-P ale komercia sem komercia tam..aj tak sa mi to paci
a potom na depky este 80´s pecky typu bon jovi,europe,meatloaf,alice cooper a tak podobne..jo a este TOTO
a este sem-tam veci stylu HIM..neviem sice co presne to je ale mam 2-3 take kapelky + HIM :wink:

a ten rap :cry: to je nieco tak strasne..
a techno a ine elektro...sak to si k*rva sadnem doma na 1/2 hodiny na komp a urobim to iste ako tie "hity"
mno tot moj nazor..
a este jedna vec...take ska tiez neni na zahodenie ale treba mat naladu bo na depky moc nepomoze
Používateľov profilový obrázok
bo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: St 26. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: modra

Príspevok od používateľa bo »

jaffar napísal:mno ja sa drzim stareho dobreho metalu..
taky nekomercny typu Pangram,Entrust a tak( http://www.freemusic.cz )
potom aj take tie detske sracicky komercacke typu nightwish a SKA-P ale komercia sem komercia tam..aj tak sa mi to paci
a potom na depky este 80´s pecky typu bon jovi,europe,meatloaf,alice cooper a tak podobne..jo a este TOTO
a este sem-tam veci stylu HIM..neviem sice co presne to je ale mam 2-3 take kapelky + HIM :wink:

a ten rap :cry: to je nieco tak strasne..
a techno a ine elektro...sak to si k*rva sadnem doma na 1/2 hodiny na komp a urobim to iste ako tie "hity"
mno tot moj nazor..
a este jedna vec...take ska tiez neni na zahodenie ale treba mat naladu bo na depky moc nepomoze

:lol: tebe uz snad tiahne na petdesiatku..
MSI k7n2delta2lsr,barton2500+1833@2080, WD 200gb-sata,asus 6600 128mb agp 300/550@500/650,1024 dual ddr PC400 2,5-3-3-6 apacer
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... pocuvam sepot mojich novych Tt 12cm centilatorov ;-)
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

hej bo!!!tx si taky strasny cyp ze to snad ani neni mozne :lol: mam 17..
jo a este som zabudol napisat guns'n'roses
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

no chcel som zalozit novu temu ale nasiel som ze to tu uz je :) ..takze pridajte dake nove veci..hehe..a ked uz to vytahujem tak sa priznam ze som zmenil trochu vyznanie :wink: a pocuvam prewvazne black a death metal...
aj ked sem tam sa mihne daky dobry gothic ktory proste mozem..napr ako www.mimesis.name :P
Používateľov profilový obrázok
c0cCyX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Ne 17. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

METAL UP YOUR ASS

Príspevok od používateľa c0cCyX »

MOJI BOHOVIA O:) METALLICA (pocuvam ix uz od 13)
A vsetok dobry metal, ci uz speed, trash, heavy, gothic metal ,moze byt aj (dobry) rock.
Teraz - DRAGONFORCE (bohovsky gitarista tam je), Shaman, Soilwork, Gamma Ray, Iced Earth, Hammerfall, Manowar, Stratovarius, Killswitch Engage, klasika Death, Megadeth, S.O.D., Running Wild, Sonata Artcica, Human Fortress, Lacuna Coil(taky predchodca Nightwish) ...
A z rocku Rage Against The Machine, Korn, Guano Apes, Ancestors... (rock uz moc nepocuvam)
Ale vypocujem si skoro secko, niesom proti nicomu, keD sa mi to nepaci tak smola (nemusim moc texno,disco...)
<CPU> P4 2000@2410 Mhz (box) L2 512 FSB 533 . <MB> Abit SA7 (645DX)+ PSU Fortron 350W-350PNF . <SOUND> SB Audigy
<RAM> DDR 1 GB Apacer 2,5-3-3-7 . <GPU> MSI G4 Ti 4200 250/513@290/580 (Primecooler - VGAHG2 AL)
<HDD> 80 GB WD + 40 GB Maxtor 7200 r.p.m, DVD-RW LG 4160B (A306) + TEAC CD-532E-B (1.0A) . <CRT> 19" Dell P990 Trinitron (1280x960)
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Hmm,, a tuna ziaden Gabberak,, :)

Ja taky Hardcore, Terror, Speedcore, Darkcore a Gabber,, :)

a DJs ako :

Dj Promo, Catscan, Arf Of Fighters, Evil Activities, Nosferatu, Angerfirst, Lindsay aka DJ Korsakoff (Inak namakana zenska ta Korsakoff,, .) :wink: no uznajte,, :) http://www.janvis.nl/nl/gallery.php?pag ... eryID=1556
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Ja som v hudbe trochu schyzofrenik ...

Trance ( Armin van buuren ), Psytrance ( Talamasca ) , Acidtrance

Metal ( hlavne Sonata Arctica )

z takych normalnejsich Aerosmith, Sarah Mc Lachlan, Cranberries, Norah Jones, Dire Straits, daky jazz ...
Používateľov profilový obrázok
nudi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa nudi »

Dobre sa uchechtavam na tej roZmanitosti co sa tu najde :lol: . a k tomu mi prijemne hraje Withim Temptation a potom Dream Theater :dj: .
ale nepohrdne ani children of bodom a vsetky gothick speedom atd. atd.
Niekto na zaciatku pisal o SATRIANIM + ...... . TAk TO JE SKUTOCNA GITAROVA PECKA.
Q9400 1,8@3,4 ,Gigabyte EP45-UD3RL, Adata 2x2G 800MHz, MSI 260GX Twinfroze, Samsung F1 320GB, Samsung F1 1TB, LG DVD 4126, ArticCooling 550, Samsung 2243BW
Používateľov profilový obrázok
pindiq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice,Staré mesto

Príspevok od používateľa pindiq »

dal som hlas hip hopu,ale hned na druhom mieste u mna je techno a jeho mutacie,inac pocuvam setko co sa da :D
Lenovo ThinkPad Edge E520 (i5 2430M,4GB RAM,HD6630m,500GB HDD)
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

hlavne Hardcore a metalcore:

Killswitch engage
Bridge to solace
Unearth
Atreyu
36 Crazyfists
All that remains
Blood for blood
Death by stereo
Hatebreed
Vision of disorder
Pantera
Walls of jericho
The spudmonsters
Snapcase
Strife
Ryker`s
Godsmack
Breed 77

a kopou dalsieho,nebudem vas zatazovat siahlodlhym zoznamom...proste som taky HCkid :D

Návrat na "Debata o všetkom"