ATI HD 2600Pro pretaktovanie

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
syky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št 31. Jan, 2008, 14:00

WOW

Príspevok od používateľa syky »

Wow tolkoto ohlasov som teda neocakval.. Hmm cim zacat. Aby som odpovedal na cca vsetky pripomienky...
1. vyrobcu mam Sapphire Radeon
2. keby citas pozornejsie tak som hore pisal, ze tym na plnych myslim na plnych pod win XP, cize jasne ze nie very high bo ako vsetci vieme XP nepodporuje DX10 a bez DX10 ta to do very high ani nepusti
3. FPS mam okolo 20-25, ked je tam vela objektov tak 15. a co, picu?. o nedokonalosti ludskeho oka sa uz co to popisalo. aj DivX filmy frcia na 25FPS a su podla mna pozeratelne :wink: . (teraz sa tu ozve nejaky kkt co povie, ze on DivX by nikdy nepozeral, ze jedine DVD a na to sa mu ozve nejaky este vacsi kkt co povie ze on by DVD nikdy nepozeral ze on len HD :!: ). 20-25FPS neni uplne najviac ale podla mna to na hranie vysostne staci. radsej ozeliem par frameov a budem to mat na plne (prepacte na high bez tienov, moja chyba, hlboko sa ospravedlnujem tym co toto forum necitaju cele a musim pisat niektore veci 2x). proste 30 a viac FPS je zbytocne z hladiska ludskeho oka. proste niektory ludia su neni s nicim spokojny. premna za mna nech to hra nejaky alfasamec aj na 100FPS. gratulujem. ja tolko prachov na HD3800 nemam.
4. nepisal som ze to hram na 1280x1024 ale na 1152x864
5. PS: kaleraby tlacim do hlavy len sliepkam a inej zenskej hydine :D
MB: MSI K9AGM3 AMD 690G chipset, CPU: Athlon64 X2 4400+, GK: Sapphire Radeon HD 2600Pro 512 DDR2, OP: 2GB Apacer 800MHz, HDD 160GB SATAII 8MB cache, Monitor: 19" Philips 109B
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

ale to je pravda
DivX vyzera hnusne
mam sice len 19" LCD ale aj DVD vyzera pomerne hnusne :x

HD filmy su jedine schodne riesenie

a 25FPS filmy tiez vidno ze maju malo FPS, proste to je hnusne

ps. nesom gamer, ale rad pozeram TV na kompe
...

Návrat na "Grafické karty"