odmena 10 000

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
jose
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 532
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

odmena 10 000

Príspevok od používateľa jose »

Seva chlapi
Stalo sa mi to co sa nema,moja chyba,bol som cca 5 minut od auta, a za ten cas nejaky profik?, pre mna zahadnym sposobom otvoril auto a zobral batoh s notebookom a dokladmi.
Stalo sa to dnes medzi 10 30 az 10 35 na Panonskej ceste 33,pri predajni Mazdi v Bratislave.
Otvoril firemnu dodavku na strane spolujazdca,kde je pokazeny zamok,takze klucom nejde otvorit,no a kamery(ani nie su) ani nikto nic...

Takze ponukam odmenu za najdenie veci 10 000,-(desattisic)

Bol to cierny batoh DICOTA Bac Pac Extreme
Asmobile S96S sc.:BXA96S562GWB100
Canon A 510 sc.:9717A002
+karty,vybava k NB,a hlavne firemne aj sukromne data,ktore potrebujem...velmi(niekolko tyzdnova praca...)
A najdolezitejsie! moje kompletne doklady,obcanak,vodicak,karty,poistky,atd...
Kazdu iniciativu ocenim,a sucasne prosim o pomoc...
Dik jose
Používateľov profilový obrázok
technoboy
Príspevky: 315
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa technoboy »

neprijemne.... :(

Tomu zlodejickovi by som ruky odtal !! :x :E
CPU: Core 2 Duo E8400 @ 3,6Ghz CPU-FAN: Thermalright 120 Ultra eXtreme + Noctua S12 MB: ASUS P5B Deluxe GPU: MSI GeForce 8800GTS 512MB OC verzia RAM: 2x 2GB DDR2 A-DATA Vitesta 800Mhz CL4 HDD: Samsung F1 320GB 16MB Cache @ SILENTMAXX , 2x Samsung F1 500GB 16MB Cache @ SILENTMAXX , 1x Samsung F1 640GB 16MB Cache (external) SOUND: Creative SB Audigy 2 ZS TV: Pinnacle PCTV Stereo DVD-RW: Samsung S203N SATA, Samsung S203B SATA, Samsung S184M (external) ZDROJ: Enermax Liberty 620W (Cable-Managemant) CASE: ANTEC Nine Hundred CASE-FAN: 2x NOCTUA 12cm (600rpm)LCD: Samsung 193P
Používateľov profilový obrázok
Blade6591
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: Po 20. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Malacky

Príspevok od používateľa Blade6591 »

mojmu otcovi sa stalo nieco obdobne, stalo sa to asi pred pol rokom, nikoho nasi zeleny nenasli, nadej je uz teraz nulova

Nechcem ta nejak toto, ale mas minimalnu sancu ze sa este nikedy objavy v tvojich rukach..
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Na policiu , nahlasit nasilne vniknutie do auta , povies ze zamuk poskodil on .
Druha moznost, poistovna , nasilne vniknutie do auta , zamok poskodil on.

Dost neprijemna vec no mohol to spravit len niekto kto vedel ze mas v P zamok cize ta museli sledovat alebo tak .Mozno niekto z firmi co ti chcel zneprijemnit zivot. Urcite to nemol volaky okoloiduci co len tak zakopol o dvere a otvorili sa .
Ak teda nepoznas niekoho kto pozna takychto zlodejickov tak ¨tomu velku nadej nedavam ale predca.... skus :!:
Používateľov profilový obrázok
jose
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 532
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa jose »

no vsetko nahlasene,ale policia je absolutne nanic....
poistky detto...
tiez som uvazoval nad tym ako a kto to spravil....
veci som uz ozelel,prachy tiez...(celkovo cez 50l)
prevelka skoda len dat a prace ulozenych len na NB a este nezalohovanych :(
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

jedine co ti mozem skusit poradit, sleduj trosku bazare na internete.
kamaratovi vykradli auto v BA, medzi inym mu ukradli aj pioneer autoradio, model co sa do europy velmi nevozi. behom 3 dni sme ho nasli v bazari na jednom autickarskom fore. co sa dialo potom si necham pre seba :lol:
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
mixal1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 451
Dátum registrácie: So 01. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Kosice

hrozne

Príspevok od používateľa mixal1 »

mna uz okradli tolkokrat, ze si pripadam ako vyvoleny :) Najlepsim riesenim by bolo, keby sa niekde dalo kupit miniaturne GPS sledovacie zariadenie, ktore by sa dalo namontovat do NB, mobilov alebo aj penazenky. Take nieco, ake vidime v USA akcnych filmoch, sledovacky a tak. Ja by som tym zlodejom ruky nohy stinal. :E nejak je to v mode. Pred rokom som sedel na kave v letnej terase, auto som zaparkoval na parkovisku tak, aby som na neho videl. Este ani casnicka nedoniesla kavu, a uz sa partia typkov obsmietala okolo auta. Neuverite, ale auto si otvorili za par sekund, jeden sadal za volant, dalsi otvaral kufor auta, dvaja stali akoby sa nic nedialo. Nastastie nic neukradli, ale nahanal som ich peknych par minut. To sa stalo za bieleho dna skoro v centre mesta.
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Tak to mas fest smolu, to uz len naozaj sledovat volake fora, ale podla mna to uz nenajdes.

Imho najlepsie ako som si uz zvykol od cias este ked som len vzadu sedaval, nenechavat v aute doslova nic ani ked idem vyplatit prachy na pumpe. Znie to blbo, ale nedam tym skurvencom zarobit (beriem z auta tasku, mobil, radio...doslova vsetko). Znie to blbo, ale netreba tym hajzlom davat zbytocne sancu..ziadnu.

To ako niektori klienti, ktori ku mne chodia a nechavaju na parkovisku v autach peniazenky, batohy s notebookmi (samozrejme uz ich par hajzli potiahli) a potom sa cuduju ze preco ich okradli...zial dnesny svet je hajzlovstvo a netreba davat ziadnu sancu.

Jose drzim palce snad aspon nieco sa dostane k tebe spet... :(
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555

Návrat na "Debata o všetkom"