Doplnanie farby do tlaciarne

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
DrPokus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 229
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: okres Levice

Doplnanie farby do tlaciarne

Príspevok od používateľa DrPokus »

zdar,
kupoval som si napln do tlaciarne (nie original, proste klasika inekcia..) do predajne som doniesol "kartridz" alebo jak sa ta "krabicka s farbou" vola. Naplnila mi to tak aby som vydel ako na to a povedala ,ze treba nejake kontakty prelepit aby tlaciaren nedetekovala tu istu prazdnu napln. Povedala ze mi k tomu da papierik, ale akosi zabudla a ja som si to tiez nevsimol ked som odchadzal, az doma :/

Tak sa pytam ci s tym ma niekto skusenost a vie ktore kontakty treba prelepit, mam HP PSC 1410 ,tlaciaren ako ona vravela naozaj detekuje prazdne naplne a mam pocit, ze to ovplivnuje kvalitu farby lebo nieje taka aka by mala byt..tlaci ako keby chybala farba-zice si myslim ,ze tlaciaren schvalne limituje farbu aby sa toner uplne nevyprazdnil a nespalil trisky :/

thx
CPU: Intel Pentium Dual Core E2180 2Ghz@3010Mhz CPUz | RAM: DRR2 2G 667Mhz@758Mhz Kingston | HDD: 250G Seagate 16M cashe SATA2 | MB: MSI P35 Neo2-FIR | GPU: ATi HD4850 512 DDR3 ,Saphhire
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Príspevok od používateľa Lithil »

mne tlaciaren ukazuje po naplni iba ciernu ze je plna ,farebnej sa akosi nechce ukazovat-a farebna takisto stracala farby bola taka onaka uz to nebolo ono...ciernu si davaj naplnit ale farebnu doporucujem kupovat :)
Používateľov profilový obrázok
midlet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Pi 12. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa midlet »

Mam tusim to iste multifunkcne, tiez som si doplnal striekackou, zatial len ciernu... Navod na resetovanie cartridga som nasiel cez gugla, ale uz netusim kde... Skus google, myslim ze to najdes...
MacBook Air 11.6" 128GB SSD | Apple iPad 3rd-gen 32GB WiFi black | 2x Apple TV | Time Capsule 1TB
Mac Mini i5 2,3GHz | 8GB DDR3 | Crucial M4 128GB | Apple Magic Mouse
Apple Wireless Keyboard | LG D2342 3D | Synology DiskStation DS211j 4TB
XBOX 360 + GH:WT World Tour Bundle...whoaaaa :-)
Používateľov profilový obrázok
DrPokus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 229
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: okres Levice

Príspevok od používateľa DrPokus »

fajne, tiez som chcel najprv google, ale dako som nenasiel tie spravne slova (anglicky) teda ak si to hladal anglicky

no kazdopadne skusim kedze sa ti to podarilo : )
CPU: Intel Pentium Dual Core E2180 2Ghz@3010Mhz CPUz | RAM: DRR2 2G 667Mhz@758Mhz Kingston | HDD: 250G Seagate 16M cashe SATA2 | MB: MSI P35 Neo2-FIR | GPU: ATi HD4850 512 DDR3 ,Saphhire

Návrat na "Debata o všetkom"