Posledny update do pc...

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
dingo27
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: St 30. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Posledny update do pc...

Príspevok od používateľa dingo27 »

povodne som chcel len pridat vetrak...

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
[/img]
PC: CPU CeleronD 2.6 -> 3309 MHz Arctic cooling Super silent 4 ultra : ), Epox 4pda3I(i865PE+ich5), GF MSI 6200 AX-TD256/64, 2x256 GOODram DualChanellDDR 400(2.5,4,4,8 ), 200GB SATA Hitachi !, 300W modded case + homemade upravy, momentalne prebiehaju dalsie upravy

NTB: FujitsuSiemens Esprimo mobile V5505 : Intel CentrinoDuo, Core Duo T2330 1,6 GHz, 1GB 667DDR2 RAM DualChannel, Wifi a/b/g/n, LCD 15", HDD 80GB SATA, DVDRW, citacka, expres card, 3:45 hod. 4400MAh bateria, no proste paradicka
Používateľov profilový obrázok
Dexx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Pi 14. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Dexx »

keby si tie tmave obrazky aj nejak popisal, mozno by sme aj zistili co to ma byt
Nikrolino
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 468
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Nikrolino »

kaskader...ale pacia sa mi tie packy [-X
Apple MacBook Retina | 5D2 | 35L | 85 | www.marekhambalek.com
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Docela mazec :8O:
Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kvacalova 12, 82108 Bratislava

Príspevok od používateľa iwo1222 »

celkom zaujimavy napad
My Pc: MB: Asus pk5 se/epu ; CPU:Intel E5200 ; GPU:Gainward hd3850 ; HDD: hitachi 80GB p-ata ; RAM: DDR2 4gb ; psu corsair vx450w ; mechaniky: LG dvd-rw(p-ata), LG dvd-rw LS(s-ata) ; klavesnica: Chickony + a4tec X7G100 ; mys: accutake sky-o-mouse
Používateľov profilový obrázok
dingo27
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: St 30. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Príspevok od používateľa dingo27 »

k tym obrazkom by som dal popis jednotlivo, ale neviem na ktorom je co podla nazvu, tak to pripisem sem len takto...

povodny plan bol pridat vetrak hore na case, lebo vetrak v zdroji mi kape a ked budu ueniaze, najblizsie ho vymenim...

chytil som prvy vetrak co som mal poruke, a plan bol nejak ho osvietit... ten vysiel :)

ked som rozobral pc, ten sajrajt bol asi z tych mrtvych z cs-ka :lol: tak som ho uz aj vycistil... jeden cierny zaber je vetrak procesora, nedalo sa to dobre odfotit, tak som este pridal fotku kde je to nasvietene cervenou klucenkou... :red: ... nasledne je tam len kus cierneho plechu uplne hore na bedni, kde je v prachu napisane "27" :wink: , a posledny cierny bol tusim splet kablov vypinacov predtym a po uprave... zabudol som zmienit, ze som komplet prerobil kabelaz v celom pc nanovo, a ostalo mi tak za hrst zvyskov (!!!) ... vsetok ten odpad tvorili rozdvojky a take hovadinky :lol: tak som pospalkoval jednu rozstvorku, a k nej este aj tu svorkovnicu aby sa lahsie dali pripajat niektore napajacie kable... (napajanie rozstvorky slo ale z normalneho PSU PC konektora) ... a na prednej casti case vidno este magneticky senzor, ktory zapne pc priblizenim magnetu... (maly biely obdlznik napravo, od neho su kable prilepene paskou ku PC)... da sa to aj vypnut aby sa pc nahodou nezapol...
este je tam jedna tmava fotka oblasti okolo HDD

dalsie upravy co planujem budu nejake logo na bok case (momentalne hl2, ale chcel by som nieco originalnejsie)...
regulator otacok nacerstvo prerobeny vetrak (mam plne obsadene vsetky 3 regulaky na najhlucnejsie vetraky co mam :) )...
blikajuce efekty na led neon (tiez moja vyroba)... este neviem presne, ale nieco v style nahodneho blikania 3lediek naraz, a knight rider efekt
pridanie zapinaca na kluc pre startovanie PC
no a vymena vetraku v zdroji... (mam sice este par vetrakov, ale chcem tam dat nasvieteny aj s regulaciou priamo v zdroji)
este chcem pridat ku portom z plexi vyrezany kryt namiesto toho plechu co tam byva (ten plech nemam, tak preto)

VSETKO ALE AZ NASETRIM :cry:
PC: CPU CeleronD 2.6 -> 3309 MHz Arctic cooling Super silent 4 ultra : ), Epox 4pda3I(i865PE+ich5), GF MSI 6200 AX-TD256/64, 2x256 GOODram DualChanellDDR 400(2.5,4,4,8 ), 200GB SATA Hitachi !, 300W modded case + homemade upravy, momentalne prebiehaju dalsie upravy

NTB: FujitsuSiemens Esprimo mobile V5505 : Intel CentrinoDuo, Core Duo T2330 1,6 GHz, 1GB 667DDR2 RAM DualChannel, Wifi a/b/g/n, LCD 15", HDD 80GB SATA, DVDRW, citacka, expres card, 3:45 hod. 4400MAh bateria, no proste paradicka

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"