Hip hop ci ako sa to pise...

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

od dnes pocuvam HipHop. toto ma proste dostalo:
http://youtube.com/watch?v=ehJxbnZT1J8
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

killswitch napísal:od dnes pocuvam HipHop. toto ma proste dostalo:
http://youtube.com/watch?v=ehJxbnZT1J8
oproti tomuto http://youtube.com/watch?v=k5_xK7l7WqY pekny klip.... ich kanone dich nicht...
pacia sa mi najma related videos k ich klipom, viz napr... http://youtube.com/watch?v=GuOhHQsanoY&feature=related

ale inak celkom chytlava ta sprznena nemcina
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

Príspevok od používateľa misho »

Jo Scorp, ono nieco vravis, aj ked si myslim ze ohradku zo stetkami maju aj metalisty, punkaci a podobny zivotaschopny chlapci, akurat v ich pripade su oblecene v kozenych bundach a v rukach maju motorove pily...

...nerozosievaju nasilie, len ho pilia na dve polky :D

ja si teda dobry hip hop a rap vypocujem, ale tiez si treba vybrat, pretoze aj zo slovenskej sceny si uz je scoho...

ved spomenme si uz len na skladby typu

dj Vec - atmo rytmo
alebo
house of pain - jump around

ale samozrejme okrem tohoto sa mi v aute neustale toci produkcia od tiesta, rozne house mixi od menej_znamych dj-ou, niaky ten Manowar, Afi, Skatalities a sem tam pride aj nieco nechutne komerne...
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3756
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Príspevok od používateľa lezgy »

http://youtube.com/watch?v=UJ8AJV1g2HQ&feature=related

a verim ze po tomto klasickom finalnom odpalovaku si kopa ludi uvedomi co deli hudbu od toho...hiphpu? :)

ps ten Djry mi moc nereze Lord bol lepsi ale po 3minutach sa musia chlpy zjezit kazdemu
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

no je pravda-nieje nad zivu hudbu...a spominane zimomriavky z atmosfery ktoru tato hudba via navnadit..

ps inak tento spevak sa mi zda nejaky hnily...ten prednim sa mi viac pacil - neviem ako sa ktory volal
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
Blade6591
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: Po 20. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Malacky

Príspevok od používateľa Blade6591 »

killswitch napísal:od dnes pocuvam HipHop. toto ma proste dostalo:
http://youtube.com/watch?v=ehJxbnZT1J8
Toto je fakt naøeZ :D tie vokaly su fakt krute...
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3756
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Príspevok od používateľa lezgy »

_skrat_ napísal:no je pravda-nieje nad zivu hudbu...a spominane zimomriavky z atmosfery ktoru tato hudba via navnadit..

ps inak tento spevak sa mi zda nejaky hnily...ten prednim sa mi viac pacil - neviem ako sa ktory volal
no je to ten isty len kus tuningu dostal :))
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Hip hop ci ako sa to pise...

Príspevok od používateľa izopd »

dnes som sa dostal k tomuto topicu zhodou náhod.po prebrúsení všetkých strán pozerám ako sa každý snaží si pretlačiť vlastný pohlad na vec.nedalo mi to a tak otvorím už asi zahojenú ranu podla dátumu posledného príspevku.môj osobný názor je nech si počúva kto chce čo chce,pokial s tým neotravuje nikoho iného.osobne hop hoperov nemusím,ale je to jednoduché.keď viem že niekde je hop hop party tak tam nejdem.uznávam že aj v tejto kategórií hudby je aj pár dobrých songov.(nemyslím SK produkciu,to nemusím vobec)samozrejme berem aj fakt ze v každom hudobnom štýle sa nájde aj riadny SHIT ktorý na popularite danému smeru moc nepridá.priznávam fakt,že keď keď vidím ako nejaký 14ročný chalan ide s mobilom v ruke a chrastí mu to kolko to ide,tak mám chuť mu ten mobil niekde vraziť,ale jednoducho okolo neho prejdem a je mi to jedno.keď je niekde skupinka ktorá si z mobilu púšťa hoperov a baví ich to a neziape im to,je to jedno nech majú.sám si pametám ako sme behali s kazeťákom na pleci a frčali na scootrovi v nejakom 94 v čase ich največšieho rozbehu.mladí majú výhodu že baterka v mobile vydrží podstante dlhšie a nemusí kupovať novú po vybití na rozdiel od našej doby.nesúhlasím s názorom že kto počúva hoperov bude automaticky fetovať,kradnúť a zabíjať.to záleží vždy na jedincovi.to je to isté ake keby som povedal že keď death metalista ide prevádzať obrad a dojdú mu sliepky,vybehne na ulicu a zareže prvého človeka ktorého ma po ruke,aby mal čerstvú krv.

Osobne počúvam všetky smery ale vyberám si len to čo sa mi páči.podla nálady,štýl hudby.

PS:World Peace
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Hip hop ci ako sa to pise...

Príspevok od používateľa KocuR »

No tak čo sa týka drog a zlodejiny tak si vôbec nemyslím že by na tom hip-hoperi boli nejako zle, v tomto by som sa ich zastal aj keď ich nemám rád, také niečo mi skôr sedí k iným štýlom...
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Hip hop ci ako sa to pise...

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Teda, necital som cele vlakno, ja len poviem, co si myslim o HipHope a rape. Niektore skladby sa daju pocuvat, niektore su naozaj dobre a maju aj dobry podmas. Niektore su to svinstva a nedaju sa pocuvat. Aj v inych hudobnych zanroch je to tak. Niektori raperi ale nevedia o com to je, niesu dobri a kecaju do toho mikraka vyslovene sprostosti, "spievaju" o zivote na ulici, ktory nikdy nezazili. Najhorsie je na tom slovensky hip-hop, ktoreho raperi sa veeelmi opicia po americanoch a myslim, ze vobec nevedia o com ti americania spievaju, aka je tam bieda a myslia si, ze te ich zivot na ulici je najhorsi na svete. Mne sa naozaj paci film 8 mile s eminemom, kde je ukazane ako sa tam zije, o com to naozaj ti raperi hovoria a slovaci si myslim, ze by nemali ako to zazit, lebo az taka bieda tu zasa neni. Osobne to rad nemam, nemusim to, ale niektore si aj rad pocuvnem a niektore sa mi pacia.

Ale nepacia sa mi niektore slovenske deti, ktore si myslia, ze ked pocuvaju hip-hop, su nejaki naj borci sveta a vybijaju si zlost v skolach na svojich spoluziakoch.
Používateľov profilový obrázok
elbi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Pi 18. Júl, 2008, 17:36

Re: Hip hop ci ako sa to pise...

Príspevok od používateľa elbi »

Tiez som necital cele vlakno, ale tu je moj skromny nazor :-)
Niektore hiphopove skladby sa naozaj daju pocuvat, hlavne ak nie su cisto hiphopove. No ale tie slovenske vazne nemusim, hlavne, ze nechodia v radiach. Potom sa mi nepaci ako niektori nosia tricko velkosti XLL a staci im M.

No to je kazdeho osobna vec, pokial nenutia svoju hudbu druhým tak to je v poriadku :bye:
BenQ Joybook R56 | Intel Core 2 Duo T5250 1,50GHz | 2x 1024MB DDRII 667MHz | nVidia GeForce 8400M G |
Widnows Vista 32bit user :)
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: Hip hop ci ako sa to pise...

Príspevok od používateľa Jofo »

toto je ale podarena sajta

http://www.antihiphop.war4fun.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

:laugh:
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Hip hop ci ako sa to pise...

Príspevok od používateľa Scorp »

http://holetz.blog.sme.sk/c/25929/Rytmu ... pozer.html" onclick="window.open(this.href);return false;

niekto maká aby niečo dosiahol, niekto vie, ako to dosiahnuť bez makania... a niekto proste len pič*je
pekne... toto potrebujeme do tovární a na polia... ľudí čo veľa pič*jú, ale v podstate sú neškodní
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1170
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: Hip hop ci ako sa to pise...

Príspevok od používateľa Thief »

A tak neviem, ale v aute mam 80% dance/house a zopar veci tipu D12/snoop, lebo nie kazdy zvlada pocuvat stale to iste. No ale pesnicky kde je zaklad pocet nadavok, mama a stetky mi vcelku nesedi. Je rozdiel si na disko zaspievat s kamaratmi "bratislava neni ako..." a je rozdiel si vychutnat hudbu.
Teraz nechcem roznietit flame, ale vzdy sa radsej postavim za klasicku hudbu, ako za HH kory je dnes v mediach cisto komercny a jedine normalne veci su budto nejaky ten rok stare, alebo idu po nahravkach z mobilou... To ostatne je cisty komercny humus, ktory ked pocujem, prejde mi chut do jedla.
(Ak je na tomto prispevku nieco divne, kludne ho zmazte, lebo pisem po absolvovani malej akcie) :cool:
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, WDC Green 2TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM650X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Hip hop ci ako sa to pise...

Príspevok od používateľa prepelica »

Kód: Vybrať všetko

a vazeny: RAP nie je HIP-HOP...hip-hop je stavany pre 99 percent populacie mladych
dostal si ma a musim vyviezt vsetkych z omylu hip-hop je tanecny styl takze ak ho xcete pocuvat musel by si tanecnik obut tie topanky viete...co pouzivaju pri stepovani :D

rap moc nepocuvam, ked uz tak kamosove for fun texty :D alebo podla mna, najlepsu rapovu skupinu moja rec - bo vacsina textov je for fun a maju dobre podmazy...a absolutne neznasam H16...nemam rad texty o ich zivote a co prezivaju...zvuk ulice je dalsie co je for fun jednoducho zabavne texty...a rytmus ani nespieva pravdu ze byval vo volakej stoke...byvam oproti v baraku a na jeho mieste by som sa nikdy na nic nestazoval..a este aj zverina ma for fun texty takze aj toho mozem ;) hafner je uz slabsi co sa "spevu" tyka ale smiat sa natom da...rad si vypocujem nejake amicke rapove skladby (busta rhymes,method man,wu tang,snoop,...) takze tymto som opravneni kritizovat :-D nemam rad rapersky styl obliekania a ich chovania...mam aj priklad...znameho syn ma asi 10 rokov. pred rokom bol uplne v pohode, taky mily atd. teraz ked presiel na rap style? drzi, namysleny, povysenecky az som z toho znechuteni tak si z neho robim srandu...v jeho pritomnosti pouzivam amicky rapersky slovnik :D fool homie, mother fucker maaan, bitches, CJ fool (z GTA:SA :D )
a takyto tipci maju velke reci a lahko dojdu k urazu ... i hate them :furious2:

mam rad zivu hudbu, napriklad aj nejaku symfoniu :-) ale najracej pocuvam metal taky trochu tvrdsi
http://www.youtube.com/watch?v=ZDsYhw4P ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false; naj song
nenavidim dimmu borgir ci jak sa to pise a podobne metalovice s takym gothickym nadychom kde hra v podmaze volaky chuj na organoch :)

a este...techno fuck off :laugh:

Návrat na "Debata o všetkom"