Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa bmw_case »

Broslowski napísal:...
Krasna praca peknucku "šajbu" mas.. Btw cim si cistil ten motor?? Ruky dostali zabrat?? :)

@faugusztin: Zivot bez auta?? Brrr.. :)
..aj ked je pravda ze vlastny byt je vlastny byt..
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
ANONYM_a7

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

motor cleaner sa to volalo.... nechal posobit.. nastartoval na praxi masinu n akompresiu vody a vystriekal..

potom som rozdelovač pekne vyfukal stlacenym vzduchom :good:
Používateľov profilový obrázok
kajfun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1269
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa kajfun »

dovolim si do statisticky nespolahlivych talianov [ano, castokrat sa nenachadzaju ani v tabulkach spolahlivosti] trosicku rypnut:

ako moze alfa ktora ma 100 koni menej vykonu zrat viac ako to co mas teraz?
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa quicky »

tak ze je to posrata 1.6ka motor slabucky malicky a alfa ma velku tazku kysnu....asi tolko...
pricom 2.8 V6 je nizkootackovy motor od mercedesu,mimo mesta pri 120/130kmh mi to zerie pri plnom aute 8litrov...supni na tu alfu aspon 16 elektrony a uvidis... rucim ti ,ze ta spotreba bude viac...
Používateľov profilový obrázok
eldorado
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 17. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: kosicka nova ves (27)

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa eldorado »

hmm, niekto tu kupuje bmw e36? ja by som zobral napr. http://www.autovia.sk/jazdene-auto-bmw- ... 18i-523309" onclick="window.open(this.href);return false;
skoromo, nizka cena, nizka poistka. usetrene peniaze by som investoval do mensich uprav.
Naposledy upravil/-a eldorado v Ne 08. Jún, 2008, 01:45, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Malakh
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 193
Dátum registrácie: Po 07. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Martin

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa Malakh »

eldorado napísal:hmm, niekto tu kupuje bmw e36? ja by som zobral napr. http://www.autovia.sk/jazdene-auto-bmw- ... 18i-523309" onclick="window.open(this.href);return false;
skoro zadarmo, nizka cena, nizka poistka. usetrene peniaze by som investoval do mensich uprav.
alebo usetrene peniaze vrazis do oprav... pozor na podozrivo nizke ceny aut
Používateľov profilový obrázok
eldorado
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 17. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: kosicka nova ves (27)

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa eldorado »

to ano, ale ani vyssia cena nieje garanciou, ze do tych oprav nebudes investovat.
Používateľov profilový obrázok
Zuzu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 233
Dátum registrácie: Št 08. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava 5

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa Zuzu »

Ten motor 1,8 je dost stary typ. To by uz chcelo aspon 1,8is. Ale ak BMW tak potom uz nieco sest valcove. Tieto stvor valce su nic moc.
Athlon 5000+BE(3120mhz, 1,35V), Foxconn 590SLI, A-DATA 800+ 1040Mhz 2,1V, Radeon HD3870 512 mb, Corsair HX520W, HDD 74G Raptor,320G Seagate.
Používateľov profilový obrázok
eldorado
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 17. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: kosicka nova ves (27)

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa eldorado »

s tym suhlasim, pokial spotreba nieje zaujimava, pri dnesnych cenach za palivo je kazdy usetreny liter vzacnost. Mozno sa dockame 50sk za litrik este pred koncom roka. Udaje o vykone,zrychleni a maximalke je jedna vec, ale zivit monstrum to nieje len tak. Auto ma sluzit vodicovi, nie ako par kamaratov, ktori si po brigadach v UK kupili stare 740i a 728i, a teraz setria doslova na chlebe, len aby mali na palivo. Samozrejme, ked pride ucet za poistku, v meste ich nevidno par tyzdnov. Kupovat auto, to chce chladnu hlavu. Ja by som svoj bawor najradsej vymenil za nieco mensie a praktickejsie, a hlavne s nizsou spotrebou. Jedno viem, ze kupovat skoro 17-20rocne auto za viac ako 50tisic je uplny nezmysel. Pre kupujuceho kazda koruna navyse neprinesie pozadovanu "pridanu hodnotu". Treba ratat aj do buducna, ze ceny paliv budu take neznesitelne, ze jedinou moznostou bude prechod na plyn. A splynovanie 1.8 je urcite lacnejsie, ako pri V6.
Používateľov profilový obrázok
Zuzu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 233
Dátum registrácie: Št 08. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava 5

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa Zuzu »

Ked chces vykon a nizku spotrebu tak sa nepozeraj po nemeckom aute. Na toto su lepsi japonci,ja mam nissan 2.0GTi a v meste mam spotrebu pod osem litrov a to jazdim uplne standartne. Mimo mesta to klesa na nieco okolo 6 litrov. Predtym som mal Polo a to zralo rovnako ako tento nissan.
Athlon 5000+BE(3120mhz, 1,35V), Foxconn 590SLI, A-DATA 800+ 1040Mhz 2,1V, Radeon HD3870 512 mb, Corsair HX520W, HDD 74G Raptor,320G Seagate.
Používateľov profilový obrázok
eldorado
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 17. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: kosicka nova ves (27)

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa eldorado »

dnes v poli :laugh:
http://picasaweb.google.sk/118michal/VP ... 0249184754" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa bmw_case »

POKUTY.

..no necem by ot, ale tento weekend ma fakt dopalil..vcera okolo 2hej rano v petrzalke pri "renolte" stala hliadka s radarom(bacaha na to stavaju tam) zbadal som ich na poslednu chvilu, no stihol som riadne slapnut na brzdu aj kontrolka abs sa rozsvietila,takze mi namerali len 75km/h a podarilo sa mi to ukecat na 200skk + slovne pokarhanie, tak som bo spokojny, lenze predchvilou ma stopli na safku isiel som zo stareho mosta a nutne som sa potreboval dostat sa k propeleru, pozeram nikde ziadna hliadka tak som to na svetelnej svihol dolava a ja neviem odkial vyletela po mne hnusna policajna kia aj s majakom jak v akcnom filme.

..priznal som im chybu povaril som ich takze z predpokladanych 2000 sme sa dohodli na 500.. asi po 500m ma zastavila dalsia hliadka dali mi fukat,prehrabali sa mi v kufri a z nejakeho dovodu sa mi kukali baterkou pod auto.
ak to zosumarizujem tak za tento weekend -700skk na pokutach..

..radsej som mohol chodit taxikom s pivom v ruke :cry:


..ak je tu nejaky cajt, verejne slubujem ze uz si budem davat pozor a aj vecer budem jazdit slusne len ma uz prosim nezastavujte...




tak ma to zaujima ako ste na tom s pokutami vy??
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa LittleMan »

ale to nie je chyba policajtov, obe pokuty si dostal za porusenie predpisov a mozes byt rad, ze neboli vyssie ....
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
Sandman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 86
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Piesok

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa Sandman »

no ak boh da a ak bude secko ok tak v pondelok prejdem cez hranice z cr na sk na svojom swifte GTi...ale ak neprejde KO tak potom sa ja KO :death:
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa jararak »

bmw to na ktorej kravine si sa vozil? ten zobracky pasat? alebo ta turbokachla bora/jetta ci co to mas? treba ti davat m5 prec? si mohol dajaku kiu s jej 7 rocnou zarukou nechat :D
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"