Borgchat

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
mifo1122
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St 19. Dec, 2007, 08:00

Borgchat

Príspevok od používateľa mifo1122 »

Urcite vecina pozna Borgchat mam snim problem ktory uz opicuje viac ludi na nete ale nik si snim nevie rady tak sa skusim opytat tu.. Po nainstalovani sa v niektorych pripadoch objavi po spusteni chyba

Kód: Vybrať všetko

Could not convert variant of type (OleStr) into type (Boolean)
sposobi to ze nevidim sam seba v zozname uzivatelov a nikto snich ma nevidi.. a po nainstalovani mam podozrive meno nieco taketo " □□□□ä□□ë□□ " ostatnych vidim len seba nie ..sprava sa im poslat neda a ked nanich kliknem vypise zase tu istu chybu..Kamaratovi to nerobilo a po preinstalovani windows XP na dark edition mu to zacalo robit.. tak isto to robi kamaratovi inemu co ma klasicky original windows. Prosim o radu mozno sa treba pohrabat v subore BORGOptions.xml . Nova verzia Borg. nepomaha pouzivam 0.9.9.428

kazda rada dobra a nebude len premna ale vela ludi co stym ma casto problemy.
vyvojarsky teem Borgchatu neodpoveda na fore uz pol roka a mail nanich sa mi zohnat nepodarilo.

POMOZTE
:help:
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2760
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Borgchat

Príspevok od používateľa Jerry »

No ja Borg pouzivam uz asi 2 roky, ale este ani raz sa mi nestalo to co pises ... Maval som aj ja nejake hlasky, ale to boli ineho charakteru. Kolko vas je ludi v sieti? Nerobil si nejaky zasah do farebnej schemy XP? Ja pouzivam verziu 1.0.0.438, tie pred tym mali viac much ...
Používateľov profilový obrázok
mifo1122
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St 19. Dec, 2007, 08:00

Re: Borgchat

Príspevok od používateľa mifo1122 »

My ho pouzivame uz asi 5-6 rokou... teraz je nas 12 -10 cez AP+2 cez ADSL router.. nanovo nainstalovany windows to je... dark edition.10tim ide borgchat bez problemov a 2robi taketo kraviny.. napadlo ma ze by to mohlo byt koli jazyku vo windovse lebo som mal dark edition po nainstalovani v thajcine a musel som vsetko pomenit na SK/EN klavesnicu a tak.. rec je EN teraz zeby pomohlo doinstalovat slovencinu?ale neverim tomu..v tom bude nieco ine lebo o tejto chybe sa pise aj na oficialnej stranke len developer teem to uz s borgchatom ocividne vzdal... a nic lepsie na siet ako BORGCHAT asi ani neexistuje :cry:
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: Borgchat

Príspevok od používateľa Gudas »

No nič v zlom, ale ak ja natrafím na niekoho, kto si inštaluje všelijaké super-dark-light-crystal edition Windows-u, o ktorých nikto poriadne nevie, aké zmeny sú v ňom spravené, väčšinou mu odporúčim dve veci - preinštaluj na normálny Windows, alebo si poraď sám.

Borgchat používame aj na našej sieti, ale takéto problémy nie sú. Málokedy sa objaví dáka chybová hláška, ale ako píše Jerry - iného charakteru.
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
mifo1122
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St 19. Dec, 2007, 08:00

Re: Borgchat

Príspevok od používateľa mifo1122 »

No nič v zlom, ale ked uz pisem post tak si precitam co sa pisalo predtym ...ked si to precitas zistis, ze to robi aj na originalnom Windows XP

Návrat na "Programy a problémy s nimi"