K850i - mala vydrz baterie

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Voloda
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 18. Máj, 2008, 10:23
Bydlisko: Presov

K850i - mala vydrz baterie

Príspevok od používateľa Voloda »

Se ludia....

mam K850i a s nim big problem. Na jedno nabitie mi baterka vydrzi max 13-15 hod. Neviem, ci je chzba v baterke alebo nejakej spustenej funkcii, o ktorej neviem, ze ide.Mam vsetko vypnute, nefotim..max 3-4 fotky denne a aj tak nepomaha..Jas mam stiahnuty na 60%. Nabijal sa aj po 12 hodin, ale ziadna zmena...neviem, kde e chyba.
Bude chyba v baterke aleb v mobile? Sprava sa uplne normalne..nemrzne, vsetko ide ako ma...ani wap a internet nevyuzivam.

Radte..diki
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2762
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: K850i - mala vydrz baterie

Príspevok od používateľa Jerry »

Zaruka >> reklamacia.
Voloda
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 18. Máj, 2008, 10:23
Bydlisko: Presov

Re: K850i - mala vydrz baterie

Príspevok od používateľa Voloda »

NO to by bolo najlepsie...ale akosi sa mi nechce trebat do UK :)
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2762
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: K850i - mala vydrz baterie

Príspevok od používateľa Jerry »

Nooo tak to je ina rec ... :) V tom pripade druha bateria, vyskusat ci to robi aj s nou. Ak to robi aj s inou bateriou, je to zjavne problem v telefone. A to nie je jednoducha oprava a pod 2 tisicky ti to robit nikto nebude, na to sa potom priprav ... Cize byt tebou zistim si ako by som to poslal do UK a tam riesit reklamacku .... ;)
Voloda
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 18. Máj, 2008, 10:23
Bydlisko: Presov

Re: K850i - mala vydrz baterie

Príspevok od používateľa Voloda »

No uvidim. Mozno sa to napravi...je to 5 dni pouzivany mobil..mozno sa baterka nabije a bude drzat...kamosovi to iste robila N95 a potom bola v poriadku.Uvidim...thx za rady
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Re: K850i - mala vydrz baterie

Príspevok od používateľa blackbox »

no v n95 baterka pri normálnom používaní phonu (počúvanie hudby, fotky a pod) aj tak viac ako jeden deń nevydrží. ja mám SEk850i-tku a baterka mi vydrží 3-4 dni a to počúvam hudbu, večer pozerám filmy a fotím normálne (niekedy viac, niekedy vôbec..) ja si myslím, že by to mohlo byť v chybe baterky ale samo, že nie je vylúčená chyba phonu. skús s niekým vymeniť baterku. pasuje aj do iných modelov ale neviem ktorých. ináč si s tým phonom spokojný? počúval si tam hudbu s equulizérom na mega bass? podľa mňa ten telefón hrá dosť nekvalitne.. ale možno mám len vyššie nároky. som zvedavý na názor.
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::
Voloda
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 18. Máj, 2008, 10:23
Bydlisko: Presov

Re: K850i - mala vydrz baterie

Príspevok od používateľa Voloda »

Skus lepsie sluchatka. Cez ne to fici dobre. Ale nieje to fon urceny na hudbu, necakaj zazraky. So kvalitnymi stuplami je to o dost lepsie. Skusim zohnat baterku, uvidim kde je chyba.

Thx
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Re: K850i - mala vydrz baterie

Príspevok od používateľa blackbox »

bohužiaľ, mám až príliš dobré sluchátka. lepšie k SE už ani niesú. HPM-85 a taktiež kvalitné štuple. v tom problém nie je.. na k750i to hralo úplne, ale úplne v poho.. tu bude problém v hardwéri toho phonu, lebo ani po flshnutí v servise to nejde lepšie, dokonca hlbnoké basy hrajú ešte horšie :? čomu už vôbec nerozumiem.. tento phone predávam lebo u mňa je to shit..
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"