NERO+CD=mrznutie systemu

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

NERO+CD=mrznutie systemu

Príspevok od používateľa scpeter1 »

Stava sa mi taka nemila ve.Mam Nera 8(oficial) a mam tento problem.Ak napalujem dvd,tak mi vsetko ide bez problemov.Ale akonahle vlozim CD,spustim Nera,tak za 10 sekund mi zamrzne cely system.Uz som preinstaloval Nera.ale stale mi robi to iste.Neviete.kde moze byt chyba? :?
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: NERO+CD=mrznutie systemu

Príspevok od používateľa killswitch »

no stava sa to aj mne. pokial najprv vlozim medium a pocas jeho nacitavania zapnem nero, tak sa cely system na chvilu sekne.
bohuzial som neprisiel na to, ze kde je problem. riesim to najprv zapnutim nera a az potom vlozenim media.
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7125
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: NERO+CD=mrznutie systemu

Príspevok od používateľa gammaray »

Ked vlozis CD pri spustani Nera tak Nero caka kym nacita medium a ked nacita tak sa pusti a ide normalne. Ci tebe frcko to zamrzne ? Mne to ide ako ma.
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: NERO+CD=mrznutie systemu

Príspevok od používateľa Snake »

osmicka nero je hnoj, somarina na entu, mrzne to, akurat to lepsie vyzera, preto som ostal pri sedmicke, mal som presne tento isty problem, nevyriesil som ho, jedine instalaciou sedmicky ktora sice nachvilu zatuhne, ale nezobere so sebou cely OS...





.
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: NERO+CD=mrznutie systemu

Príspevok od používateľa scpeter1 »

gammaray napísal:Ked vlozis CD pri spustani Nera tak Nero caka kym nacita medium a ked nacita tak sa pusti a ide normalne. Ci tebe frcko to zamrzne ? Mne to ide ako ma.
mne to uplne zamrzne v akejkolvek kombinacii....je jedno,ci najskor vlozim CD a potom spustim Nera,alebo opacne.Mne to zmrzne a musim reset systemu spravit.... :furious2:

EDIT:Problem vyrieseny.Robil to Daemon tools....Pre istotu som aj reinstal Win...
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10

Návrat na "Programy a problémy s nimi"