Usporiadanue fotiek na DVD

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
limak72
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: St 01. Okt, 2008, 09:03

Usporiadanue fotiek na DVD

Príspevok od používateľa limak72 »

kto vie poradiť ako napáliť súbory s fotkami na DVD aby pri pozerani na DVD prehrávači šli pekne po poradi ako boli vytvorené (dátumovo). Keď ich napálim na PC a pozerám cez PC je to všetko ok, akonáhle cez video, skáča to ako sa mu zachce. Nechápem. Počul som že video sa správa úplne inak ako PC-čko, údajne to načítava alfanumericky teda podľa názvu. Vo videu sa nedá nič nastaviť, tam je len "interval premietania" a "spustemie premietania". Ďakujem za radu a pomoc.
Používateľov profilový obrázok
TroubleMaker
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: So 03. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Usporiadanue fotiek na DVD

Príspevok od používateľa TroubleMaker »

vygoogli si nejaký viac či menej free soft, ktorý robí photoDVD, tam si nastavíš všetko potrebné a ešte si môžeš dať nejakého Ota Weiter-a do podmazu...
CENTER
Spoiler: ukázať
CASE Thermaltake Level10 PSU Enermax Revolution 1250W
CPU Intel i7 6700@4.65GHz +Corsair H45 2xNB PK1 MB ASUS HERO VIII RAM 32G Corsair Vengeance CL15 @3,2GHz SSD Samsung M.2 1T HDD 4xWD RED 4T GPU R9 280X CF IPS 2x HP ENVY 32 OTHER T-Balancer, ASUS OC Station
KB+M Microsoft Sidewinder X6 + X8 + Roccat Sota
Používateľov profilový obrázok
Timeshifter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2007, 08:00

Re: Usporiadanue fotiek na DVD

Príspevok od používateľa Timeshifter »

No, a teraz je... Vypalim si cez nera na cédečko hudbu v mp3 formáte. Dám to prehrávať v rádiu a tá hudba je poprehadzovaná, nie je to triedené ani podla dátumu ani podla abecedy. Cital som v navode k rádiu, ze hudbu radí najprv podla poradia zloziek na Cédčku od stredu alebo opačne, to neviem (podzložky radí na koniec nadradenej zložky), a mp3 súbory potom tiež podla poradia na Cédečku. Ale ako mám nastavit v nere, aby mi určitý súbor napálilo bližšie k stredu a iná až nakoniec? Súbory mi nero páli úplne chaoticky, ani podla dátumu, ani podla abecedy, ani podla poradia pridávania súborov (usporiadaná je len prvá zložka)... Nedá sa to nejak nastaviť?

Návrat na "Debata o všetkom"