Dobre filmy o ktorych sa vela nehovori

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re:

Príspevok od používateľa kramer »

St4nly napísal:
DiwaSwina napísal:ale tu su filmy o ktorych sa moc nehovori...

mna napada "Fear&Loathing in Las Vegas" - haluz
Tak tomu ver kamo, to je film ako ma byt :o
Tak ten film :rofl: brutal pecka masaker som videl asy 50x kym mi niekto neodkuril kazetu a Vampire Hunter D vrelo odporucam kazdemu kto ma rad japonske kreslene rozpravky :good: dokonca som sy aj musel spravit nan vlastne pozadie Obrázok ale uz som ho nevidel tak 4r daka dobra dusa odkurila CD
mixal1 napísal:ten film je strasne nadcasovy, a vzdy bude aktualny, pokial sa "to" nestane. Potom to zazijeme na vlastnej kozi :(
No pozrel som sy ten film a ... muka (to posledna scenka z Terminatora 3 ked lietali tie atomovky ma viac dojala) a to som dosti empaticky clovek mozno ze je to vec nazoru ale nejako to bolo nedomislene ale namet bol dobry :good: keby z toho mesta prezili 20 ci 30 i to by bol zazrak vsetci sa stravovali kontaminovanymi potravinamy to temno nechapem sak nespadol ziaden meteor len buchlo zopar atomoviek ved dodnes ich len amici praskli min. zo 500 nejako dlha zima tam bola i ked v GB je vzdi kosa prenas teplomilnych

Este odporucam pozriet dokument Bitva o Chernobyl (The Beattle of Chernobyl)
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: Dobre filmy o ktorych sa vela nehovori

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

Prave som v telke zhliadol film The Breed
Horror, od 16 rokov
zozaciatku to vyzeralo tak tuctovo, ale postupne to zacinalo "mat gule" a ku koncu to bolo super


ak mate radi psychologicky horror, mozte zhliadnut
...
Používateľov profilový obrázok
NuSuey
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 383
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Re: Dobre filmy o ktorych sa vela nehovori

Príspevok od používateľa NuSuey »

Psychologicke horrory ja zboznujem takze dik za tip...

akurat som dopozeral " THE AIR I BREATHE " a mozem to dost odporucat .. emotivne
Case: Silverstone RVZ01B, CPU: Intel Core i3-4130, GPU: EVGA GeForce GTX 750 Ti 2GB, RAM: Crucial Ballistix Tactical 4GB (1 x 4GB) DDR3-1600, MB: Asus H81I-PLUS Mini ITX, HDD: Crucial M500 240GB
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Dobre filmy o ktorych sa vela nehovori

Príspevok od používateľa lezgy »

mozno som tu uz pisal to iste co teraz
Bessonov Atlantis
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
HULIAK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 313
Dátum registrácie: Po 31. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Šahy (21)

Re:

Príspevok od používateľa HULIAK »

FijO napísal:Jednoznacne SCARFACE (Zjazvena tvar) ...film o ktorom v nasich koncinach nechyrovat ...ked som bol v UK a pozeral tie priblble dokumenty o hollywoodskych a neviemakych hviezdach (MTV Cribs), resp. o ich drahych domoch ...drviva vacsina sa chvalila prave tymto filmom ...napriklad vlastnictvo nejake "ultimate version"

Remake filmu z roku 1933, natoceny v 1983 ...ma stale na tuto dobu co povedat a velmi ma mrzi, ze sa do nasich DVD pozicovni nedostal ani len s titulkami

Al Pacino oznacil postavu Tonyho Montanu za jeho najoblubenejsiu a podla mna to bol jeho najlepsi vykon ...

Je to film, ktory rozhodne neobohati vas dusevny zivot no z hladiska hereckeho vykonu a oblubenosti ho musim odporucit ... :beee:
plne s tebou súhlasím :) Scarface a Goodfellas sú skvelé filmy ktoré stoja za pozretie si
°C2Q Q9400,4x2GB 667 DDR2,Radeon 6850 1GB DDR5,300+150GB HDD+40GB SSD,Enermax PRO82+ 625W
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Dobre filmy o ktorych sa vela nehovori

Príspevok od používateľa KocuR »

neviem či čo tu bolo alebo nie, ani či to je známe alebo nie, ale mňa ten film zaujal: http://www.csfd.cz/film/76722-zkurvena-noc-1114/" onclick="window.open(this.href);return false;
Spoiler: ukázať
i7 4770k+HE-02/Z87 Plus/4x4GB DDR3/RX5700XT Strix/250GB EVO840/1TB QVO/Define R4+4xA14/P-660/Essence STX/U2718Q/K70Mk.2 LP/G500s
Onkyo A9010/custom JPA100SE amp, custom speakers (SPH165KEP+DT350NF), AR5BT
Onkyo TX-RZ740, custom speakers (Dayton ND105/ND91+Peerless NE25VTS-04/Dayton ND25FA), custom sub (Dayton UM10 + Monacor SAM500D)
Synology DS418 + 4x4TB Red, Mikrotik hAP AC, 1Gb Antik
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Dobre filmy o ktorych sa vela nehovori

Príspevok od používateľa faugusztin »

Neviem aky hit to bol v kinach, no dnes som si spomenul na uplnu pecku ktoru som videl asi 2-3 roky naspat - 51. stat :-)
http://www.imdb.com/title/tt0227984/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Dobre filmy o ktorych sa vela nehovori

Príspevok od používateľa materik »

Päť zatiaľ najlepších filmov aké som kedy videl.... Odporúčam :good:

Equilibrium
Everything is illuminated (Úplne osvietene)
Ríša slnka
Večný svit nepoškvrnenej mysle
Tenká červená línia
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Dobre filmy o ktorych sa vela nehovori

Príspevok od používateľa izopd »

Klub sráčov origoš názov bol Kevin and Perry go large.je to pre mňa absolútna kultovka na ktorej som bol prvý krát v kine a teraz permanentne si ho pustím raz za 2-3 mesiace nech nezabudnem texty :laugh:
pozerám že sa tu spomína aj nejaké to anime a Vampire hunter D:Blood lust bol ozaj jeden z tých lepších http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=66" onclick="window.open(this.href);return false;
v prípade že je niekto fanúšik anime vrelo odporúčam http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=191" onclick="window.open(this.href);return false;
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Používateľov profilový obrázok
pakito
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 93
Dátum registrácie: Ne 30. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica - Podlavice

Re: Re:

Príspevok od používateľa pakito »

HULIAK napísal:
FijO napísal:Jednoznacne SCARFACE (Zjazvena tvar) ...film o ktorom v nasich koncinach nechyrovat ...ked som bol v UK a pozeral tie priblble dokumenty o hollywoodskych a neviemakych hviezdach (MTV Cribs), resp. o ich drahych domoch ...drviva vacsina sa chvalila prave tymto filmom ...napriklad vlastnictvo nejake "ultimate version"

Remake filmu z roku 1933, natoceny v 1983 ...ma stale na tuto dobu co povedat a velmi ma mrzi, ze sa do nasich DVD pozicovni nedostal ani len s titulkami

Al Pacino oznacil postavu Tonyho Montanu za jeho najoblubenejsiu a podla mna to bol jeho najlepsi vykon ...

Je to film, ktory rozhodne neobohati vas dusevny zivot no z hladiska hereckeho vykonu a oblubenosti ho musim odporucit ... :beee:
plne s tebou súhlasím :) Scarface a Goodfellas sú skvelé filmy ktoré stoja za pozretie si
tak isto suhlasim je to vyborny film a este doplnim jeden z nedavnej tvorby, "Gomora", aj ked sa mnohym nepaci, ja som najprv preicital knihu a potom som si pozrel film a mozem len odporucit. Ale radsej s kombinaciou s knihou, podotykam, ze kniha prva a potom film. :)
Sloboda znamená zodpovednosť
Používateľov profilový obrázok
lordjustice
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 102
Dátum registrácie: St 22. Okt, 2008, 10:48
Bydlisko: Žilina

Re: Dobre filmy o ktorych sa vela nehovori

Príspevok od používateľa lordjustice »

Páni kto má rád drámu a vie čosi o svete, nech si pozrie "Zabiji Nixna". Bomba herecký výkon hlavnej postavy, tragické podanie súčasnosti, hystória sa opakuje. Inak perfektný český dabing.


http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=7101" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=emrHIpzj ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Základná doska :Asus P5Q Deluxe * Procesor :Intel C2Q9300 @ 2500 @ 3,3 GHz * Pamäť :2 x 2GB DDR2 Kingston HyperX @ 1066 * Grafická karta :ATI HD 4870 @ 790/3920 * Pevný disk :WDC 250 a 320GB * Zvuková karta :Creative XFi * DVD-ROM :LG HG22LS50 * Typ monitora :Samsung 205BW - 20 palcov 1680/1050 * Operačný systém :XP Home Edition SP 3, Win7 64 * Zdroj :Fortron Epsilon 600W

Návrat na "Film"