ventylator na chladic gr.karty GE Force 8600 GT

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
tatkoorso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 16. Sep, 2007, 08:00

ventylator na chladic gr.karty GE Force 8600 GT

Príspevok od používateľa tatkoorso »

Prosim o radu kde samotny ventylatorcek kupit .Je priskrutkovany na tri male srobky.jednoducha vymena .No neviem najst na Internete predajcu.Motorcek pri fizickom roztoceni vrndzi co znamena ze vibruje v loziskach.A kupovat celu graficku kartu by bolo hadam hlupe.dik :help:
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: ventylator na chladic gr.karty GE Force 8600 GT

Príspevok od používateľa Fester182 »

ked uz tak ventilator, ak som ta spravne pochopil tak ti ide o kupu noveho fanu popripade celeho chladicu ak nie tak sry. toto kupis skoro v kazdom PC shope.
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Re: ventylator na chladic gr.karty GE Force 8600 GT

Príspevok od používateľa A2C »

podľa mňa sa snaží kúpiť ten fan ktorý je naskrutkovaný n stock chladiči na VGA čo je v podstate nemožné jedine kúpiť rovnaký vetráčik čo sa týka priemeru a preskladať časti do stock chladenia to je jediné čo ti poradím
ale je to v podstate nemožné nájsť rovnaký takže asi by som ti poradil kúpiť komplet nový cooler alebo celú VGA pokiaľ je stará
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7125
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: ventylator na chladic gr.karty GE Force 8600 GT

Príspevok od používateľa gammaray »

Mozno by stalo za to kupit si Accelero S1 rev.2 a staci ti to chladit pasivne. Ale dufam ze mas porieseny prietok v skrini.
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
Používateľov profilový obrázok
tatkoorso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 16. Sep, 2007, 08:00

Re: ventylator na chladic gr.karty GE Force 8600 GT

Príspevok od používateľa tatkoorso »

Dik za rady nakolko nie som az taky macher do PC zaniesol som gr, kartu do predajne kde mi vedia poradit s vymenou chladica,no tiez to bude len akasi nahrada lebo uz viem ze GE Force 8600 GT moze vyrabat kde kto na motorceku je Xi nazov nie Asus alebo nejake zname firmi ktore nahradne motorceky u nas predavaju.Najsmiesnejsie je ze sedim pri PC zo spominanou gr.kartou a ono mi to tu huci jak 100 rocna rachotina a cakam kym nahrada bude dovezena do nasej predajne.

PS: ak by niekto poradil ci foto tejto gr.karty viem umiestnit sem tak by som to spravil pretoze takeho vyrobcu som vo vyhladavacoch nenasiel.
Používateľov profilový obrázok
tatkoorso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 16. Sep, 2007, 08:00

Re: ventylator na chladic gr.karty GE Force 8600 GT

Príspevok od používateľa tatkoorso »

Páni ostala mi posledna moznost a to rozobrat ventilatorcek chladenia a hla hriadelka sa toci v puzdre ale nenamazana celkom na sucho niekedy mali snahu ju asi pomazat lebo som nasiel stopu po nejakom lepivom laku.Moj typ pouzil som kvapku olejceka z motorovej kosacky a motorcek pracuje ticho uz treti den.Na skodu mi bolo ze som to nenamazal hned .bolo mi povedane ze ten motorcek je jednorazovy a ze sa nemaze ale zle mi radili.

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"