Problem s pripojenim na siet

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
LordAmarth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Št 14. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizanske

Problem s pripojenim na siet

Príspevok od používateľa LordAmarth »

Zdar
Som pripojeny na siet co mame na internate v BA mlyny a uz dlhsie ma :furious: jeden :furious: problem kvoli ktoremu som uz :furious: stol a skoro stenu. Nevidim ani jedno rozumne riesenie. Ide o to ze sa pripojim na siet...IP dostanem automaticky a do polhodiny prestane fungovat net a musim restart pc a znova to iste dokola..antivir s firewallom mam Kaspersky (KIS)...skusal som aj zmenu MAC ..nepomohlo..Pricom win hlasi ze je vsetko vporiadku, packet analyzer prijma data(samy flood ARP paketmi a ine sracky + virusy) Tak pliis usetrite mi nervy a poradte mi nejake rozumne riesienie alebo diagnozu moznej zavady. Dik
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

Re: Problem s pripojenim na siet

Príspevok od používateľa Cvacho »

nastavil by som IP manualne a sledoval ako sa to zachova

mozno je DHCP server zle nakonfigurovany a povolene pridelenie IPcky je len na urcity cas ktovie? nastav manualne a odsleduj ci ti to aj potom vypadne
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580

Návrat na "Siete"