Ceny pozemkov pri Nitre

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

Ceny pozemkov pri Nitre

Príspevok od používateľa toxicator »

Zdravim, mam dilemu ci kupit 8 arovy pozemok v lokalite Cabaj-Capor (9 km od Nitry), cena 750 Sk/m2, nemate niekto prehlad o sucasnych cenach pozemkov?..., oplati sa do toho investovat za taku cenu? ...ja to beriem len ako investiciu, byvat tam pravdepodobne nebudem, ale tak za 5 rokov by som ho predal, len neviem ake su predpoklady, ci pozemky nestratia na cene, co myslite :?:
8gb ram ddr3, nvidia 960, seasonic 400W 80+ bronze
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Ceny pozemkov pri Nitre

Príspevok od používateľa jaffar »

Investovať sa dá aj lepšie (výnosnejšie) než do pozemkov...
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

Re: Ceny pozemkov pri Nitre

Príspevok od používateľa toxicator »

do coho konkretne? patrim medzi ludi ktori radsej vidia do coho dali peniaze, nemam prehlad aby som investoval do nejakych fondov a pod., v tejto oblasti si moc neverim, tak radsej takto...
8gb ram ddr3, nvidia 960, seasonic 400W 80+ bronze
Používateľov profilový obrázok
FLP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 939
Dátum registrácie: Ut 03. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: NitRa

Re: Ceny pozemkov pri Nitre

Príspevok od používateľa FLP »

V Cabaj Capory by som pozemok nekupoval.
Skor sa poobhliadni po pozemkoch v tesnej bizkosti nitry ako Hrnciarovce,Krskany,Ivanka pri Nitre a najlepsie by bolo Kynek.
Ceny pozemkov nehorazne rastu v oblasti za klokocinou ale tie su uz davno predane.
Spoiler: ukázať
NTB:MacBook Air 2014 Sound:Altec Lansing VS2521
Používateľov profilový obrázok
odin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 330
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra (34)

Re: Ceny pozemkov pri Nitre

Príspevok od používateľa odin »

Oplati sa investovat urcite do tejto lokality, Cabaj Capor lebo v blizkej dobe tam maju byt velke vystavby,poviem ti to urcite nebudes stratovy ja by som 100% do toho siel. Nakolko viem, ze aj znamy tam kupuju,alebo uz kupily pozemky .
CPU Dual-Core E5200@2.5GHz 3.6GHz | Chladiè SCYTHE Ninja 2| MB GIGABYTE EP35-DS3L | RAM 4,0GB RAM DDR2 A-DATA 800MHz Extreme Edition Vitesta | VGA GIGABYTE ATI Radeon HD 2600XT | HDD WD 640 GB SATA II | Lite-On DH-20A1L SATA | CaseThermaltake VI1000BNS M9| Zdroj SEASONIC SS-500ET-F3, 500W | Klávesnica multimedia Chicony | Mouse logitech laser MX510| 19" LCD ACER V193WAb |

Návrat na "Debata o všetkom"