MSI Delta 2 LSR - vytuhy, co s nou je? (vyriesene lock:)

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

MSI Delta 2 LSR - vytuhy, co s nou je? (vyriesene lock:)

Príspevok od používateľa andynko »

Caves, kupil som pouzivanu MSI deltu 2 LSR

instalacia ok, drivery ok, Win XP

- nepouzivam sata ani raid, to je vypnute
- karta R 9600 PRO
- 768MB RAM, casovanie FSB napatie vsetko ok, netaktovany system
- zdroj 300W

ze by to bolo tym zdrojom? zamrzne to v grafickom prostredi win pri obycajnom netovani.... raz za 10 minut niekedy za 20 ...

teploty, otacky napatia ok

Dolezita otazka, pouzivam onboard lan, su na nom 2 ledky a svieti mi iba jedna - zelena, viem ze tam je este oranzova ta nesvieti, co to znamena? na starej delte mi svietili obe.....
Naposledy upravil/-a andynko v Ut 23. Aug, 2005, 22:30, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Oneill
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Pi 20. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Blava/Drietoma/Trencin

Príspevok od používateľa Oneill »

Pokial viem tak cervena znamena nieco ako BAD.Skontroluj si napajaci kabel na HDD,ci nie je povoleny...V devica managerovi asi nemas ziadny vikricnik,co :?:
Book : MSI GX610
Desktop : In progress ..... 25%
Mb:MSI P45 Platinum Cpu:who knows ??Mhz
Vga:???Ram:???Hdd:WD5000AAKS_500GB_SATA2Zdroj:LC6600 v2.2 - 600WCaseThermaltake Wings RS100
LcdLG Flatron W2243T-22",Full HD
Chladenie:N/A
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

hm

Príspevok od používateľa andynko »

Oneill napísal:Pokial viem tak cervena znamena nieco ako BAD.Skontroluj si napajaci kabel na HDD,ci nie je povoleny...V devica managerovi asi nemas ziadny vikricnik,co :?:
o ziadnej cervenej som nepisal :D

Takze problem vychadza z toho, ze ide o vcore

pokial zdvihnem voltaz tak vo windowse vytuhne (teploty aj otacky ventilatora su v norme)

(casovanie default, FSB 133, AGP default)

Mam Duron 1,8GHz default 1,55v a uz vtedy to niekedy tuhne...

pokial dam na 1,62v vytuhne coskoro...

mam tip, ze by to mohlo byt zdrojom, je len 300W alebo ze by doskou? kondenzatory nafuknute nemam... bios najnovis, ovladace taktiez v poriadku
Používateľov profilový obrázok
Milky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 156
Dátum registrácie: Ne 27. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Milky »

ten 300w zdroj je znackovy alebo nie?
Používateľov profilový obrázok
jose
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 532
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa jose »

co sa tyka tyx led sietovky ta druha oranzova by mala pri zapojeni blikat!...pozri do manualu...mozne je ze je vadna,nepouzival predtym niekto tu dosku s wifi?
Používateľov profilový obrázok
Mtex
VIP
VIP
Príspevky: 1027
Dátum registrácie: St 14. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Trojanovice-CZ/Senica-SVK

Príspevok od používateľa Mtex »

A vytuhuje aj pod dosom, skusal si test pamati...napr.goldmemory?
Ak to bude robit aj pod dosom, potom by to mohol by zdroj...skus iny.
Pozri v akom stave mas pastu pod chladicom procesora.
Skus ofukovat napajanie....ak sa moc zahrieva...co mi u tejto dosky sposobilo vytuhovanie...hlavne s vysokim napatim v cpu.
Spoiler: ukázať
PC1: Core i5 750@4Ghz+sNoctua NH-U12P SE2, Asus P7P55D Pro, 2×2GB DDR3 Corsair 1600Mhz CL9, MSI HD5970 2GB, System disk: WD Velociraptor 300GB, 1000rpm, 1TB Seagate Baracuda SATA II 32MB+320GB Hitachi 16MB ,DVD+RW Plextor 760A, SB Creative X-Fi Xtreme Music+Creative I-Trique 3200, Seasonic M12-600W, Case Chieftec LCX-01SL-SL-B, 22" EIZO S2231WE-BK (S-PVA),Mouse Logitech MX518, WinXP
PC2:NTB MSI GT660, Intel Core i5540M , 4GB DDR3, 500GB WS, nvidia 285M GTX 1GB, etc...
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

hm

Príspevok od používateľa andynko »

Mtex napísal:A vytuhuje aj pod dosom, skusal si test pamati...napr.goldmemory?
Ak to bude robit aj pod dosom, potom by to mohol by zdroj...skus iny.
Pozri v akom stave mas pastu pod chladicom procesora.
Skus ofukovat napajanie....ak sa moc zahrieva...co mi u tejto dosky sposobilo vytuhovanie...hlavne s vysokim napatim v cpu.
nuz co sa tyka tej oranzovej ledky tak neviem....... nesvieti

(neviem ale ci to nieje gigabit lan) pretoze by to mohlo byt ono... linka je len 100Mbit

vcera ked som mal dlhsie zapnuty vytazeny pc, tak sice to nespadlo, ale v zdroji mi to zacalo piskat..... a vzadu bol dost rozpaleny - neviem co sa nachadza vzadu na zdroji.... ale v kazdom pripade ho zajtra vymenim.

V dose to nezamrzalo, pamate su v poriadku.

Takze LUDZE prisiel som na to, bolo to po..... windowsom. Robil tam chybu nejaky ksicht...

a ja som kvoli tomu kupoval novy zdroj, no nevadi... zide sa.
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

no ziadny lock, rad by som tomu prisiel na zub. mam tu istu dosku. pred tym som mal k7n2 delta l a ziadne chyby sa nevyskytli. po prehodeni dosky som pekne nanovo nahodil win a uz pri nahadzovani ovladacov zacala mrznut. tak som ho prehodil este raz. teraz uz ovladace v pohode som nahodil. a zacal som soft nahadzovat. total comander, pohoda este ale ked som nahdil alcohol 120% tak freeze. som ho vyhodil a pohoda, lenze odkedy mam tuto dosku tak mi nejde call of duty, po asi 5 sekundach hra zmrzne (rozsipe sa obraz, zvuk pokracuje, ale hra stoji, ale da sa vypnut). vcera som 4 hodiny hral gta sa a pohoda, potom som trocha bol na nete, pohoda a zas som zapol gta a zas to zmrzlo. mam podozrenie ze to moze byt aj nieco s directom. zostava msi delta 2 lsr, TB default 2400+, 512 A-DATA, ASUS 6600TD
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

hm

Príspevok od používateľa andynko »

jararak napísal:no ziadny lock, rad by som tomu prisiel na zub. mam tu istu dosku. pred tym som mal k7n2 delta l a ziadne chyby sa nevyskytli. po prehodeni dosky som pekne nanovo nahodil win a uz pri nahadzovani ovladacov zacala mrznut. tak som ho prehodil este raz. teraz uz ovladace v pohode som nahodil. a zacal som soft nahadzovat. total comander, pohoda este ale ked som nahdil alcohol 120% tak freeze. som ho vyhodil a pohoda, lenze odkedy mam tuto dosku tak mi nejde call of duty, po asi 5 sekundach hra zmrzne (rozsipe sa obraz, zvuk pokracuje, ale hra stoji, ale da sa vypnut). vcera som 4 hodiny hral gta sa a pohoda, potom som trocha bol na nete, pohoda a zas som zapol gta a zas to zmrzlo. mam podozrenie ze to moze byt aj nieco s directom. zostava msi delta 2 lsr, TB default 2400+, 512 A-DATA, ASUS 6600TD
V biose si aktivuj polozku dynamic overclocking na prvy stupen.
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

xx
Naposledy upravil/-a LittleMan v Ne 25. Mar, 2012, 02:51, upravené celkom 1 krát.
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
bombarderik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Št 17. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Levice/Zvolen

Príspevok od používateľa bombarderik »

andynko, ma pravdu. Aktivuj si dynamic overclocking na prvy stupen. Aj mne to takto isto blblo kym som na to dosiel.
:)
Sempron 2500+ (@2070 - 1.75V) - Thermaltake Volcano 12, MSI K7N2 Delta2 LSR, IBM Hitachi 80GB 7200rpm, CDROM Teac 40x, DDR V-DATA 512MB 400Mhz Cl2.5, GeForce4 MX440 64MB - 250/333 (@315/420), 3x8cm Fun, ENERMAX 380W

Návrat na "Základné dosky"