new graficka rada prosim o odborne rady

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
adriano94
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: Pi 19. Sep, 2008, 20:40
Bydlisko: Snina partizánska 2538/29

Re: new graficka rada prosim o odborne rady

Príspevok od používateľa adriano94 »

tak neviem cenovi strop mas aky?? rradsej si priplat a zober nieco ine. a napis svoju celu zostavu.
Spoiler: ukázať
MB: Gigabyte EX58 DS4 Cpu: Intel xeon X5650 4.4GHZ Cpu fan: Phobya Performance Kit RAM: Crucial 8GB DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport GK:Msi gaming R9 280x [/b] PSU: Silverstone Strider plus 600w. Case: Xigmatek Midguard
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: new graficka rada prosim o odborne rady

Príspevok od používateľa PatrikL »

radšej hd4670
http://eshop.x-computers.sk/zbozi_detai ... ozi=136612" onclick="window.open(this.href);return false;
alebo rovno 9600GT
Používateľov profilový obrázok
1palo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: Ne 04. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Beluša (PU)

Re: new graficka rada prosim o odborne rady

Príspevok od používateľa 1palo »

kaliber napísal:...ale k problemu grafiku tam mam GF 7300LE :D chcel by som ju zmenit za palit GF 9600 GSO Sonic 384MB DDR3 DDi PCX no ja sa do pc moc nevyznam a toboz nie do grafickych kariet...
preto sa pytam bude mi ta karta tam pasovat? jj + samozrejeme mam objednany aj new zdroj 500W fotron ci ako sa vola :)
som cital ze ona ma PCX 2.0 ale moja stara 7300LE ma len PCX alebo ze bola vyrobeny pre W vistu atd....
tak bol by som rad vasim postrehom nazorom a bol by som rad keby mi tu nepisali deti ale fakt ludia co sa v danej problematike vyznaju...
dakujem
s pozdravom kaliber...
Preboha čo sú to za odpovede. Prečítajte si ešte raz na čo sa kaliber spytuje. On sa nepýta aku VGA si má kúpiť ale či tá karta, ktorú si vybral bude pasovať do jeho zostavy !!!
Áno, môžeš svoju VGA 7300LE zameniť za 9600 GSO Sonic, bude to tam pasovať aj keď je PCI-E 2.0. Zdroj 500W Fortron spokojne stačí, ten by zvládol aj silnejšiu zostavu. (mne Seasonic 400W pokojne utahne C2D E4300 pretaktované 1800@3000 a VGA 8800GT taktiež pretaktované)
PS: predchádzajúci prispievatelia Ti chceli naznačiť, že oni by si kúpili radšej silnejšiu kartu. Skús teda ešte porozmýšľať nad 9600GT plus 400 - 450 W kvalitný zdroj (môže byť aj Fortron) aby si sa dostal do rozpočtu.
Používateľov profilový obrázok
Sapo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 857
Dátum registrácie: Ne 22. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Partizanske

Re: new graficka rada prosim o odborne rady

Príspevok od používateľa Sapo »

Pojde ti to bez problemov ale necakaj od tej karty zazraky, ale je podstatne lepsie nez 7300 :cool:

Návrat na "Grafické karty"