Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa miso2911 »

pises tu uplne blbosti prave to ze byva na intraku tak asi nema nejaky super pristup do posilky a este ked sa ani nehybe ze len pozera telku a zere tak nenabera svaly ale tuk takze uplna blbost ze väcsina su z toho svaly
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3679
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa fobos »

miso2911 napísal:prave to ze byva na intraku tak asi nema nejaky super pristup do posilky

ty asi chodis s nim do skoly/posilky/izby ked vies ake ma podmienky na cvicenie , ze ? :rolleyes: napriklad , ja v Trnave mam pristup denne od 8.00-20.00hod do posilky hned na prizemi , v tej istej internatnej budove
miso2911 napísal:a este ked sa ani nehybe ze len pozera telku a zere tak nenabera svaly ale tuk takze uplna blbost ze väcsina su z toho svaly
na tej jeho fotke nevidim ze by mal vela tuku alebo nedajboze z tych 25tich kil je 22kg tuku , ako pisal yesper

Ten kto sa tomu rozumie (co asi nie je tvoj pripad) si vie vysledovat prijem energie, tak aby jej nemal pri naberani velmi velky prebytok (co sa logicky ulozi vo forme tukov), ale dostatok na tvorbu svalov (mrte bielkovin, primerane sacharidov a snazit sa obmedzovat tuky)

hovorim z vlastnych skusenosti, sam som pribral 16 kil ako sa uz opakujem po xty krat za 12 tyzdnov cca a mozem povedat ze podstatna vacsina bola svalstvo, tak peco by on za tych 26 t ci kolko nemohol nabrat 25kg ? Pripada mi to ze mu len zavidite, ako dokazal lahko nabrat
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Timeshifter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2007, 08:00

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Timeshifter »

Akoze... Hlavné je jest dost bielkovín a sacharidov na cvičenie, a dá sa pribrať... Aj ja som ten typ, že žerem strašne vela, aj som cvičieval dosť a aj tak som chudý... Tak, ale všetko je to rýchlim metabolizmom, a ked ten raz stratí silu, tak sa naozaj môže stať, že zrazu priberiete... ale ak mate dost času na cvičenie, tak môže nabrať tolko svalov.
Používateľov profilový obrázok
Blade6591
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: Po 20. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Malacky

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Blade6591 »

heh... treba si povedat, urcit si nejaky ciel a po nom ist...Streoidy ani nic ine som nebral, bral som glukozu a maltodexin, dost velkych davakch. Ale aj to asi prve mesiace(1-2). Preco si myslite ze som iba lezal a sedel pred TV?? Je pravda, cez letn. prazdiny som iba klikoval, cize nic moc. Ale po nastupe na intrak som tam zacal chodit do posilovne (na intraku) :-) , a v tej dobe som cca 10kg pribral. Cize tam aj nejaka sval. hmota bude.

Tu som nasiel este nejaku foto :
http://img81.imageshack.us/img81/1705/dddpj7.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Timeshifter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2007, 08:00

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Timeshifter »

JO, inac, BTW Neviete ako sa dajú zlepsit reflexy? Viete, ked som bol malý (14-15) tak som mal brutalne rýchle reflexy a teraz som pocitil obrovské zhoršenie v tomto... cital som ze hranie Shootrov zlepsuje reflexy (NAOZAJ!) ale ziadne citelné zlepsenie nenastalo... neviete nieco poradit? Viac cukru? Pit kávu?
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa miso2911 »

zober si normalnu gumu na gumovanie aj obdlznikova je v pohode a musis ju hadzat o stenu co najsilnejsie ked mas izbu tak 4 metre velku a ked menej tak mensou silou to uvidis a ta guma vzdy ma trochu iny smer kedze ma hrany ale kedze neni taka tvrda tak nezmeni ten smer tak velmi no a musis ju chytat :D ja som to tak robil a som sa divil jake mam reflexy ale to asi z hokeja ked som este hraval :)
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
Používateľov profilový obrázok
levi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: So 07. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Rožòava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa levi »

cauteee.. hmm. ma napadlo ze sem hodim video (ale uz viac nej rocne). mozno vas zaujme.. ale.. je to len zostrih: prezentacia: http://www.youtube.com/watch?v=2DBs5GzJ-wA" onclick="window.open(this.href);return false;

treningove: http://www.youtube.com/watch?v=MHi1KHwSIaM" onclick="window.open(this.href);return false;
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa alle »

hmm nice chrbát,len tak ďalej :good:

PS:Tie foto z prezentácie som už tuším niekde videl ale neviem kde teraz :-D
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa yesper »

Foboss nikde som nepisal ze 22kil z jeho spominanych 25 je tuk, hovoril som o cistej svalovine a to je dost podstatny rozdiel.
Používateľov profilový obrázok
Blade6591
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: Po 20. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Malacky

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Blade6591 »

Tu este jedna fotecka :)
Myslim ze moj chrbat stoji zaprd. :rolleyes:
Naposledy upravil/-a Blade6591 v Po 10. Sep, 2018, 13:51, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Timeshifter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2007, 08:00

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Timeshifter »

Dokelu, povedzte mi, chalani, kde ste nabrali tolko tukov? AKo ste to dokázali? Ja mam teraz 75 kg pri víške niečpo pod 190 a ani gram tuku (no, možno na zadnici sa najde nejaká 0,5cm vrstva)... A nie a nie pribrať....

A teraz spať k reflexom... Mám doma aj špeciálnu loptičku na cvičenie reflexov (princíp je rovnaký ako pri spomýnanej gume, tiež je to z gumy, taká loptička - nejaká mutácia gule a kocky, teda presnejšie, "kocka s velmi zrezanými vrcholmi do tavru gule"). Celé cvičenie je na tom princípe, že držím loptičku pred sebou, pustím ju, otočím sa okolo vertikálnej osi a odrazenú loptičku chytám do ruky... Ale prd to pomáha (cvičím cca 4 mesiace). Okrem toho hrám hokejbal, trafit sa do chaotickej loptičky mi nerobí problém, lebo to hrávam pravidelne a od takých 4 rokov... Ale napríklad futbal, alebo akékolvek iné cvičenie, kde sa vyždujú reflexy, mi vôbec nejde...
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa yesper »

Timeshifter, povedz mi naco chces nabrat tuk? aby si ho potom zhadzoval?? zacni sa kvalitne stravovat viackrat do dna.
Ak chces, mozem ti poslat v SS link, kde najdes zopar dobrych rad nielen ohladom stravy, ale aj treningu.
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa miso2911 »

Blade: a ty mi chces povedat ze si nabral väcsinu svalovej hmoty a tuku minimalne? :D prave naopak podla tej poslednej fotky
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
Používateľov profilový obrázok
Blade6591
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: Po 20. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Malacky

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Blade6591 »

Ja ti nehcem nic povedat :-D , to som ani nikde nepisal...
Používateľov profilový obrázok
levi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: So 07. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Rožòava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa levi »

kolko odbornikov. :D

Návrat na "Debata o všetkom"