Vodné fajky

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

ja som si tiez dost kvalitne zadymil :cool: , proste paradicka
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Reinok »

my sme hulili a niečo nam tam asi spadlo, :OO: :OO: ale trošku sme to prehnali, jeden z nás aj grcal z nej...:D ale nie len z fajky no žuvačkový tabak spraví svoje...ale bol to zatiaľ môj naj silvester...nech už mám svoju fajenu... :cry:
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
Matusak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: Pi 29. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Matusak »

vcera (vlastne dnes skoro rano) som ochutnal po druhy krat v zivote vodnu fajku (po prvy krat bolo tusim pred troma rokmi, a to mi nechutilo) a strasne mi to zachutilo.. teda bol tam nalozeny kokos... kamarat vravel ze nejaky spickovy tabak tusim sa volal na S ? :D alebo na R ... ale proste to bola lahoda ten kokos :drool: rozmyslam ze ci si nekupim nejaku fajku v tomto roku :-)
Maticna : Asus Striker II Formula | Procesor : Intel Core2Duo E6850 @ 3.3GHz | Chladic CPU : Thermalright Ultra 120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300 | Graficka : 2* MSI GeForce NX8800GTS T2D512E OC PCX | Chladic VGA : 2* ZALMAN Z-Machine GV 1000 | Ram : CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5DHX Techn. | Hdd : Hitachi 320GB 7200rpm 16MB Sata2, Hitachi 500GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 640GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 1000GB 7200rpm 32MB Sata2 | Zdroj : Fortron 600W Epsilon FX600-80 | Case : NZXT ZERO Tower Crafted Series | LCD : LG 22" LCD L225WT-BF 5ms 5000:1 DVI
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Reinok »

My sme mali aj vanilku El Nakhla takže sa nám dobre hulačilo... :cool:
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

my sme fajcili jablko a banan, potom som zahlasil ze nech daju kusok mlieka do vody, no mlieko nebolo, tka ze citron, ten tak isto nebol, tak potom sme tam naliali hrusku, vravim daj tam iba malicky kusok, par kvapiek, drb a dal tam deci cca.... :D:
tak sa mi hlava este netocila :D
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa materik »

kua hosi, nerobte chutky... :smutny: jak ja sa uz tesim na nakup dymky.... teraz len slintam :D
spravim skusky a budem bafkat do bezvedomia :D
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

super chlapi. ja som vcera co mi este ostalo z druhej varky som dal na balkon :D a som to vytiahol dnu dnes. pokvapkal vodou, nechal vsiaknut a teraz to hulim. paradicka :good:

btw mam Mango a vcera bolo dvojite jabko mango a mata dokopy..juuj jaka sleha :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Nemate niekto teda na rpedaj nejaku vodnicu?? :)

zatial pokukujem po niecom takomto:
http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... ucts_id=14" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

ja by som zobral apson 48 a najlepsie 63.

dovody :
1. o dost lepsie chladenie a filtracia (pri 40tke ma palilo v krku, voda komplet zahnusena po 30minutach)
2.vyssia fajka posobi majestatnejsie tzv. WOW efekt ;) (hlavne 63cm a vyssie)
3. Vacsia nadob na vodu -> po naplneni vodou je fajka stabilnejsia -> mensia sanca prekotenia sa

ale ak nemas moc penazi a za ten rozdiel 400sk medzi 41 a 63cm fajkou si chces kupit tabak tak potom ber aj 41cm. ;)

ak ale peniaze mas na zvys tak ber na vedomie ze fajka sa kupuje na dlhsie obdobie, urcite ju za mesiac ci dva nevymenis a moze sa stat ze tych 400sk naviac budes lutovat ze si nedal.

je to na tebe :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

no my sme fajcili z cca 21cm fajky a bolo to ok, sice neskor ten tabak sme uz necitili ale iba alkohol....
Takze ak dobre chapem, po cca 30 minutach treba menit aj vodu??

plx ak by bopl nioekto ochotni, napisat presny navod ako priorpavit fajku, myslim tym kde dat tabak a tak.....
Lebo som to robil podla jedneho navodu, ale ked som neprerazil alobal, tak ani dym nesiel..... :(
Esteze sa neprepalil tabak......
Používateľov profilový obrázok
Matusak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: Pi 29. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Matusak »

alobal sa ma prerazit :-) pokial sa nemylim

na tu korunku sa dava tabak, na to alobal, ten sa poprepichuje a nanho uhlik :-) tak nie ?:P
Maticna : Asus Striker II Formula | Procesor : Intel Core2Duo E6850 @ 3.3GHz | Chladic CPU : Thermalright Ultra 120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300 | Graficka : 2* MSI GeForce NX8800GTS T2D512E OC PCX | Chladic VGA : 2* ZALMAN Z-Machine GV 1000 | Ram : CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5DHX Techn. | Hdd : Hitachi 320GB 7200rpm 16MB Sata2, Hitachi 500GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 640GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 1000GB 7200rpm 32MB Sata2 | Zdroj : Fortron 600W Epsilon FX600-80 | Case : NZXT ZERO Tower Crafted Series | LCD : LG 22" LCD L225WT-BF 5ms 5000:1 DVI
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

21cm fajku fajcit. uf :)
ked ti to nic nerobilo tak 41 ti bude stacit ;) a je aj za dobry peniaz.

no postup : do nadoby nalejes vodu tak aby telo s trupkou sa ponorilo do vody 2-3cm. telo s nadobou samozrejme musi byt dobre utesnene. na telo na vrch nasadis korunku ktora musi byt tiez dobre utesnena. do korunky nalozis tabak, zakrijes alobalom, porobis do neho dierky, na alobal polozis rozpaleny uhlik a mozes tahat. :)

detailnejsi rozpis ohladom nakladania tabaku, mnozstva vody, pripadne pouzitia filtracnej latky /voda,mlieko,alkohol :D atd/ najdes v tejto teme v niektorom z mojich prispevkov
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa MBG »

Áno 21cm nie je bohviečo, ale jej veľkosť (či skôr malosť) ocenníš pri častom prenášaní. Ak to nechceš na fajčenie doma, že bude na poličke/stole a hotovo, tak 21 je ideálna voľba. Popravde, mám fajku vyše polroka a doma som ju fajčil tak 2 krát, inak vždy na nejakej akcii, chate, stanovačke či len pikniku (alebo lanparty :-D).
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

prave preto rozmyslam radsej o malej a lacnejsiech fajke, kedze domma to nebudem fajcit, ale bude sa brat na rozne akcie......Hlavne ked sa nieco oslavuje a tak...

Agrashi: ja som precital celu tuto temu (poctivo ) ale nepamatam si zeby si tma pisal navod, no pustimsa asi do citania este raz :)
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

a ani ja som nenapisal ze hladaj navod ;) . mas pravdu nenapisal som ho ale venoval som sa par veciam detailnejsie.

Návrat na "Debata o všetkom"