Jazdenka ~ 3000€

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11507
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa Andre »

polo je super co sa tyka pohodlia,len kadzu chvylu daco odide..
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa Gogi »

vidim ze si nenechas poradit smerom k japoncom,
opel, fiat, alfa, renault - jedno lepsie ako druhe
co takto chutovecka huraaa na autoslide
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
hermarian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 04. Sep, 2008, 07:46
Bydlisko: Lučenec/Basingstoke, UK

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa hermarian »

prepáčte že sa vrtím niekomu do topicu, ale aký názor máte všeobecne na Kiu (Ceed)?
Spoiler: ukázať
Powered by: AMD Phenom II x955 BE 3,5GHz, Gigabyte HD7850 975/4800 GIgabyte MA790X-DS4, Samsung 2243BW, WD 500GB + Intel 330 180 GB SSD, 4GB DDR2 800Mhz, Seasonic SS-500ET-T3, TSSTcorp. SH-223Q
NTB Asus G750JX
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Scarinko, este si daj bacha na to, ci nie je pretoceny tachometer, ci bolo auto havarpvanie, ci nie je poskôadane z troch a tak... :) Najlepsie bude ak mas nejakeho znameho mechanika zeby sa siel nan kuknut.....
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa scarinko »

ja uz tomu fakt nerzumiem
kazdy mi vravi daco ine
ja mam pocit ze kazdy radi znacku ktoru ma
jeden mi v robote radi megane coupe a fiat bravo (pacia sa mi) druhy povie co ti drbe fiat nikdy a renault radsej tiez nie
zober si jedine hodnu lebo tie su najlepsie na svete, treti povie toyota a nisan su super ale honda je draha na opravy, a furt dokola

nie je to jedno v tej cene? aj tak su to vsetko vyse desat rocne kary. Podla mojej teorie by prave tuningovane auta mali byt v lepsom stave nakolko sa o nich majitelia starali viac ako o obycajne na ktorych ludia akurat jazdili a nic viac. ja keby som si upravil auto tak by som na neho daval pozor este viac ako keby bolo len take obycajne ale mozno som asi taky divny len ja.

ja uz z toho fakt nemozem, kazdy bazar udajne na vsetkych autach odrbava a kazdy predavajuci predava burane auta zagitovane a zalakovane aby sa na to neprislo

predavaju sa aj normalne auta? ojazdene ale nie zdemolovane
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa Krutibrko »

No proste treba davat pozor, predsa je to take no... Sused si kupil staru Cordobu a po chvili mu odisla... Takze 2 krat meraj a raz strihaj... :)
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa bmw_case »

scarinko napísal:stav km by mal byt toto
http://www.autobazar.eu/sk/pics.php?id=911387&pic=13" onclick="window.open(this.href);return false;

hmm to ze sa doaut nevyznam este neznamena ze nemam svoj vkus, mne sa ta honda paci po designovej stranke, co je na nej take zle? preco nie alfa a vw?

ked uz povies ze je to naprd tak by som rad vediet preco je to naprd podla teba lebo ja si to nevycucam z prsta

Scarinko si ma odpisal ako cloveka co spamuje po fore ale vazne nemam cas pisat ti tu slohove prace preco to ci ono. Urcite nie to vw pretoze nebudes nic ine robit len sa cudovat kde vsade ti hrdzavie nehovoriac o ich neslavne legendarnych napravach a "porcelanovych" homokinetickych klboch.To iste ale este v horsom plati o feliciach. Ked chodis po uliciach vsimaj si auta ktore hrdzaveju a kde a mozno cosi pochopis.. Ak chces dobre auto znackam ako fiat,renault,citroen , peugeot, (daewoo, kia atd ani nespominam) sa vyhni nestoja za ni vzhladom na kvalitu, prevedenie atd. Zo starsich aut v cene okolo 3000 eur by som rozmyslal nad nejakou toyotou hondou mitsubishi ci nisan..
Z europskych aut mozno nejaky starsi cedes ale to len velmi opatrne..
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa scarinko »

no dobre tak co je zle na tomto okrem toho ze uz ma taky vek aky ma
http://honda-civic.autobazar.eu/14-16v-id923916.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Zuzu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 233
Dátum registrácie: Št 08. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava 5

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa Zuzu »

Honda je tiez dobra. Ja mam na pracu Mazdu a to auto prezilo vo firme uz mercedes, opel2x, volvo, skodu a este aj alfu. Ako jedine ma nikde nenechalo v problemoch. Japonske auta su pekne stavane na vykon, ci uz podvozkovo alebo motoricky. Europske su robene z blata, napr. ten VW . Mal som Polo ale to bolo oproti nissanu ktory mam teraz hracka.
Athlon 5000+BE(3120mhz, 1,35V), Foxconn 590SLI, A-DATA 800+ 1040Mhz 2,1V, Radeon HD3870 512 mb, Corsair HX520W, HDD 74G Raptor,320G Seagate.
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Ja mam zas 10 rocneho daewoo lanosa co ma uz takmer 339 tisic km a ide jak hodinky. Ziadna porucha nikdy nebola, ktora by sposobila nemoznost pokracovat v jazde, bez hrdze. Cize hovorit pri tych lacnych autach o nekvalite, nespolahlivosti sa podla mna neda. skor smola

do 3000E kupis aj seat ibiza, rocnik 2001. A to je myslim v poho auticko
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa scarinko »

vidis a ked som niekde spomenul ze seat ibiza tak ma skoro ukamenovali
asi sa fakt musim opytat dajakeho servisaka co s tym robi denne

btw ja si nemozem pomoct ale
http://honda-civic.autobazar.eu/15-lsi-id791825.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:love:

ja viem je to stare jak ja urcite hrdzave a znicene a ten tipek s tym jazdil po roli a nesetril to lebo je to tuningar hnusny zakerny ale ked to tak dobre vyzera a hlavne ta modra vnutri
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa PatrikL »

čo tak http://suzuki-swift.autobazar.eu/13-gti ... 84756.html" onclick="window.open(this.href);return false; :) alebo aj iný swift...
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Tuningove auta ja nemusim. Koli tomu, ze su neni podla mna stavane na SK cesty a kazdodenne jazdenie. To je taka hracicka pre oci. A taky mlady nevyjaseny typek dokaze auto pekne nahlodat :!: Zase, staci sa pozret na vsadepritomne par rocne hrdzavejuce mercedesy vito. A clovek by myslel, ze medak bude kvalitny.

Na kazde auto sa da najst plno zleho, a aj tak kazdy kupi podla toho, ci sa mu auto paci ci nie :)
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa scarinko »

chlapci prisla mi naproti tato stranka s touto KE spolocnostou a po precitani webu vyzeraju pre mna seriozne (pre mna)
a maaju aj tuto ponuku
http://nissan-almera.autobazar.eu/14-gx-id285837.html" onclick="window.open(this.href);return false;
velmi sa mi paci ale chcel by som pocut aj ine nazory na dovozy atd
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Jazdenka ~ 3000€

Príspevok od používateľa lezgy »

tu ti kady radi fakt iba to svoje
ak chces spolahlivost ber japonca
co sa tyka bazarov....zapametaj si raz a navzdy... do bazarov sa chodia auta predavat nie KUPOVAT!!!!!
specialne to plati pre svk zlodejov kde kazdy druhy majitel ma zaroven licenciu na certifikat komformity a ticheho spolocnika poslanca parlamentu inac sa k tomu nedostane
a kedze to stoji nejaky ten gros mat na nieco take licenciu takisto bude treba na niecom zarobit
cize pretocene KM je u nas standard nevravim o prehodenych napravach a pod
sak treba zaplatit za dobru licenciu
osobne by som v bazaroch auto nekupoval ani za nic
si z blavy kua sadni do auta prebehni sa po rakusakoch zober prveho japonca co ti pride pod ruku a mas istotu ze to auto bude +- v takom stave ako hlasi service history

osobne by som siel do forda ale to je auto ktore musis poznat predtym aby si ho kupil
v tvojom pripade aka fiesta MK2 musi bohato stacit, len treba poznat u forda kde pozerat...teda myslim vekove chybicky krasy, ale ber ma ako zazrateho forda :)
co sa tyka agregatu a motora jednoznacne ford ak by mal spolahlivoist japonca ..... co dodat


inac ti ostava rakusak lebo svk zlodejom neverim ani keby mi mali za to platit
hlavne na obhliadku chod rano resp na obed nie podvecer, lebo aj taki experti existuju, co pojde po tme a potom nadava z ho odrbali lebo hrdzu mu zakryli

honda 1,6 civic Vtec? resp vtec ako taky si nenasiel?
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s

Návrat na "Debata o všetkom"