Co si myslite os Sluchatkach?

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Edgarius
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Edgarius »

skrat napísal:ja som v izbe sam a hry nehravam a sluchatka pouzijem asi len tak raz za mesiac, ked si chcem v noci zahrat na gitare :D . z podobneho dovodu ich nemam rad, lebo si s nimi skor pokazim usi, ako s reprakmi. sice mozu vyborne hrat, no vzdy som po nich ohucany, ako po skuske - to tiez nemam rad :D .
scool: presne tak...nie je vzdy dobre to, co huci a je nahlas...pripada mi to ako porovnavat fabiu s A8kou, na oboch sa povozis, je rozdiel, ked sa staras alebo nie, ale rozdiel je v komforte a kvalite.
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

ja mam 5.1 repro ale na noc su lepsie sluchatka, a teraz silne rozmyslam ake.. v sharku maju nejake cierne s mikrofonom za 290,- v akcii, ale niekto tu spominal 5.1tkove za 1000ku-to je dobra cena...
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

Kondik napísal:
gabriel napísal:Osobne mam A2 + Genius 5.1 kvoli filmom hlavne - PC v obyvaku. Sluchadla su nie zla vec...zalezi od situacie ako si napisal :wink:.
Heh ja byvam vo vadnej domacnosti kde co je hlasne je zle :) aj ked zacnu hrat tie sluchatka a buchat do toho Woofer tak rezonuju pohare v kuchyni :) mno nasi mi uz zatrhli jednoho casu sluchatka,lebo ich v noci budili ( cez stenu ) :D

tie sluchatka co mam su Trust 751B 5.1 Poviem to je to nasup stali ma 1000 a su COOOL, a ten Subwoofer hmm :)
kondik ty madar skade mas tie sluchatka tak lacno ???? ake su ???

kus OT ale ako airsoft uz nato uplne series ??

Návrat na "Zvuk a PC"