Vodné fajky

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa jaffar »

agrashi napísal:no hlasim sa po dlhsej dobe. prislo mi zopar tabakov.

Al Sultan : Citron a Visna. Bola jahodka, ale bohuzial BOLA :D
cena za kus 3.2 ecka
postovne 2 ecka ..takze klasika ;)
Nepoznám, treba otestovať, pošli mi od každého krabicu... blbosť, od každého dve :) Adresu na mňa snáď ešte máš, ak nie, napíš, pošlem ti ju.
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

posli adresku, este dnes sa budem snazit to odoslat aby si to zajtra mal, takze 2x ciciktron :D a 2x visnicka for you , zusammen das macht 14.8 ojro . danke schoooon :cool:
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

mam taku otazku, mam VF Aladinku http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=226" onclick="window.open(this.href);return false; ale s 2 hadicami, chcem umyt tie hadice, mozem vodou alebo musim kompresorom?
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Reinok »

Krutibrko, natiahni vodu do ,,papule" a poriadne ju vtlač do hadice, ako keby si chce ťahať len fúkni, ja to tak čistím pravidelne :D nehám 20minút vykvaapkať a je to :D

P.S.: Ľudia 250g tabaky, alebo 500gramové, kde zoženiem , kde....prosím help meee, mňa už nebaví furt 50g balíčky to sú 2-3 dávky a je to preč.... :cry: , nemáte nejakého ,,dealera" osvedčeného za dobrú cenu? t.j menej ako 15´€ za 250 a menej ako 30´€ za pol kila....:D
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

speezer povedz kolko balickov. ak by sa naslo viacej ludi na 250tky tak sa popytam na ich cenu. lebo 1 - 3 baliky sa neoplati kupovat pochopitelne. mne teraz dosli tie dva ale to bolo omylom a boli po 13 eur /jeden este mam, dnes ale asi pojde prec, ked nie dam vediet,je to jahoda Al Sultan/
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa jaffar »

agrashi napísal:speezer povedz kolko balickov. ak by sa naslo viacej ludi na 250tky tak sa popytam na ich cenu. lebo 1 - 3 baliky sa neoplati kupovat pochopitelne. mne teraz dosli tie dva ale to bolo omylom a boli po 13 eur /jeden este mam, dnes ale asi pojde prec, ked nie dam vediet,je to jahoda Al Sultan/
No sak co bude s tou objednavkou z daleka? :) Keby si bral z nejakeho seriozneho shopu, tak stale mam zaujem zobrat par velkych pixli Rommanu :)
sorry za diakritiku, mam v praci sprosty komp...
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Reinok »

Tak keď dojde výplata tak 2-3 balíky by so určite bral, spolu s kamarátom/mi, možno aj viac, ak by sa niekto našiel a aká príchuť by bola....

Takže ako by to mohlo vyzerať.

Minimálna objednávka?
Cena jedného?
Čas? Mne by to vyhovovalo zatial po 11. dni v mesiaci, ale meníme zamestnávateľa tak sa zrejme zmení čas výplat, neviem presne určiť...
Chute?
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

jaffar napísal:No sak co bude s tou objednavkou z daleka? :) Keby si bral z nejakeho seriozneho shopu, tak stale mam zaujem zobrat par velkych pixli Rommanu :)
sorry za diakritiku, mam v praci sprosty komp...
aku objednavku mas na mysli? asi nerozumiem... :?

sam vies ze Romman je amerika. a to ja mozem vies co pri takom postovnom xP + vacsia colna kontrola /uz teraz ich nemam rad :E / takze blizky vychod mi vyhovuje, kedze /pre teba asi bohuzial/ aj oni su seriozni obchodnici a vsetko plnia presne podla dohody akurvat teraz sa sekli s tou jahodou inac nic.

Speezeer -

250g balenia Al Sultan : hrozno,jahoda,ruza,dvojite jablko, visna
El nakhla 250g - visna,jahoda,Earl Gray,Cinnamon, Margarita,Cola,mandarinka
Al -Waha 250g - kokos,cola,mixovane ovocie,gum,melon,broskyna,hrozno,pomaranc,marhula,bounty,pomaranc krem,pina colada,guava, kiwi,california dream, ananas,sultani mix, noamani mix, watermelon, malina,cucoriedka
Al-Fakher 250g - Visna, hrozno,jahoda,dvojite jablko,melon, cola, mata, mix /asi ovocny/,marhula,kokos, ananas,banan, licorice,med,citron,kapucino, pomaranc

vsetky maju rovnaku cenu okrem Al -Fakher ktory vychadza o 50% drahsie bohuzial. presnu cenu pre mna s postovnym /resp. pre vas/ neviem, vyzistim.
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Reinok »

No tak dojdu peniaze, aj niečo našporím a bude objednávka minimálne za 40-50 euro...to ti fakt môžem zaručiť...výber je popiči nové chute...určite budem brať ale termín ti nepoviem presný.... :cool:
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa jaffar »

agrashi napísal:aku objednavku mas na mysli? asi nerozumiem... :?

sam vies ze Romman je amerika. a to ja mozem vies co pri takom postovnom xP + vacsia colna kontrola /uz teraz ich nemam rad :E / takze blizky vychod mi vyhovuje, kedze /pre teba asi bohuzial/ aj oni su seriozni obchodnici a vsetko plnia presne podla dohody akurvat teraz sa sekli s tou jahodou inac nic.
Ked sme sa volakedy bavili cez pmky, tak si spominal, ze by si vedel mozno aj Romman objednat, tak som stale cakal ci a keby tak sa pridam. Ale takto si to risknem na vlastne triko nechat dopravit, snad sa clo nejako vyriesi :)

A inak stvrtkilaky kludne aj od arabasov, pokial maju rozumne ceny aj za Fakhera.. nechce sa mi ratat, kolko za stvrt kila? (btw je to dufam v plaste a nie krabicke...)
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Reinok »

jaffar, očuj keď budem objednávať nepridal by si sa aby sme sa nazbierali viacerí na objednávku? nechcem mať z toho žiadny profiť ani nič podobné...len agrashi písal že 1-3 sa neoplatí (viem, logicky) preto hľadám niekoho aby agrashi spravil väčšiu objednávku...

agrashi ty to vieš po objednaní a príchode k tebe domov to poslať viacerím? že by sme si objednali 5tabakov ešte s niekým tu z fóra a poslal by si to samostatne, nemýlim sa?

na dobierku ako klasicky...poštu neviem aká bude veliká, by som aj zacvakal...keď už ťa otravujem s tými väčšími baleniami... ;)
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

No mozno by som sa k vam pridal.... :)
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

z tych spominanych jedine Al Waha je balena v kelimkoch. ostatne v sackoch a tie v krabiciach klasickych.

a jasne ze kazdemu zvlast poslem. ale ide mi o to ze cim viacej od ich objednam tak tym mi daju lepsiu cenu. tym padom aj vy budete mat lepsiu cenu ;) chapeme sa...

a postovne je v pohode... pozri si na stranke posty kolko to sotji.. nad 500g uz to bude 2.5 eura a ked zoberes okolo kila tak dajme tomu ze 3 eura bude postovne :) to sa doriesi. ja na postovnom nezarabam :good:
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Takze novinka, podarilo sa nam rozbit fungel novy kotol,..... -.-
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Reinok »

Ou no necel by som....ozaj ľudia nechcete niekto kúpiť fajku z ebayu homemade....za 10€klasika vysoká ale proste humus z toho fajčiť prasknutá fľaša ale dá sa fajčiť...
Moto: Yamaha FZ8 Fazer

Návrat na "Debata o všetkom"