kde zohnat iphone 3gs

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
akire
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po 25. Sep, 2006, 02:00

kde zohnat iphone 3gs

Príspevok od používateľa akire »

potreboval by som vsetky rady ako zohnat iphone 3gs, kedze sa uz dlhsiu chvilu rozhodujem.
akonahle sa objavil novy kus 3gs tak ho chcem. 299usd sa mi slusna na 32gb verziu.
v tmobile abo orange ju mat tak skoro podla mna nebudu, ked len min. do 30.6 plati u tmobile akcia nan... a to su vsetko 2.gen 3g myslim..
tak som cital a ze sa da cez prostrednika objednat / kupit...
tiez som cital ze ten pausal sa nemusi platit , pokial sa neaktivuje alebo nieco na ten sposob... co by mi vyhovovalo...
prostednika v USA by som aj mal, len pls tie rady ako nato a ci budem musiet platit ten pausal, kazdy mesiac min 30 usd abo kolko...
alebo ci by sa nedal nejak inak zohnat, ano, viem ze az od 17.6 :)
a maju aj ten OLED display ?

Dakujem za kazdu radu a info
Nikto mudry z neba nespadol, zhodili len mna...
Používateľov profilový obrázok
mikeko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: So 28. Jún, 2008, 11:19
Bydlisko: Bratislava

Re: kde zohnat iphone 3gs

Príspevok od používateľa mikeko »

na slovensko by mal prist asi zaciatkom JULA podla keynoty od apple ale v Amerike ma vyst 19.JUNA ale pozor na nom ty slovenska Simka nepojde a unlock kdovie kedy bude, a ku iPhonu 3G bol v amerike pausal za 70 USD (nie som si isty) a na to aby ty ho musel kupit tak osoba kupujuca iPhone musi mat americku kreditku
Lenovo ThinkPad T430s
AMD Phemom 9850, AsuS M3A32 MVP Deluxe, 2x2 GB A-data eXtreme 1066 +, Sapphire Radeon 4850@ 675/1115, Hitachi 320 GB 3Gb/s ,LG Flatron W225TQ
Používateľov profilový obrázok
cicolably
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 330
Dátum registrácie: Ne 10. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: ke

Re: kde zohnat iphone 3gs

Príspevok od používateľa cicolably »

jak vidim, hodne tu vsichni spekulujete o cenach v usa, ceny ktery najdete na internetu jsou vetsinou abych to oznacil "rumours" a pravdive sem to jeste moc nenasel. v USA mam stryce a jelikoz sem jako spousta dalsich lidi chtel zjistit co za novej iphone tak sem mu zavolal, kousek od kanclu ma off. apple store kde to byl zjistit, cena 16gb verze v pripade toho, ze nechcete jakoukoliv smlouvu a chcete aby telefon mel sim slot (POZOR NA TOHLE V USA! SIMKY TAM SOU ZA PRIPLATEK A TELEFON ZA DOTOVANOU CENU DOSTANETE SE ZABUDOVANYM CISLEM BEZ MOZNOSTI ZMENY¨(IPONE JE NA TOM UPLNE STEJNE)!!!) je 599USD , v apple storech v USA budou iphone 3g s v prodeji 22 června, od 19 se dají koupit se smlouvou u AT&T, cena za 32GB verzi je tusim 799 bez smlouvy
to je z jedneho fora

zlatý moj takže na 3GS 32GB za 299$ možeš kludne zabudnuť,max keby ho mali opperatory na Slovensku za tolko
počkaj do mesiaca-dvoch bude určite aj u nas u operatorov
Asus Barebone T3 - AMD Phenom II X4 965 - ATI 4670 - 60GB SSD + 640GB - Razer Copperhead . MacBook White C2D 1,83 GHz - 80GB SSD intel - 2TB NAS . Magic Mouse . iPhone 5 16gb Black , Neonode N2 . Lumia 710

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"