Ati Mobility HD 4330

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
greedONE
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ne 12. Okt, 2008, 21:19

Ati Mobility HD 4330

Príspevok od používateľa greedONE »

caute, v notebooku mam tuto graficku. Tak teraz story postupne.. mal som jeden problem dosiel som ku kamosovy ked sme ho doriesili som mu povedal nech mi tam nainstaluje drivery ze normalne tam nejdu atd.. no nainstaloval normalne aj omega drivery tie normalne ale ak si dobre pamatam boli pre Ati Mob. HD 4350.
neviem co som zacal saskovat asi som si chcel dat novsie alebo co a .. odinstaloval som ich aj tie ati aj omegy. stiahol som najnovsie omegy tie mi vobec nejdu... po instalacii restartnem pocitac a spusti sa jak keby som ani ziadne driverz nenainstaloval ked chcem cez tie omega spustit ati tray tools tak mi to napise "can not find ati video board or no catalyst driver installed".
Moj notebook je HP 4510s stiaholm som drivery z hp oficialnej stranky tie im idu ale napr pri wowku (jedina hra ktoru som instaloval) ide tiez vsetko ok mozno o 10 fps mam menej ale stalle je to tych 50-60+ no viac ma serie to ze ked sa prehodim do windowsu alebo pri spustani hry tak im to trva asi 5 sekund.. ako keby mi zmrzol pc ked som napr na ventrile alebo volam cez skype tak nepocujem toho druheho... Celkovy vykon karty je taky onicom.
Este doplnim ze mam Windows XP Pro SP3.

Mohli by ste mi pls poradit nejaky postup jak toto vyriesit? co s tymi driverami ? viac hlav viac rozumu.. dakujem :)

Návrat na "Grafické karty"