Ako najst dieru v nafukovacke????

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Ako najst dieru v nafukovacke????

Príspevok od používateľa GABO »

Toman napísal:- ale zase taku "show" s toho robit NEMIENIM!!! ja chcem len tu dierku najst....

T. :-)

ALE VAS TO TO BAVI, CO???? vidiet ze sa leto blizi, doma nuda a nemate do coho pichnut....
Teda žeby nebolo kde pichnúť :) ... sprav to video z toho hľadania :).
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Ako najst dieru v nafukovacke????

Príspevok od používateľa NemesiS »

však dymovnicu kúpiš v každom obchode s pyrotechnikou, zapáliť, napustiť tam dym a zatkačiť na matracku....riešenie ako vyšité.
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Ako najst dieru v nafukovacke????

Príspevok od používateľa lezgy »

tlac tam vodu az kym nafukovacku neurve
az zbadas kde ju trha tam je dierka ...aspon by mohla yahooo :rofl:
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako najst dieru v nafukovacke????

Príspevok od používateľa scarinko »

vy ste truhlici
je to uplne jednoduche, riesil som to iste s mojou takou istou postelou

nafukas co to da a zoberies si za hrst muky a jemne posypes a tam kde to bude vyfukovat muku tam je dierka

ach jaj
Používateľov profilový obrázok
ANDYMAN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: St 09. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Senec (33)

Re: Ako najst dieru v nafukovacke????

Príspevok od používateľa ANDYMAN »

ale nafukovacka je pomerne velka, celu ju obsypat mukou... no neviem, ale asi z toho bude len kopa bordelu.
Ale ja verim ze Toman to uz od vtedy nejako vyriesil ;)
Intel i7 4790K Delid [ 8-RADS!!! Water Cooling ] Kingston HyperX 32GB ASRock Z87 OC Formula EVGAGTX980Ti Superclocked EK Water Samsung 850EVO RAID-0 HDD cca 10TB Creative SB-Z Asus 4K 32" LED RAZER Deathstalker UltimateLogitech Z5450 THX Enermax Platimax 1500W Corsair 900D ...
WATER COOLING : CPU EK - Supreme LTX CSQ D5 X-Res CSQ Pump Phobya DC12-400 1x Phobya G-Changer 480 V1.2 1x Black Ice GT Stealth 360 1x XSPC RX240 1x AC NexXxoS PRO II 3x AC NexXxoS PRO I 1x HX-CU1401V Hose 13/10mm UV Liquid ...
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: Ako najst dieru v nafukovacke????

Príspevok od používateľa Fester182 »

a zoberie ju na lanku aby mal kde spat :D
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Ako najst dieru v nafukovacke????

Príspevok od používateľa GABO »

Tá múúka je fajná pri veľkom rozmere to musí byť suprové ... posypať ju celú 3 kg múky :).

Toman vyjadri sa :D
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
chinin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: St 09. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kaltenbrunn

Re: Ako najst dieru v nafukovacke????

Príspevok od používateľa chinin »

Skor by ma zaujmalo, ci ma niekto rovnaku nafukovacku a po 5 pouzitiach mu nefuci.

Ja som ju mal, samozreme zacala fucat, mikrodierka sa hladala tazko ale nasla sa. Fucalo to v takom spoji - na ploche nafukovacky su take kruhy a na kraji jedneho z kruhov to fucalo - vonkajsia cast ten "semis" ci co to je bol absolutne neposkodeny a diera v nom nebola vidiet vobec. (takze to nebolo prepichnute). Iba ked sa na to naliala voda, nafukovacka zatazila tak to bublikovalo.


Diera sa zalepila, lenze to fucalo stale v presvedceni, ze som to zle zalepil som to zalepil znova a poriadne, ale itak to fucalo. Nasla sa druha diera taka ista.
Zalepilo sa to, jednu noc to vydrzalo, ale zacalo fucat znova.

Tretiu dieru som nasiel, ta uz bola vacsia. Neviem ako je vymyslene vnutro tych nafukovaciek ale podla kazda takato nafukovacka ked sa poriadne nafuka (nech sa spi na tvrdom) a potom zatazi tak to vnutri popraska alebo co sa s tym stane.

Na jednu stranu takato nafukovacka je priam genialna vec na prilezitostne a nudzove spanie (aj ked ja som na tom spal 3 mesiace, kym dorazila postel), ale iste je ze je to smejd, made in china na par pouziti.
Kupil som druhu, nefukam ju uplne na doraz, par krat som na tom spal, a vcelku to drzi.
Tento podpis je v súlade s pravidlami fóra a nie sú tu skutočne žiadne obrázky.
Používateľov profilový obrázok
chinin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: St 09. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kaltenbrunn

Re: Ako najst dieru v nafukovacke????

Príspevok od používateľa chinin »

Inac v dnesnych bleskovkach je navod ako Nemec opravoval takuto nafukovacku link: http://www.topky.sk/cl/11/512176/Chcel- ... o-vzduchu- (Nemcovi sa to tiez nepodarilo)
Tento podpis je v súlade s pravidlami fóra a nie sú tu skutočne žiadne obrázky.
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako najst dieru v nafukovacke????

Príspevok od používateľa scarinko »

GABO napísal:Tá múúka je fajná pri veľkom rozmere to musí byť suprové ... posypať ju celú 3 kg múky :).

Toman vyjadri sa :D
no zas Gabo neprehanaj to, tam staci velmi mala vrstvicka aby bolo vidno kde ju odfukuje
nemusi to byt muka ale poznas iny taky jemny prasok dostupny bezne v domacnosti, este praskovy cukor ale to by bolo dost drahe
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: Ako najst dieru v nafukovacke????

Príspevok od používateľa Fester182 »

koks a ten by bol este drahsi :)
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit

Návrat na "Debata o všetkom"