nokia e51

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
hado20
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Št 10. Júl, 2008, 14:23

nokia e51

Príspevok od používateľa hado20 »

caute všetci!
dnes som bol na kúpalisku a spadol mi mobil do vody, bol tam pekne dlho. rozobral som ho (simka, zadný kryt, batéria).
Prednú časť neviem vybrať, čo by bolo asi dobré. Asi už ani nemám dúfať, že sa mobil naštartuje čo? Bude sa dať vôbec opraviť?
poraďte niečo...
ďakujem.

edit : teraz som skúšal mobil zapnúť a zapol sa!!!!!!!!!!!!!!!! :dance: ale displej nezobrazuje obraz stopercentne, je tam asi ešte voda...
myslím, že voda neprešla cez zadný železný kryt a tým ochránila dosku aspoň v určitej miere, tak uvidíme zajtra...dúfam, že všetko bude oka....
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: nokia e51

Príspevok od používateľa NemesiS »

mne padla do vody N6120c a rozchodila všetko okrem foťáku...samozrwejme, plošák budeš mať ako ja kompletne zoxidovaný....poradím, ked vyschne, po pár dňoch ho daj do servisu aby ti vyčistili plošák.
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
hado20
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Št 10. Júl, 2008, 14:23

Re: nokia e51

Príspevok od používateľa hado20 »

dik! už som ho dal dnes do servisu, povedali mi, že je ešte dosť veľa vody za displejom a uvidí sa, či ešte bude fungovať. Nič som mu nehovoril, že včera sa mi už podarilo zapnúť mobil. Tak dúfam, že všetko bude oka a neodrbú ma.

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"