Aké maximálne odškodné ?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Aké maximálne odškodné ?

Príspevok od používateľa FEAR »

A stale sa to toci o tom ako mas zdravotne problemi ako je tento stat nahovno aky su ludia hajzly-sebecky ...to tu teraz mame kazdy pisat kto ma ake problemi "ci my ich asi nemame ked ich sem nepiseme" ako neviem ale je to tu stale len o Tebe a tvojich problemoch no bohuzial neviem ako ostatny ale ja ti snimi urcite nepomozem ....
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Aké maximálne odškodné ?

Príspevok od používateľa killswitch »

prepac, ale teraz som ti vobec neporozumel.
podla mojho laickeho nazoru ti tie lieky nerobia dobre. skus to povedat tvojmu osetrujucemu, snad najdete nejake riesenie.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Aké maximálne odškodné ?

Príspevok od používateľa FEAR »

takto sa spytam a uz koncim v tomto vlakne :) som ja za nieco co sa v tvojom okoli deje alebo deje priamo tebe zodpovedny ? aby som mohol spokojne zit... to sa pytam len preto lebo mam stoho vsetkeho co sa tu pise pocit ze nesiem za to vinu ...
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Aké maximálne odškodné ?

Príspevok od používateľa beardie »

obavam sa, ze by si mal navstivit odbornika :rolleyes:
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Aké maximálne odškodné ?

Príspevok od používateľa FEAR »

No to mi odlahlo :) .. tak smelo pokracujte ... :hi:
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Aké maximálne odškodné ?

Príspevok od používateľa faugusztin »

rottenwiki, nemyslim to v zlom, ale preco si myslis ze ti lekari chcu zle. Fakt si myslis, ze nechcu lekari a farmaceuticke spolocnosti mat liek na vsetky mozne choroby sveta, ze keby to bolo iba o investiciach tak by uz davno nemali liek na AIDS ci rakovinu ? :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
cool_point
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 726
Dátum registrácie: Št 26. Jún, 2008, 19:12
Bydlisko: Handlová/Prievidza (36)

Re: Aké maximálne odškodné ?

Príspevok od používateľa cool_point »

Počuj dosť husté čítanie, dokonca sledujem túto tému...
Máš to ťažké, ale to ty vieš. Ale nemôžeš tu obviňovať polovicu sveta a hlavne nie užívateľov tohoto fóra...
Skúsil si toto?
http://www.pnpp.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Case: Aquarius YY-5604, 3x12cm FAN AC MB: ASUS P5E - X38/ICH9R, CPU: INTEL Core 2 Quad Q8400, Cooling H2O: Laing DDC 12V Ultra + Alphacool TOP, D-Tek FuZion V2 + Alphacool Radiator NexXxoS Xtreme III rev. 2 + 3x FAN Noctua NF-P12-1300, RAM: 4x2GB DDR2 800MHz A-DATA Extreme Edition Vitesta, HDD: 1xSSD OCZ Vertex 3 60GB+2x400GB WD 7200 RAID0+1TB Seagate+2TB WD, VGA: SAPPHIRE HD 5770, 1024MB DDR5, VGA Cooler: Water block Alphacool NexXxoS GPS-07T, LCD: LG L226WTQ-SF 22 ", Mouse: Razer DeathAdder 1800DPI + Razer eXactMat, Power: Corsair HX620W, OS: Win7 Ultimate x64
Attilka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Ut 21. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Komárno

Re: Aké maximálne odškodné ?

Príspevok od používateľa Attilka »

rottenkiwi napísal:A preco by som si mal mysliet, ze mi chce lekaz zle ? Ved pokecame 5 min, ved v cakarni je 40 ludi,
hodime rec o bytoch, o politike, o sporte, o nejakom novom objave v oblasti psych., dostanem
lieciky a sia o 60 dni.
Lenze ked nechces len pasivne cakat, ale chces nieco pre druhych robit, tak potrebujes lieky,
s ktorymi sa da napr. aspon citat. Ale ak nemozes citat, tak potrebujes lieky, s ktorymi
po 2-hod fyzikej praci neodpadnes, lebo mas ortostaticku hypotenziu, resp. mas taky metabolizmus,
ze 6000 za jedlo je fuc, ale nepriberies, ako nelezis cely den na posteli, ani kg za tyzden,
ale davky jedla zvysit nemozes, lebo dalsich 3000 nemas, ak mas 7000 dochodku.
Ale nikde ta robit nevezmu, lebo len co spomenies psychofarmaka, psychiatriu, tak hned
si nevzdelani, ktori ziju v roku 0., myslia svoje. Tak ako zmensit stigmatizaciu chorych,
ked nie osvetou, edukaciou, drvit fyzilku, matiku, chemiu, biologiu, rozsirovat vzdelanie ludi
o principy fungovania vlastneho tela, virusov, fungovania society, patologickych javov v soc. atd.
Tie vydavky su tvoje ?
Podpis mas paradny :good:
Styri CPUcka som naratal,nie maleho kaliberu :cool:
A potom vypisuj a nadavaj na cely svet,vykrikuj kazdy je chrapun
NB_1 OMEN by HP 17-an111nc Shadow Black
NB_2 Acer Aspire ES1-512-C2WN
MT Samsung Galaxy Note 10+ 512gb
Attilka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Ut 21. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Komárno

Re: Aké maximálne odškodné ?

Príspevok od používateľa Attilka »

no akurat ten folding@home som videl jasnu volbu,lenze moj book nestiha,doteraz som sa s tym hrajkal,mam len X2300HD
NB_1 OMEN by HP 17-an111nc Shadow Black
NB_2 Acer Aspire ES1-512-C2WN
MT Samsung Galaxy Note 10+ 512gb
Používateľov profilový obrázok
Genyus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 422
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Aké maximálne odškodné ?

Príspevok od používateľa Genyus »

Nič v zlom rottenkiwi, ale mám pocit, že čítam príspevky od Dr. House-a, ktorí trpí stihomamom a má typické názory občana SR ktorý zažil aj bývalý režim v celej jeho "kráse" a len sa sťažuje ako ho vyciciava štát. Píšeš stále dookola to isté, myslíš si, že keď sem napíšeš niekoľko slov ktorým tu nerozumiem tak si najmúdrejší a vieš ako to tu chodí? Som si vedomý, že ja to neviem tiež ale netvárim sa ako "vše videl, všudy byl" vše znalec...

Návrat na "Debata o všetkom"