Porusovanie pravidiel ?!

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
KeLsOo^^
Ban
Ban
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Ut 23. Dec, 2008, 16:25
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa KeLsOo^^ »

Kedze admin neodpoveda na sukromnu spravu tak sa chcem spytat tu verejne Ze kde je problem ?!

1. vec - Ide o vlakno - K: mp3 prehravac alebo ipod (lacný)

Dotycny pan veduci ma upozornil Ze som upol stranku skor ako to kaze "zakon" to je 24 hodin ... tym padom som pockal a teraz som to po dni upol , hned na to mi to druhy "pan veduci" uzavrel ze porusujem pravidla ?!?!?!?!

2. vec - Napíšem vo vlakne nieco mimo ponuky alebo info (len fakty ) a uz dostanem upozornenie od "pana veduceho" ze porusujem pravidla OT ale hned na to do vlakna lg ku990 témy ... napise Biker pan "veduci" OT a to sa uz neriesi ... Dalsie nezmyselne OT mi dal "vtipar" charonme a hned za nim barbarossa ... vymazali sa tieto prispevky a uzivatenlia boli upozorneny ? Kdeze ani po sukromnej spravi "panom veducim" sa na to kazdy vykašlal ...

Tu vie len kazdy kritizovat ale ked chce clovek nieco v spokojnosti kupit alebo predat a ziada o nieco ma to kazdy na haku ... Holubnik je oproti tymto mojim skussenostiam dobre preorganizovany spolok ..
Cpu: Q9550 (3.8),Cooler:Noctua NH-U12P, MB: Asus Maximus II formula , Ram ddr2 Corsair XMS2 PRO 4GB (2x2)
Vga: Gtx 285 MSI OC Super pipe , Zdroj: Bluestorm 500w ,zvukovka ASUS Xonar D1
HDD: 1tb WD 7200 , Case: Thermaltake M9 ,4x 12cm fan noctua, LCD Samsung SyncMaster T220 / 22"/
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa faugusztin »

Po dni ? Mne sa to zda menej ako 24 hodin.
08 Sep 2009 22:50
09 Sep 2009 21:55
Používateľov profilový obrázok
KeLsOo^^
Ban
Ban
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Ut 23. Dec, 2008, 16:25
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa KeLsOo^^ »

toto sa vyriesilo - prvy bod beriem spet z dovodu kde mi gammaray Normalne (prvy NORMALNY moderator) vysvetlil ze som nemal nastaveny v profile letny cas takze mi ukazovalo o hodinu viac

No stale je tu bod druhy kde aj http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... =2&t=54615" onclick="window.open(this.href);return false;
priamo vo vlakne ako aj ss ziadam o premazanie a upozornenie za OT (ako ja ked som stale PODSTIVO upozorneny)
a taktiez opet opakujem bikerov OT prispevok v teme kde ziadam o pomoc a len vyríva !!!! Ako prepacte ale ja si tu nenecham nakladat od nieakeho chlapceka Ked PRAVIDLA TAK PRE VSETKYCH ROVNAKE !
Cpu: Q9550 (3.8),Cooler:Noctua NH-U12P, MB: Asus Maximus II formula , Ram ddr2 Corsair XMS2 PRO 4GB (2x2)
Vga: Gtx 285 MSI OC Super pipe , Zdroj: Bluestorm 500w ,zvukovka ASUS Xonar D1
HDD: 1tb WD 7200 , Case: Thermaltake M9 ,4x 12cm fan noctua, LCD Samsung SyncMaster T220 / 22"/
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa Jeremi »

tiez si myslim ze pravidla by mali platit pre vsetkych

PS: biker nieje ziaden chlapcek myslim ze tu je jeden s najstarsich
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
Používateľov profilový obrázok
KeLsOo^^
Ban
Ban
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Ut 23. Dec, 2008, 16:25
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa KeLsOo^^ »

svojim "nadriadeneckým spravanim" je premna len a len obycajny chlapcek Ziadna urazka (sloboda slova )


EDIT BIkermotyl : lol, aj moja dcéra je staršia ako ty, chlapček
Cpu: Q9550 (3.8),Cooler:Noctua NH-U12P, MB: Asus Maximus II formula , Ram ddr2 Corsair XMS2 PRO 4GB (2x2)
Vga: Gtx 285 MSI OC Super pipe , Zdroj: Bluestorm 500w ,zvukovka ASUS Xonar D1
HDD: 1tb WD 7200 , Case: Thermaltake M9 ,4x 12cm fan noctua, LCD Samsung SyncMaster T220 / 22"/
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa valistar »

ale o co ti ide teraz? chces si dokazat ze si mal raz pravdu a administrator urobil chybu? chces verejne ospravedlnenie? :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
KeLsOo^^
Ban
Ban
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Ut 23. Dec, 2008, 16:25
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa KeLsOo^^ »

som v oddeleni ak to tak mozem nazvat - Debata o všetkom

Tak si podebatujem o mojich skusenostiach s pravidlamy o "poslaneckej imunite" kde pravidla platia len pre tých ktorý nepadli Moderatorom do oka.
Osobne mi prislo proti srsti ked ma upozorňuje formou "............ :furious2: " osoba
ktora pred par dnami tiez porusila pravidla (bez vyriesenia) a tiez mi je proti srsti ked moje problemy a halsenie problemov každy ignoruje !

Ano toto cele je ako hra malych deti Podme spravime si štat kde budeme vladnut a obcas do niekoho podripneme
AK RIPAT TAK DO VSETKYCH KTORY TO TU PORUSUJU !
mne osobne toto co pisem rpide smiesne ze nieaky ot ok ale preco este raz preco by tie rpavidla nemali platit pre vsetkych :?
Cpu: Q9550 (3.8),Cooler:Noctua NH-U12P, MB: Asus Maximus II formula , Ram ddr2 Corsair XMS2 PRO 4GB (2x2)
Vga: Gtx 285 MSI OC Super pipe , Zdroj: Bluestorm 500w ,zvukovka ASUS Xonar D1
HDD: 1tb WD 7200 , Case: Thermaltake M9 ,4x 12cm fan noctua, LCD Samsung SyncMaster T220 / 22"/
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa beardie »

uz ti niekto povedal, ze sa mas skludnit, lebo inak sa ti prehadzuju pismena a i/y?
Používateľov profilový obrázok
KeLsOo^^
Ban
Ban
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Ut 23. Dec, 2008, 16:25
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa KeLsOo^^ »

po dopisani som si všimol nejednu gramaticku chybu a je mi to jedno ;) ale diks
každopadne som vytočeny ...
Cpu: Q9550 (3.8),Cooler:Noctua NH-U12P, MB: Asus Maximus II formula , Ram ddr2 Corsair XMS2 PRO 4GB (2x2)
Vga: Gtx 285 MSI OC Super pipe , Zdroj: Bluestorm 500w ,zvukovka ASUS Xonar D1
HDD: 1tb WD 7200 , Case: Thermaltake M9 ,4x 12cm fan noctua, LCD Samsung SyncMaster T220 / 22"/
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa GABO »

Nie je v našich možnostiach skákať tak ako si vydupeš to je jeden problém, ktorý si nevieš akosi uvedomiť. V tom Bazári je toľko svinstva, že by bolo potrebné zamestnať 2 ľudí na pracovný pomer, či sa Ti to moje vyjadrenie páči, alebo nie je to jednoducho tak a nijak inak. Spomeniem len neustále registrovanie čiernych duší, OT, nedodržiavanie pravidiel. Bazár nás a hlavne ľudí čo na ňom pracujú stojí najviac práce o ktorých nemáte vy bežní užívatelia ani poňatia a to nepíšem preto, že by som sa tu na náš úkor chcel vyťahovať, ale preto, lebo je to tak. O bazáre sa už riešilo medzi vedením viacero možností čo s ním, a takéto "potrafené reči" znechucujú...

Tak ako ty,aj Biker, aj ja aj iní občas buchnú a stávajú sa veci, ktoré sa nepáčia.

Bazár jednoducho bude moderovaný a adminovaný tak ako doteraz a nič na tom nezmení ani tvoj príspevok. Jednoducho roky ukázali, že toto je jediná cesta ako ho udržať v poriadku a tak aby bol na úrovni, ale nemôžeš očakávať, že bude to vždy bezchybné a tiež nemôžeš diktovať

Mne sa páči to vyjadrovanie ľudí ak sa niečo podobné stane - hundrú a dobre sa nejdú od nervov rozsypať, ale skoro nikdy až na pár prípadov som nevidel nejaké to poďakovanie za tie roky moderovania a adminovania bazáru..

Treba sa ukľudniť a nerobiť z komára somára, lebo sa môže jedného dňa stať, že ten chlapček Biker, ktorého tak nazývaš sa nazlostí a prestane moderovať a administrovať, prestanú aj ďalší a potom sa stane, že v bazáre ťa parkrát odrbú - možno vtedy si uvedomíš čo si si mal skôr.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
KeLsOo^^
Ban
Ban
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Ut 23. Dec, 2008, 16:25
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa KeLsOo^^ »

Ako si si mohol všimnúť spomenul som moderátora gammaray ktorý mi jediný pomohol vyriešiť problém a nebolo to prvy krat.Pred ním klobúk dole !

Bazár je tu riadeny naozaj dobre.Toto je jediné fórum,kde ked vstupujem nemam ziadne pochybnosti otom že ked nieco kupujem alebo predávam ( ma niekto nedajbože obabre alebo nepreberie zásielku ) a podobne.Kde na inych inzercných fórach je bohužial na dennom poriadku ... ako aj nedávno ked som sa nechal obabrat o 260 eur za tehlu ...

"vyskočil" som asi len z jedneho dovodu a tym je fakt ze odkedy som tu spravil netransparentny obchod mimo vlakno pocom ma biker hodil do nedoverihodných osob, mam pocit ze si namna sadol a len číha kedy spravim (LEN JA) nieakú chybu aby ma mohol upozornit a vyrivat.Preto som spomenul iných ktory upozorneny aj na moju osobnu ziadost neboli (ako aj biker)!
Cpu: Q9550 (3.8),Cooler:Noctua NH-U12P, MB: Asus Maximus II formula , Ram ddr2 Corsair XMS2 PRO 4GB (2x2)
Vga: Gtx 285 MSI OC Super pipe , Zdroj: Bluestorm 500w ,zvukovka ASUS Xonar D1
HDD: 1tb WD 7200 , Case: Thermaltake M9 ,4x 12cm fan noctua, LCD Samsung SyncMaster T220 / 22"/
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa GABO »

V poriadku...

Biker číha na každého aj na mňa, na každého tak pozor :D, myslím, že fakt nemá zmysel rozoberať ako som vyššie písal každý sa kopne :(..alebo vystúpi viac ako treba. On Ti tu napíše neboj ;)
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
KeLsOo^^
Ban
Ban
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Ut 23. Dec, 2008, 16:25
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa KeLsOo^^ »

Už teraz viem že pekne mi nenapíše a očakávam sa aj možno v čiernej listine (zákaz do bazaru)
len uz fakt mám pocit že to s mojou osobou preháňa .... osobne som mu nič zlé nespravil tak nech ide namna jemnejšie a nerobí zomna neviem akého magora.Nech mi radšej napíše čo ma na srdci do ss ....
Potom ako nedávno som išiel predávať nieaký sortiment a dotyčny zaujemca si nakoniec kúpu rozmyslel s vysvetlením
Vidím že si nedoverihodná osoba veď aj admin ťa neustále upozorňuje že tam robíš bordel (tak som sa potomto cítil ako nieaký buran doslova a do písmena ....)

Vśetky preklepi čo sa týka skoršieho refreshu vlákna alebo jedného malého Ot mimo tému som nespravil narokom a ani so ziadnym zlým umyslom !Tak ma vytočilo že ostatný "burani" ako ja su neupozornený a moje problémy neriešene (to asi pre to že som nedoverihodna osoba ? )

Nič no ... pán gabo ďakujem ti za vyrovnanie adrenalínu v krvi , sorry ak som nieako naštval.Všetko som vysvetlil tak možem ísť spať

Good Night (zajtra som tu Zas !:D )
Cpu: Q9550 (3.8),Cooler:Noctua NH-U12P, MB: Asus Maximus II formula , Ram ddr2 Corsair XMS2 PRO 4GB (2x2)
Vga: Gtx 285 MSI OC Super pipe , Zdroj: Bluestorm 500w ,zvukovka ASUS Xonar D1
HDD: 1tb WD 7200 , Case: Thermaltake M9 ,4x 12cm fan noctua, LCD Samsung SyncMaster T220 / 22"/
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa GABO »

Hlavne to chce kľud a v danom stave si to vysvetliť -> riešiť veci horúcou hlavou nie je veľmi dobré - ja to poznám :D
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Attilka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Ut 21. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Komárno

Re: Porusovanie pravidiel ?!

Príspevok od používateľa Attilka »

Kelsoo :
Si tu velmi kratko,aby si vedel vyvodzovat zavery,podla mna si si to urobil sam,a s BIKERom uz malo zopar ludi "kontakt",sam si si odpovedal,ze si spravil netransparentny obchod-dostal si NO,tu doveryhodnost si musis vypracovat,ale nie takymito prispevkamy ako aj tento,a veris alebo nie,ja bud kupim tu,alebo radsej nikde,a aj tu si vyberam,a ak je to mozne radsej osobka,ale si predstav,ze mne v pohode platia dopredu na ucet,bez kadejakych obav,tak aj inym uzivatelom tohto fora,a vzdy sa dohodneme,co je hlavne,vzdy sa najde kompromis,neviem preco mas Ty problemy,a vidis vsetko tak sive?
PE ES KO : Ty si myslis,ze BIKER len teba upozornil za tie roky co tu "robi/maka" ???
On zaskoci len vtedy,ak to vidi fakt nutne,a neboj nemyli sa casto,aj ked nikto nie je 100%ny !!!
A niekedy by sa patrilo aj take obycajneTHX,alebo DAKUJEM p.admin
DAVAM TI DO POZORNOSTI :
http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... ie#p554169
NB_1 OMEN by HP 17-an111nc Shadow Black
NB_2 Acer Aspire ES1-512-C2WN
MT Samsung Galaxy Note 10+ 512gb

Návrat na "Debata o všetkom"