Objednavanie cez Ebay

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
chinin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: St 09. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kaltenbrunn

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa chinin »

beardie napísal:nemyslim si, ze bude paypal automaticky posielat peniaze spat na ucet majitela, je to pre nich zbytocna zataz, ty ak chces peniaze na ucet, mozes pouzit withdraw, okrem toho, ak raz pouzivas paypal, tak sa predpoklada, ze ho budes pouzivat aj nadalej a platby sa strhavaju z paypal uctu a nemusi to ist cez kreditku => zase o jedno vyuzitie karty menej

Ak predajca urobi "refund" - vrati peniaze na paypal sa vratia takym istym sposobom ako boli odoslane predajcovi.
Ak boli na paypal ucte prostriedky a platilo sa z tychto prostriedkov vratia sa na paypal.
Ak sa platilo z karty, peniaze sa vratia na kartu. Trva to cca7 dni.
Tento podpis je v súlade s pravidlami fóra a nie sú tu skutočne žiadne obrázky.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa Krutibrko »

AHoj
Ak by som niekomu poslal na ucet peniaze, objednal by mi nieco cez Ebay? Presnejsie http://cgi.ebay.com/Mini-HOOKAH-Hooka-N ... 286.c0.m14" onclick="window.open(this.href);return false; .
Dakujem vopred :)
Používateľov profilový obrázok
NuSuey
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 383
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa NuSuey »

sry :) kupil som ju ja.

ale ak by sa ti zapacila ina - teoreticky by som ti mohol helfnut.. :) ak neni problem platit cez paypal niekoho ineho item kupeny na inom ebay konte :) ale tusim ze nieje ;)
Case: Silverstone RVZ01B, CPU: Intel Core i3-4130, GPU: EVGA GeForce GTX 750 Ti 2GB, RAM: Crucial Ballistix Tactical 4GB (1 x 4GB) DDR3-1600, MB: Asus H81I-PLUS Mini ITX, HDD: Crucial M500 240GB
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa Krutibrko »

LOL :hysterical: Tak si ma prekvapil . Ale envadi, mne sa este ozvu z vf.eu, popripadne pockam do oktobra..... Aspon napises nejaku recenziu na nu? :) (avsak do temy vodne fajky )
Používateľov profilový obrázok
NuSuey
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 383
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa NuSuey »

takze nakoniec nekupujes z ebayu :) nuz ale tusim sa to da, zeby som zaplatil za niekoho ineho - paypalom.. kedze som uz minule platil bratovi volaco a akurat mal problem so svojim paypal uctom :)



hehe :) nooo ako nefajciara, ktory ani vodnu fajku neskusil - uvidime :) bud to bude darcek - pre seba, kedze som mal narodky a nic som si este na narodky nekupil ..
.....alebo to darujem kamoske ;) ona ma stale presvieca nech skusim ale ja nie nie nie xP :laugh:

no, takze pokial to nezrecenzujem ja tak to zrecenzuje ona :-) :good:

Case: Silverstone RVZ01B, CPU: Intel Core i3-4130, GPU: EVGA GeForce GTX 750 Ti 2GB, RAM: Crucial Ballistix Tactical 4GB (1 x 4GB) DDR3-1600, MB: Asus H81I-PLUS Mini ITX, HDD: Crucial M500 240GB
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Pekne, nakoniec nakupim asi na uzemi SR VF, presnejsie v KE :)
Používateľov profilový obrázok
schyzoy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa schyzoy »

Chlapi takze ak kupujem z ebay nieco z EU (napr. na ebay.de tovar z rakuska, firma), tak nie je limit na DPH? Proste DPH neplatim, iba ak by som objednaval zo statu mimo EU?
Dakujem
...the most important is justice...
Spoiler: ukázať
PC
MB: Asus TUF Gaming B550M-PLUS CPU: AMD Ryzen 3 3100 RAM: Patriot Viper 4 Steel Series DDR4-3000 16 GB GPU: Sapphire AMD Radeon RX580 4GB PSU: SilverStone Strider Essential 80Plus ST50F-ES230 500W

NB
Acer Aspire S3
Používateľov profilový obrázok
chinin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: St 09. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kaltenbrunn

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa chinin »

schyzoy, DPH ani clo z Rakuska neplatis, zasielka ani nepojde cez colnicu
Tento podpis je v súlade s pravidlami fóra a nie sú tu skutočne žiadne obrázky.
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa lezgy »

Cloneplatis zo statov RVHP cize moderne demokraticky povedane EU :))
niesom si isty ako je to s krajinami pridruzenymi alebo vspecialnom statuse /bosna, albanci, SUI a pod/ ci su nejake zvyhodnenia
trebalo by pouzit gugl :)
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
schyzoy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa schyzoy »

Takze ani clo ani DPH, pokial je to z EU. Logiku do dava, ked uz sme v tom Shengene.
...the most important is justice...
Spoiler: ukázať
PC
MB: Asus TUF Gaming B550M-PLUS CPU: AMD Ryzen 3 3100 RAM: Patriot Viper 4 Steel Series DDR4-3000 16 GB GPU: Sapphire AMD Radeon RX580 4GB PSU: SilverStone Strider Essential 80Plus ST50F-ES230 500W

NB
Acer Aspire S3
Používateľov profilový obrázok
XZKX
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 839
Dátum registrácie: Ne 09. Aug, 2009, 19:42
Bydlisko: Východ - Michalovce

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa XZKX »

Sorry za otváranie starého topicu, ale nechcem zakladať nový len kôli jednej otázke :

ako/kde nastavím, aby mi to na eBay vyhadzovalo LEN veci, ktoré sa posielajú aj do Slovenska.

Napr. chcem keď dám "ending soonest" tak aby mi to hádzalo len veci, ktoré sa "shipujú" aj do Slovenska tj. vypíše shipping +$XX
Pioneer. Audio Technica. Sony. Intel. Microsoft.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa icefire »

XZKX napísal:Napr. chcem keď dám "ending soonest" tak aby mi to hádzalo len veci, ktoré sa "shipujú" aj do Slovenska tj. vypíše shipping +$XX
Toto konkretne sa neda spravit na Ebay. Musis to pozerat manualne v zozname Ending soonest.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
XZKX
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 839
Dátum registrácie: Ne 09. Aug, 2009, 19:42
Bydlisko: Východ - Michalovce

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa XZKX »

:smutny: :-( :cry: práve toho som sa obával, sakra ... aaarghhh ...

Díky :-)
Pioneer. Audio Technica. Sony. Intel. Microsoft.
Používateľov profilový obrázok
pEpinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 850
Dátum registrácie: Po 19. Máj, 2008, 09:31
Bydlisko: BA/NR

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa pEpinko »

XZKX napísal:Napr. chcem keď dám "ending soonest" tak aby mi to hádzalo len veci, ktoré sa "shipujú" aj do Slovenska tj. vypíše shipping +$XX
Si si isty, ze "shipuju" na Slovensko iba ak vypise +$XX, ja mam pocit, ze velakrat tam nie je +$XX, ale aj Ti to na Slovensko poslu (maju v texte shipping worldwide, alebo sa im staci ozvat, vela predajcov z EU nema problem do inych statov EU posielat, aj ked to na aukcii neuvadzaju).
Používateľov profilový obrázok
XZKX
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 839
Dátum registrácie: Ne 09. Aug, 2009, 19:42
Bydlisko: Východ - Michalovce

Re: Objednavanie cez Ebay

Príspevok od používateľa XZKX »

ak dobre viem, tak okrem ebay.de ina ebay varianta v eu nieje, ci ? A na tej ich nemeckej stranke zorientovat, to je umenie ...


//aha, este UK. No ok, ak najdem daco velmi dobreho tak mozno ho skontaktujem, ale pochybujem, ze mi stihne odpisat do konca aukcie, ked veci sa najlepsie vyhravaju prihodenim na konci aukcie :-)
Pioneer. Audio Technica. Sony. Intel. Microsoft.

Návrat na "Debata o všetkom"