Trojan v systéme a nedá sa odstrániť!

Všetko o antivírových programoch, firewalloch, víroch, spyware, ostatných aktuálnych hrozbách, názoroch a skúsenostiach, ako sa im vyvarovať...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
beggar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: Št 10. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Trojan v systéme a nedá sa odstrániť!

Príspevok od používateľa beggar »

Ahoj, presne v ktorom umiestneni je detegovany ten subor? V C:\WINDOWS\system32\atmli.dll alebo je uvedena ina cesta? V logu je zachyteny, pripadne, ak by bol stale v tomto umiestneni, skus ho zmazat cez:
zo stranky http://www.nod32.it/tools/undll.zip" onclick="window.open(this.href);return false; si stiahni tuto utilitku, rozbal ju a spusti subor UNDLL.EXE. Cez tlacidlo Select infected DLL vyhladaj tu *.dll, ktoru pozadujes zmazat, nechaj prebehnut proces a nasledne restartuj pocitac.
cpu AMD Ryzen 7 3700X, mb ASUS Crosshair VI Hero, ram ADATA XPG Gammix D10 32GB, gpu GeForce RTX 3060 Ti
Používateľov profilový obrázok
Perros
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št 05. Apr, 2007, 08:00

Re: Trojan v systéme a nedá sa odstrániť!

Príspevok od používateľa Perros »

Nazdar, skúšal ten tvoj programík ale nezabral ani v núdzovom režime ani v normálnom. Už som dosť zúfalý Nod mi ten trojan hlási pri každom otvorení nového adresára a pokúša sa o reštar. Čo navrhuješ ďalej - format c: :?
Používateľov profilový obrázok
beggar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: Št 10. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Trojan v systéme a nedá sa odstrániť!

Príspevok od používateľa beggar »

Ahoj, neviem ci si skusal este to, co ti uz aj radili, spustit ComboFix a pripadne /ak problem este bude pretrvavat/ preposlat vytvoreny protokol /log/, pekny navod aj odkaz na stiahnutie tu http://www.bleepingcomputer.com/combofi ... e-combofix" onclick="window.open(this.href);return false;
cpu AMD Ryzen 7 3700X, mb ASUS Crosshair VI Hero, ram ADATA XPG Gammix D10 32GB, gpu GeForce RTX 3060 Ti
Používateľov profilový obrázok
-SERGEJ-
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 20. Aug, 2009, 13:43
Bydlisko: okres SA, kraj nitriansky ;)

Re: Trojan v systéme a nedá sa odstrániť!

Príspevok od používateľa -SERGEJ- »

cawte mam podobny problem mam v pc trojana aa smart sucurity mi ho nechce odstranit toto je protokol smart securiti:
21. 9. 2009 14:46:49 Kontrola pri štarte operačná pamäť Operačná pamäť Win32/Rootkit.Agent.ODG trójsky kôň nemožno liečiť ZUPPON\Lukas ako to mam odstranit?? ja sa v tomto nejak nevyznam som v tomto nieco pod zaciatocnikom :laugh: mam antivirak avira antivir free stiahnuty aa potom som doinstaloval eset smart security...pls poradte co najzjednodusene :laugh: aby som to pochopil vopred dakujem

Návrat na "Bezpečnost a zabezpečenie PC"