GeForce 8800GT 512GDDR3 - problem so zvukom (?!)

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Bananiq
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi 25. Sep, 2009, 10:06
Bydlisko: Trenčín

GeForce 8800GT 512GDDR3 - problem so zvukom (?!)

Príspevok od používateľa Bananiq »

takze vymenil som moju HD 3850 s nevolou za 8800GT, fps sice stuplo ale karta ma pomaly 2x vacsiu teplotu. Co som okrem toho spozoroval je fakt, ze pri akejkolvek grafickej cinnosti (3D screensaver, hra, film, dokonca posuvanie okna vo windows) mi repraky vydavaju akysi bzukot a to len vtedy ked napriklad presuvam okno a pod. v klude nepocut nic... neviem cim to je a dost mi to vadi nakolko do audia som investoval celkom vela a teraz aby som mal pocuvat nejaky bzukot .. drivery mam najnovsie, skusal som reinstall bez vysledku... nestretol sa s tym uz niekto ?

win xp
zvukovka: audiotrak prodigy HD2
repro: krk rokit8 gp2
zdroj: coolermaster extreme power plus 400w
core2duo E7200,
Patriot 2GB DDR2 800
zotac 8800GT 512 GDDR3

update: ked som tam vratil radeon miesto geforce to robi tiez! sice v mensej miere ale takisto to bzuci ,, neviem co som spravil zle...
Používateľov profilový obrázok
Osiris007
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Po 27. Júl, 2009, 11:26
Bydlisko: Vlčkovce (Trnava)

Re: GeForce 8800GT 512GDDR3 - problem so zvukom (?!)

Príspevok od používateľa Osiris007 »

neviem ci sa to presne tyka tvojho problemu, ale chcel som sa spytat ze ci si nepreinstalovaval windows, alebo s nim daco nerobil...
lebo ja ked som par mesiacov dozadu preinstaloval OS (XP - SP2), tak mi potom vobec nesiel zvuk a zistil som ze to bola chyba vo windowse...som si stiahol nejaku zaplatu, ked to tak mozem nazvat od Microsoftu...konkretne KB888111xpsp2... mozno by aj tebe take daco pomohlo...
..btw: skus sa popozerat na nejakych zahranicnych forach, sice to je v anglictine ale je vacsia pravdepodobnost ze sa najde dakto s podobnym problemom... :music:

Návrat na "Grafické karty"