Musim platit za odblok po viazanosti?
- citronik44
- Používateľ

- Príspevky: 1391
- Dátum registrácie: Ne 11. Máj, 2008, 14:00
- Bydlisko: Nitra
Re: Musim platit za odblok po viazanosti?
Ja tiez idem odblkovat fon viazany na t-mobile a tetula v predajni mi povedala ze bud dam 4 eura, alebo sa to odrata z t-mobil klubovych bodov a tym padom to bude zadara.
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13211
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Musim platit za odblok po viazanosti?
ked mas symbian, windovs, proste nejaky OS tak sa da telefon aj preflashovat doma, proste nahodenie novej ROM, ta ak sa nemylim dokaze ten blokovaci kod zrusit
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
