Problem s Manli FX5200

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3317
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Problem s Manli FX5200

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Caute mam problemy s grafikou Manli GeForce FX5200. Ked jej nainstalujem driver a restartnem, zobrazi sa mi ze pri instalacii doslo k chybe a je tam napisany dajaky kód 10. Skusal som aj druhe ovladace, ale problem zostal. Poradte prosim kde je problem, ci len v driveri alebo je vadna grafika.
Dik
Používateľov profilový obrázok
Pali_Di
Ban
Ban
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So 20. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava, 5trzalka

Príspevok od používateľa Pali_Di »

Skus odinstalovat ovladac a nezabudni ho odstranit aj s registrov... a daj tam novy...
The way it's meant to be played 3Dfx 4ever!
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3317
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Príspevok od používateľa Diablo1st »

to som skusal ako prve ale nic. Je tam doska MSI Neo FSR V2.0 moze tam dajaka nekopatibita??
Používateľov profilový obrázok
Pali_Di
Ban
Ban
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So 20. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava, 5trzalka

Príspevok od používateľa Pali_Di »

Diablo1st napísal:to som skusal ako prve ale nic. Je tam doska MSI Neo FSR V2.0 moze tam dajaka nekopatibita??
Myslim ze nekompatibilita by nemala byt ziadna volakedy mala MSI problem s kompatibilitov graf.kariet MSI a ty mas Manli takze nic a to bolo s AGP8 ale to uz je davno vyriesene tu je problem asi v tom ze mas uz posahany Windows a blbne a pada na nom aplikacia skus ho reinstalnut... A ak sa chces 100% uistit ze to nieje v karte tak ju skus vopchat do ineho kompu ci to tam nebude padat.
The way it's meant to be played 3Dfx 4ever!
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3317
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Praveze Windows je tam dnes davany s SP2. Tenro win ma najinstalovany aj par mojich kamaratov a toteraz ziadne problemy neboli. Tuto grafiku predomnou mal jeden chalan a robila mu problemy (v niektorych hrach boli artefakty a vady obrazu) ale nie aby mu ju win nechcel zobrat.
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Príspevok od používateľa dexterav »

Diablo1st napísal:Praveze Windows je tam dnes davany s SP2. Tenro win ma najinstalovany aj par mojich kamaratov a toteraz ziadne problemy neboli. Tuto grafiku predomnou mal jeden chalan a robila mu problemy (v niektorych hrach boli artefakty a vady obrazu) ale nie aby mu ju win nechcel zobrat.
zaujimave a preco ju mas teraz ty :?
je dost mozne ze je vadna :(
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3317
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Pretoze moj kamos ma u mna komp a chce si kupit 6600GT ale nema zatial peniaze, takze sa naskytla sanca na tuto grafiku. Tak preto. Je to sice shit ale na tie 3 mesiace staci. Preto chcem aby som tam rozbehal dajaku hru a nie ze sa da pracovat len vo windowse.
Používateľov profilový obrázok
Pali_Di
Ban
Ban
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So 20. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava, 5trzalka

Príspevok od používateľa Pali_Di »

Diablo1st napísal:(v niektorych hrach boli artefakty a vady obrazu) .
Takze je vadna grafika presnejsie pamete na tej karte keby bolo poskodene jadro robilo by to artefakty v kazdej hre ale kedze to robi len iba v "niektorych" tak su zle pamete... trocha narocnejsia hra kde je velky tok dat (textur atd.) a hned sa to prejavi na priepustnosti pametiach...
The way it's meant to be played 3Dfx 4ever!
Používateľov profilový obrázok
tabu1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 02. Dec, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa tabu1 »

Z FX-5200 som mal podobny problem ale nasiel som ho!Po nainstalovani ovladaca sa mi zmenil datum a cas na PC.Nechapem sice ako to je mozne ale stalo sa.
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3317
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Uz som na to prisiel. Ak dam najprv driver od dosky tak mi driver na grafiku nechce zobrat, ale keD som to spravil naopak vsetko bezi ako ma.
Dakujem vsetkym za prispevky

Návrat na "Grafické karty"