Windows 7- nemá Windows Mail?

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Windows 7- nemá Windows Mail?

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Zdravím,
dnes som sa pustil do inovácie widowsu 7 namiesto Visty v otcovom notebooku Acer Aspire 6530G..Podotýkam, že to bola verzia ktorá mi prišla poštou keď som vyplnil ten formulár na acer.cz atď...
Prvý problém ktorá sa mi naskytol už pri vložení disku windowsu 7 do mechaniky, kedy mi pri zvolení "Upgrade OS" napísalo, že upgrade nie je možný keďže mám jazyk Visty iný ako jazyk 7 na DVD...jazyky boli rovnaké! (CZ). Vravím si ok, hodím čistú inštaláciu, stejne som to odzálohovával...
Takže som nainštaloval čistú verziu Windows 7....A išiel naspäť hádzať veci čo som odzálohoval...Ako hľadám Windows Mail v 7mičke tak hľadám a nič nenáchadzam, KDE JE? To tam tí super vývojari nič také nedali? xP
Dá sa tam nejako dať z Visty? Alebo čo odporúčate ako e-mail klienta, ktorý by mi vedel pootvárať tie správy, čo som odzálohoval?

Ďakujem za každú odpoved... :)
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: Windows 7- nemá Windows Mail?

Príspevok od používateľa Fester182 »

http://windows.microsoft.com/sk-SK/wind ... ndows-mail" onclick="window.open(this.href);return false;
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Windows 7- nemá Windows Mail?

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Aha, ďakujem..toto som si pri pozeraní googlu nevšimol...Takže to je super...Vo Windows Live Mail som funkciu Importu e-mailov nenašiel..a zároveň mi vôbec nevyhovuje keďže rozkadá e-maily na jednotlivé E-adresy čo mne pri používani asi 5tich nevyhovuje...kurňa..myslíte, že Thunderbird vie aj niečo ako otváranie e-mailov z Windows mail?
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: Windows 7- nemá Windows Mail?

Príspevok od používateľa Fester182 »

skus ich importovat cez ImportExportTools.
aspon tu sa nieco take pise http://forums.techarena.in/windows-software/1063939.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit

Návrat na "Operačné Systémy"