Wii fit disc

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
fellbiestrider
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 123
Dátum registrácie: Po 05. Jan, 2009, 13:17
Bydlisko: Bratislava

Wii fit disc

Príspevok od používateľa fellbiestrider »

Ahojte,

sorry, že zase otravujem, ale mám jeden problém...
Asi pred (phew)... 6 mesiacmi som si kúpil Dodatok k Nintendu Wii- wii fit. (doska a cd)
Pri nedávnej sťahovačke som zistil, že mi chýba disk so softvérom, ale dosku mám, čo znamená, že je aj tak nepredajná bez softvéru. Nevie mi niekto poradiť, kde by sa dal stiahnuť softvér, alebo kúpiť samostatné CD, resp. DVD?

Vopred ďakujem ;)

P.S. A prepáčte ak je podobná téma už vytvorená, skúsil som hľadať, ale nič som nenašiel...

Fellbiestrider :bye:
Intel Core i5 3,3Ghz, 8 gb Ram, 1x 1TB gb HDD, 64GB SSD, Nvidia Geforce 570GTX, Dell Ultra Sharp 2407 wfp
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Wii fit disc

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Trocha som pohľadal s google za Teba a na UK/EN fórach sa píše, že máš požiadať support Nintenda resp. Wii o zaslanie nového disku, asi za 20$ + poštovné náklady, alebo sa máš obrátiť na predajcu, ktorý by Ti ho mohol poskytnúť, ako náhr. diel, z nejakého pokazeného atp.
Na ebay-i sa pohybuje samotný disk po 60$ (apoň tak bolo písané na wii fóre).. :good:

B.
fellbiestrider
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 123
Dátum registrácie: Po 05. Jan, 2009, 13:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Wii fit disc

Príspevok od používateľa fellbiestrider »

dik, ja som to vobec nenasiel :OO=
Intel Core i5 3,3Ghz, 8 gb Ram, 1x 1TB gb HDD, 64GB SSD, Nvidia Geforce 570GTX, Dell Ultra Sharp 2407 wfp
fellbiestrider
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 123
Dátum registrácie: Po 05. Jan, 2009, 13:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Wii fit disc

Príspevok od používateľa fellbiestrider »

Prípadne, ešte jedna vec, ak nemám disk wii fit, ale kúpim si softvér wii fit plu, bude to kompatibilné aj so starou doskou?
Intel Core i5 3,3Ghz, 8 gb Ram, 1x 1TB gb HDD, 64GB SSD, Nvidia Geforce 570GTX, Dell Ultra Sharp 2407 wfp
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Wii fit disc

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

http://techforums.nintendo.com/nins/boa ... d.id=15437" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forums.lovingwii.com/nintendo-wi ... lease.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:good:

Podľa mňa áno, bude kompatibilné, keďže "wii fit plus" sa predáva aj samostatne, iba CD, takže asi počítajú s tým, že dosku už budeš mať ;)
fellbiestrider
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 123
Dátum registrácie: Po 05. Jan, 2009, 13:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Wii fit disc

Príspevok od používateľa fellbiestrider »

no výborne..... ďakujem za pomoc
Intel Core i5 3,3Ghz, 8 gb Ram, 1x 1TB gb HDD, 64GB SSD, Nvidia Geforce 570GTX, Dell Ultra Sharp 2407 wfp
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Wii fit disc

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Wii Fit Plus obsahuje vsetko co aj povodne Wii Fit, su tam vsak navyse nejake nove cvicenia a hry. Jedna sa v podstate o vylepsenu/rozsirenu verziu.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
fellbiestrider
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 123
Dátum registrácie: Po 05. Jan, 2009, 13:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Wii fit disc

Príspevok od používateľa fellbiestrider »

dik, vcera som to hral.. dostal som na vianoce.. je to paradicka
Intel Core i5 3,3Ghz, 8 gb Ram, 1x 1TB gb HDD, 64GB SSD, Nvidia Geforce 570GTX, Dell Ultra Sharp 2407 wfp

Návrat na "Debata o všetkom"