V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
lukasko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: St 01. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava Petrzalka

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa lukasko »

ja by som to nechal tak ako to je..... proste ak sa tomu dotycnemu nieco stane, tak nech si to odskace ak mal vypite.... samo ze by tam ale mohli dat toleranciu napr. 0,2-3 promile... a kludne nech davaju fukat kazdemu kto bude cakat na vlek (aspon ked tam pojde prvy krat).... a priznam sa ze som z tych co si raz za cas aj daju nejakeho toho frtana na svahu, alebo tam idu este so zvyskovim alkoholom v krvi, ale tiez chodim tade kde je malo ludi (stretavam ich az pri vleku) a z vlastnej skusenosti vam mozem povedat, ze ked vonka mrzne a vy si date 1 ci 2 poldecaky, tak to nema taky vplyv na Vas ako keby ste sedeli niekde v teplucku v podniku....
CPU: AMD Ryzen 1700 // SCYTHE SCNJ-4000 Ninja 4 MB: GA-AB350-Gaming RAM: Kingston 16 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 HyperX@none Grafika: MSI GTX 970 GAMING 4G 1279/1140@none HDD: SSD 960 EVO NVMe M.2 250GB Samsung 850 EVO 120GB ,Samsung HD154UI 1,5TB Zvuk: Logitech Z-5500 Skrinka:[/color] NZXT S340 + Corsair CX400 Ostatne: Card reader 32in1, Logitech VX Revolution, G940, Sony Dualshock3

for sale: CPU: AMD FX 4100 3600@4300 // AC Freezer 64PRO MB: GA-970A-UD3 RAM: 2*4GB Corsair XMS3 1600MHz CL9@none Zvuk:Audigy4 > Digital I/O Modul Skrinka:Eurocase ML 5412 DVD: Optiarc AD-7203S (LabelFlash), TEAC DV-W516GC
Používateľov profilový obrázok
donner
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 603
Dátum registrácie: Po 16. Nov, 2009, 17:01
Bydlisko: Kosice, Praha

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa donner »

dobre odskace si to, ale zivot male decka uz nevratis spat, ak nieco take sposobi
Spoiler: ukázať
CASE: LanCool PC-K58 + Gelid Silent 12 + Nanoxia DX 14
PSU: Seasonic X-750 single sleeved
MB: ASUS M2N
CPU: AMD Athlon 64 X2 4800+ 2500MHz | CPU COOLER: AC Freezer 7 Pro Rev.2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 560 Super Overclock
RAM: 2x2GB Kingston 800 CL5
LCD: acer X192W
HDD: Seagate 1TB 7200.12 ST31000528AS
DVD-RW: LG GSA-H55L
MOUSE: Razer Abyssus + SteelSeries QcK
KEYBOARD: Genius SlimStar 311
OS: Windows 7 Ultimate
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa Snake »

Prečo sa mi vidí, že krutibrko si bez alkoholu život ani nevie predstaviť? Musíš slopať stále a všade? :-)





.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Snake: Neslopem stale a vsade, len napr ak idem lyzovat, tak si dame v bufete frtana, alebo caj s umom.... Ak idem na sankovacku, tak to iste ( ale tam je to nebezpecnejsie ) .
Na lyzovacke nejazdim tam, kde je vela ludi a vidi sa mi cudne, aby mi dal niekto fukat na svahu... (a myslim si, ze na Slvoensku je to nerealne, aby na malych svahoch boli policajti.... )
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa zachary »

aj takto prebieha vekové obdobie 16+ u niektorých chalanov :)
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa Snake »

Krutibrko napísal:Snake: Neslopem stale a vsade,
Héj? Boli dve lanky, na každej sa tvoja otázky týkala alkoholu, + táto téma http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... =1&t=57420" onclick="window.open(this.href);return false;, zase najebaný jak štolverka, teraz sa zase pohoršuješ nad tým že nemôžeš piť.

Dva roky dozadu na toto doplatil môj kamarát, opil sa do nemoty, schmatli ho fízli, odvoz na ARO, pokuta, sociálka niečo riešila s rodičmi, potom už si rozmyslel čo bude cez víkendy robiť.

A neber to tak že ti tu háďžem mozgy, mne je jedno čo ty robíš, len mi prosím vysvetli nad čím sa pohoršuješ, možno si len primladý a prisprostý na to, aby si pochopil že alkohol nič nerieši. Slopeš na svahu? Áno, patrí ti pokuta, toľko môj názor...





.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa Scorp »

Presne tak! Piť pred sánkovaním je nezodpovednosť najväčšia, vybúraš sa do stromu a zabiješ jedným šupom hoci aj štyri! zvieratká, ktoré z neho spadnú, samozrejme, tebe sa nič nestane, pretože alkohol dáva skill nezraniteľnosti, ale čo tie zvery bezbranné?

//Snake: :D
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3430
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa stanomx »

No ako inak, no taaak podelte sa o vase alkoholicke 14+ prihody xD :hysterical:
RAMMSTEIN
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Pokusim sa vam to kusok vysvetlit ( pardon za OT ) : uvedomujem si, ze vela kecam o alkohole, avsak nepijem ho tolko.
V skole som nonstop v strese ( aj vsetci ostatni ziaci, na par vynimiek ), teda na vikend sa pochopitelne tesi asi kazdy. Preto si obcas treba aj kusok odfuknut ( nie, netreba do kolien, ale naladka neuskodi ).

Ano, je to kusok prehnane, tak ale takto to nejako ja beriem.....

edit: A este som zabudol dodat, strasne ma fascinuje stary Slovensky zivot, teda ako chodia chlapi do krcmy, kuria klasicke cigarety ( napr startky ) ... Aj toto bude asi dovod, preco o tom tolko kecam.. :)
Naposledy upravil/-a Krutibrko v Ne 13. Dec, 2009, 20:58, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa zachary »

tak stres je prirodzená vec a každý si ho ventiluje po svojom .. niekto piatko-sobotno-nedeľnými akciami + alkoholom a cigaretami, niekto športom alebo zmysluplnejšou prácou ;)
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa Toman »

- ja si ties mislim ze opilci nepatria na svah
- citia sa ako majstry sveta a sundaju nejake male decko...

T. :-)

//krukubitko: som sa akurat vratil z popradu, mi v BA mame v tesku jednu ulicku s tvrdim, vy mate dve.... (a clovek sa tam musi predierat)
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa galen »

hosi nejak ste odbocili od temy ...

v kazdom pripade, ak je prevadzkovatel zariadenia (vleku/svahu) zodpovedny za ludi, kt. sa tam nachadzaju, moze si urcovat pravidla a podmienky, pre to, aby sa tam ludia pohybovali.

ked do pravidiel zahrnie, ze mas byt triezvy, a ak nahodou nebudes, budes pokutovany, pripadne vykazany zo svahu, tak to tak bude.
ak sa ti take lyziarske stredisko nepozdava, tak chod hladat take, kde sa to dodrziavat nemusi.

Ale z pohladu bezneho smrtelnika, ktory ma rodinu a male detvaky, ma mindraky z neprimeraneho rizika voci ratolestiam, tak jednoznacne si takyto zakaznik vyberie stredisko, kde sa bude kontrolovat alkohol na svahu, lebo si mysli, ze jeho deti su vo vacsom bezpeci. A tak pride s celou rodinkou, tzn 4 listky na vlek, nie iba 1-2, radobyparta.
Uznavam, v bufete mozno nenecha 100 euracov za chlast (z ktoreho ajtak 80% tvoria dane, takze prevadzkovatel z toho ma hov-one-ize), ale da povedzme 50-60 za jedlo, z ktoreho prevadzkovatel ma %ne viac (nakolko ho trapia iba naklady, a vlastne toho kuchara tam musi platit ci su zakaznici 2ja, alebo 50...). Takze cele je to iba o tom, spravne nastavit stredisko, vychytat klientelu, ktora ma potencial priniest chechtaky a hotovo.

A ked nic ine, aspon sa vylepsia statistiky, a bude to konkretne stredisko lepsie vyzerat papierovo...
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3430
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa stanomx »

ja len za ja si ventilujem asi vsetkymi ventilmi... teda aj sportom aj alkoholom (cigaretami nie, ale vodna faja, a aj nejake *********) aj pocitacom aj tancovanim aj vrieskanim aj spanim :rofl:
co z toho vypliva? ja mam stresu najviac :D
RAMMSTEIN
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Galen: Ak by to bolo takto, tak by mi to vyhovovalo...

Toman: To nemyslis vazne, ja byvam 10 minut peso od Tesca....
A v Tescu chlast nenakupujeme, mame blizko 2 velkosklady palenky + je este aj stanok, kde predaju hocikomu ( ano, je to aj podla mna svinstvo ) + drink service ( teda donaska palenky do domu )

//
jo a este som zabudol, na "juhu" je v novopostavena velko-kapacitna predajna (oproti kauflandu) a na budove je obrovsky napis "Lacny alkohol - otvorene aj v nedelu" T.
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: V Rakusku budu davat fukat uz aj lyziarom.

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Presne tak, ja si stres cez víkend ventilujem napríklad tým, že sadnem na skúter a idem sa len tak bezvýznamne previezť, nepotrebujem k tomu alkohol ;) A takým ktorí povedia, že už sneží, idem si na odreagovanie vyčistiť akvárium, keď sa na skútri nedá..
A aby som nebol až toľko OT, tak sa vyjadrím aj k téme. Som zato aby sa ožranom dávali pokuty, ALE nech je tam tolerancia a síce veľmi malá, teda asi ten jeden rum, rum s čajom atď..určite nie človek s 0,5 promile v krvi ;)

Návrat na "Debata o všetkom"