pomoooc NERO mi zacalo brzdit pc

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Tomo.69
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Po 12. Jan, 2009, 14:19

pomoooc NERO mi zacalo brzdit pc

Príspevok od používateľa Tomo.69 »

nazdar,
mam windows XP profesional SP3 a NERO 7 mi pri napalovani vytazi CPU na 100% predtim mi to vobec nerobilo. Ked napalujem a pocuvam winampa tak mi trha pesnicky dokonca sa mi aj mys uplne spomalila a roby len take sekave pohybi... skusal som aj preinstalovat nera a nainstalovat ine verzie dokonca aj nero 9.vedel by mi s tym nekdo pomoct ???? dakujem
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: pomoooc NERO mi zacalo brzdit pc

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Nepises aku mas mechaniku (ata/sata). Pri uvedenych problemoch vsak predpokladam pouzite ata mechaniky ("siroky" datovy konektor). Skus si skontrolovat nastavenie dma v spravcovi zariadeni.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Tomo.69
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Po 12. Jan, 2009, 14:19

Re: pomoooc NERO mi zacalo brzdit pc

Príspevok od používateľa Tomo.69 »

mam ATA mechaniku.. mozes mi poradit co si mam skontrolovat v tom spravcovi zariadeni ? predtim mi secko islo v poho pri napalovani som mohol robit aj ine veci, to len v poslednej dobe mi to tak strasne spomaluje ze sa to neda ani vydrzat... :wallbash:
Tomo.69
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Po 12. Jan, 2009, 14:19

Re: pomoooc NERO mi zacalo brzdit pc

Príspevok od používateľa Tomo.69 »

to mi nikdo nevie poradit ????? :cry:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: pomoooc NERO mi zacalo brzdit pc

Príspevok od používateľa Snake »

ja som mal tiež s týmto problém, pomohol iba reinštal systému, nikdy som nevedel ani nezistil s čím to kolidovalo





.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: pomoooc NERO mi zacalo brzdit pc

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Skontroluj si nasledovne nastavenie:

Obrázok

Musis mat povolene DMA pre vsetky mechaniky v pocitaci. Ak nemas, tak zmen nastavenie na DMA a restartuj pocitac. Ak sa to nezmeni ani po restarte (nesmie tam byt PIO), tak odinstaluj radic(e) cez spravcu zariadeni, restartuj pocitac a nechaj system znova nainstalovat radice a mechaniky/disky.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Tomo.69
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Po 12. Jan, 2009, 14:19

Re: pomoooc NERO mi zacalo brzdit pc

Príspevok od používateľa Tomo.69 »

_Mato_ napísal:Skontroluj si nasledovne nastavenie:

Obrázok

Musis mat povolene DMA pre vsetky mechaniky v pocitaci. Ak nemas, tak zmen nastavenie na DMA a restartuj pocitac. Ak sa to nezmeni ani po restarte (nesmie tam byt PIO), tak odinstaluj radic(e) cez spravcu zariadeni, restartuj pocitac a nechaj system znova nainstalovat radice a mechaniky/disky.
DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM :dance: yahooo :dance:

konecne sa mi to podarilo rozchodit .. kvoli takej blbosti som sa trapil :wallbash:

Návrat na "Programy a problémy s nimi"