Test ATI Sapphire HD3870 512DDR4

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
lionlion
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 18:47
Bydlisko: Michalovce

Test ATI Sapphire HD3870 512DDR4

Príspevok od používateľa lionlion »

:help: :arrow: Poradte my neaky dobry test-program, s mojou grafikou mam uz dlhodoby problem (1.5 roka) uz hned od jej kupy. S casu na cas (v poslednej dobe dost casto) my zamrzne PC, zblbne obraz, vyhodi Bluescreen s odkazom na ovladac, test vga pamete a restart. A je jedno ci hrajem hru alebo som na nete alebo pozeram film. :E

Windowsom to neni lebo som skusal aj XP pro a aj Win7 x64, ovladacmi tiez nie lebo pravidelne ich aktualizujem.
Na 100% je to hardwarova chyba v grafike podobna, ako bola v nektorich CPU od AMD, ked pri urcitej presne danej zatazi (vacsinou okolo 70-80%) padol system. Ked sa procak presne na tu hodnotu nedostal tak isiel ako ma, urcite je to aj moj pripad.

Potreboval by som program ktory by zatazoval VGA postupne od 0 az po 100% aby som zistil ci mam pravdu a ze pri akej zatazi to robi. Urcite ju dam reklamovat lebo uz ma to nebavi a na druhej strane taku VGA uz urcite nemaju tu staru neopravia a budu musiet vratit peniazky a za ne si kupim uz nieco lepsie :-D ... ale potrebujem o jej probleme vediet co najviac aby ta reklamacka bola co najrychlejsia, lebo byt mesiac bez PC... hmm tazke by to bolo :-(
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Test ATI Sapphire HD3870 512DDR4

Príspevok od používateľa Brandoo »

Nastavit zataz sa asi neda, no mozes skusit test stability v OCCT 3.1.0 len nedavaj test Power Supply lebo to moze byt jeho prvy aj posledny test :)
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit

Návrat na "Grafické karty"