pdb to txt

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

pdb to txt

Príspevok od používateľa Bird »

existuje nejaky program na konverziu pdb do txt ? alebo daco take ako adobe reader a tam dat ulozit ako text.
palm reader pre win to nezvladne. poznate daco take ?
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
MAPO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 478
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 16:26

Re: pdb to txt

Príspevok od používateľa MAPO »

skus deco reader alebo isilo
Spoiler: ukázať
| MB: Gigabyte MA-78G-DS3H rev. 1.0 | CPU: AMD Athlon 64 x2 5400+ BE @ default (200*14) / Brisbane, 65 nm / | RAM: A-DATA DDR2 4GB (2 x 2GB) 800+ MHz Extreme Edition @ default (800 5-5-5-18 1.8V) | GPU: Gigabyte Radeon HD 4850 512MB + Zalman VF830Cu @ default (625 # 1000) | HDD: SAMSUNG SpinPoint F1 HD502HJ (500 GB, 7200 ot./min.) | DVD: LG GH22LS30 | PSU: Fortron Saga+ 450P | CASE: Cooler Master Elite 330k |
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: pdb to txt

Príspevok od používateľa eSPer »

..dosť veľa ľudí ppoužíva Calibre

..alebo skús pdb2txt : http://www.pepak.net/e-books/formaty-pdb/#download" onclick="window.open(this.href);return false; ;)
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: pdb to txt

Príspevok od používateľa Bird »

pouzil som ten deco reader ale dik za radu obom
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
dobbin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 07. Feb, 2010, 19:51

Re: pdb to txt

Príspevok od používateľa dobbin »

možno trochu od témy, ale prosím o radu....existuje viac typov PDB??? Prečo taká otázka? Mám niekoľko ekníh a všetky v .pdb. Všetky knihy otvorím v Palm Readeri...to je dobré na čítanie v pc....ale keď chcem tieto knihy otvoriť v PSPad-e, aby som ich mohol nahrať do mobilu, otvorí mi len niektoré a tie ostatné sa javia ako rozsypané znaky - príklad v zátvorke (‰¦QO›đÉýź‡ŕ—Ʀg~°®
Xőľ˘awoúL—ža,u¦ƒ)Űç_<Ő«FF5—uîşđę~ŰF\/Ô]T&ł{‹» ŰÜëa§?W÷_Şűďľ|)....nedajú sa mi teda preformátovať do .txt, ani nič podobné..proste sa javia ako nejaký programovací jazyk. Nerobím niekde v PSPad-e chybu? Ostatne podobne mi to robí i Doc reader....díky
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: pdb to txt

Príspevok od používateľa newmi »

no a mas nastavene spravne kodovanie?
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: pdb to txt

Príspevok od používateľa faugusztin »

PSPad je textovy editor. PDB je binarny format. Ak tvoje doterajsie PDB subory boli textove, tak islo iba o oklamanie citaciek pomocou pripony, nic viac.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: pdb to txt

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

najdrevorubackejsie je ctrl+a, ctrl+c..vytvoris si novy *.txt a tam ctrl+v

//
slepy som,myslel som pdf:)
Naposledy upravil/-a Zoltan Balaton v Po 08. Feb, 2010, 15:30, upravené celkom 1 krát.
dobbin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 07. Feb, 2010, 19:51

Re: pdb to txt

Príspevok od používateľa dobbin »

čiastočne rozumiem, ale nie všetko...asi takto: eknihy som stiahol z netu...všetky v PDB. Otvorím v Palm Readeri, všetky. Keď však chcem nahrať do telefonu pomocou TequilaCat BookReader v2.3.4, dajú sa mi načítať len niektoré, ostatné sa nenačítajú...preto som skúšal PSPad, v ktorom odstraňujem diakritiku v týchto súboroch, aby sa dali čítať (vieme, že máloktorý free program v mobile diakritiku zvláda bez komolenia)...a tam som zistil uvedené v mojom príspevku vyššie...niektoré sa otvoria normálne, niektoré nie....skúšal som prepnutie aj na rôzne kódovanie, skúšal všetky možné funkcie..márne..
Ale problém čiastočne vyriešený...včera som stiahol z netu eReader Pro 4.0.1 for Symbian 60 r5 (nainštaloval do mobilu) a ten dokáže otvoriť zas všetky tieto knihy (všetky!)...len zostáva problém s diakritikou...tú mám odstránenú v knihách otvoriteľných v PSPade, v tých ostatných zas len musím pretrpieť skomoleniny :-)
Ospravedlňujem sa za obšírnosť, som len taký bežný užívateľ pc...díky
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: pdb to txt

Príspevok od používateľa newmi »

asi ma.
btw. ono to moze byt rozdielnym typom pdb. Mne napr Qreader nevedel spravne otvorit knihy v pdb robene v mobireader-y
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
dobbin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 07. Feb, 2010, 19:51

Re: pdb to txt

Príspevok od používateľa dobbin »

:-) ..preto som sa v mojom prvom príspevku pýtal, či existuje viac typov PDB...asi hej :)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: pdb to txt

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

najdi si free "ZXreader 1.5.0 beta 3" ..je to jediny funkcny fulltext reader na v5 ,ak sa nemylim

Návrat na "Programy a problémy s nimi"