Všetko o programoch, problémoch...
POZOR : žiadny WAREZ
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3696 Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno
Príspevok
od používateľa Krutibrko » Po 22. Feb, 2010, 20:49
Ahoj, takže mám takýto problém.
Doteraz som používal win xp a všetko išlo pekne, ale rozhodol som ísť už do win 7.
Keď som vo wine, všetko pekne ide ( používam na kecanie push to talk - klávesa ľavý ctrl ).
Avšak, keď som v hre ( w3 ), tak mi zrazu nefunguje push to talk a teda nemôžem kecať.
Hľadal som kúsok aj na nete, ale veľa som toho nenašiel...
Vedel by mi niekto pls poradiť?
ďakujem vopred
Brko
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3696 Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno
Príspevok
od používateľa Krutibrko » Ut 23. Feb, 2010, 18:05
Fakt mi nikto nevie poradiť?
k0rben
Používateľ
Príspevky: 2025 Dátum registrácie: So 23. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica
Príspevok
od používateľa k0rben » St 24. Feb, 2010, 15:49
Pridavam sa... chceli sme hrat 3ja dotu z vnt, 2ja mame xpcko, 1 ma vistu 32, ta ista chyba ako mas ty.
Vo w3 nepocut co vravi iba ked ma w3 na lište. Akurat riesime.
Online :
| Intel i5-750@Gelid Tranquillo| G.SKILL Ripjaws 1600Mhz CL9 2x4Gb + Kingston HyperX DDR3 1600Mhz CL9 XMP 2x2Gb| Asus P7P55D| Sapphire HD5770 1Gb GDDR5 Vapor-X@900/1400+Custom Accelero S1r2| Samsung HD502HJ+Scythe Himuro| Corsair TX650| Antec 300@3xGelid Silent 12+TB SIlence 140mm+Scythe KazeMaster| Syncmaster T220| Logitech MX518 + Steel Series QCK| KME 2201 Black| Logitech S220 2.1 + KOSS SB49|
Offline :
| Intel Celeron D331 - 2.6GHz @ 2.9GHz + Akasa AK-965| WD800JD 80 GB + Scythe Himuro| Sapphire Radeon X800GTO| MSI 915PL Neo| PQI DDR 1GB 440Mhz| EC 350W| EC 5470-P4|
Offline :
| Intel Pentium III - 1.0GHz @ 1.2GHz (box)| WD200EB 20 GB + ghetto silencer | Inno3D GeForce2 MX400 64MB| Gigabyte GA-6OX| Hyundai SDRAM 256MB 133@160Mhz| 250W Noname| Eurocase MD 604| iiyama ProLite E431S| >Image<
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3696 Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno
Príspevok
od používateľa Krutibrko » St 24. Feb, 2010, 16:28
mne to už funguje.
Riešenie: Musíš spustiť VT ako správca.
k0rben
Používateľ
Príspevky: 2025 Dátum registrácie: So 23. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica
Príspevok
od používateľa k0rben » St 24. Feb, 2010, 18:55
Nepomohlo, tak jeden hra bez ptt hotkeya.
Online :
| Intel i5-750@Gelid Tranquillo| G.SKILL Ripjaws 1600Mhz CL9 2x4Gb + Kingston HyperX DDR3 1600Mhz CL9 XMP 2x2Gb| Asus P7P55D| Sapphire HD5770 1Gb GDDR5 Vapor-X@900/1400+Custom Accelero S1r2| Samsung HD502HJ+Scythe Himuro| Corsair TX650| Antec 300@3xGelid Silent 12+TB SIlence 140mm+Scythe KazeMaster| Syncmaster T220| Logitech MX518 + Steel Series QCK| KME 2201 Black| Logitech S220 2.1 + KOSS SB49|
Offline :
| Intel Celeron D331 - 2.6GHz @ 2.9GHz + Akasa AK-965| WD800JD 80 GB + Scythe Himuro| Sapphire Radeon X800GTO| MSI 915PL Neo| PQI DDR 1GB 440Mhz| EC 350W| EC 5470-P4|
Offline :
| Intel Pentium III - 1.0GHz @ 1.2GHz (box)| WD200EB 20 GB + ghetto silencer | Inno3D GeForce2 MX400 64MB| Gigabyte GA-6OX| Hyundai SDRAM 256MB 133@160Mhz| 250W Noname| Eurocase MD 604| iiyama ProLite E431S| >Image<
zodiaq
Používateľ
Príspevky: 2290 Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta
Príspevok
od používateľa zodiaq » St 24. Feb, 2010, 18:59
To mate este dobre mne sa ventrilo po 7 nechce pripojit do siete...
[Homelab ] - in progress
Lenovo M80Q
i5-10500T, 16GB 2666 MT/s
- WD SN5000S 1TB
AsRock Deskmini H470
i5-10505, Themalrigh AX47 Full Copper + Noctua A9x14-HS, 16GB 2666 MT/s
- Samsung PM961 256GB
- Samsung 870EVO 250GB #1
- Samsung 870EVO 250GB #2
Lenovo V520s
i5-7400, 2x8GB 2133 MT/s
- Intel SSD 660p 256GB
Synology DS817+
Celeron J3455, 16GB 1866MT/s, Noctua NF-B9 Redux 1600
- Toshiba MG07ACA14TE 14TB
- Samsung 860Pro 256GB
[Others ]
Sony PS5 Slim 1TB + Samsung 990Pro 2TB + TCL 65Q7C
Sony PS4 slim 870QVO 1TB + Samsung QE43QN90A
Poco X6 5G 256GB/12GB
MAPO
Používateľ
Príspevky: 478 Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 16:26
Príspevok
od používateľa MAPO » So 27. Feb, 2010, 21:26
mne ide vsetko tak ako ma az na taku chybu
pocujem oneskorene co mi hovoria - ale je mozne ze je chyba aj u niekoho ineho
| MB: Gigabyte MA-78G-DS3H rev. 1.0 | CPU: AMD Athlon 64 x2 5400+ BE @ default (200*14) / Brisbane, 65 nm / | RAM: A-DATA DDR2 4GB (2 x 2GB) 800+ MHz Extreme Edition @ default (800 5-5-5-18 1.8V) | GPU: Gigabyte Radeon HD 4850 512MB + Zalman VF830Cu @ default (625 # 1000) | HDD: SAMSUNG SpinPoint F1 HD502HJ (500 GB, 7200 ot./min.) | DVD: LG GH22LS30 | PSU: Fortron Saga+ 450P | CASE: Cooler Master Elite 330k |