ASUS-SHOP

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
Patresko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: So 27. Feb, 2010, 18:03
Bydlisko: Ružomberok / Žilina

ASUS-SHOP

Príspevok od používateľa Patresko »

http://www.asus-shop.sk" onclick="window.open(this.href);return false; viete mi povedat aky su doveryhodny? chcem odtial objednavat notebook a nerad by som bol kebyze to daka podvodna firma :D
>> ASUS M60J COMING SOON <<
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: ASUS-SHOP

Príspevok od používateľa Gudas »

- zatiaľ len čiastočné skúsenosti: brat tam objednal notebook, bohužiaľ ten konkrétny model sa práve dovaypredal. Ponúkli iný model, alebo vrátenie peňazí, vybrala sa možnosť vrátenia peňazí - čo prebehlo bez problémov promptne.
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Patresko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: So 27. Feb, 2010, 18:03
Bydlisko: Ružomberok / Žilina

Re: ASUS-SHOP

Príspevok od používateľa Patresko »

No aspon nieco konecne mi niekto povedal o tej firme :)

Tak som sa rozhodol ze odtial objednám http://www.asus-shop.sk/katalog/asus-po ... g-w-b-noos" onclick="window.open(this.href);return false;
>> ASUS M60J COMING SOON <<
nivea
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 17. Máj, 2010, 21:28
Bydlisko: Košice

Re: ASUS-SHOP

Príspevok od používateľa nivea »

Ahoj
Chcel by som sa ťa opýtať ako si dopadol v asus-shop.sk, bol si spokojný?
Chcem kúpiť od nich notebook, lebo s takou špecifikáciou ho predávajú iba oni (nikto ho z KE nevie dodať :? s tou špecifikáciou ASUS N61JQ 16/ i7 720QM/ BLR/ 640GB/ 4G/ W/ B/ 7P
Model / Kód : ASUS-N61JQ-TY014X )
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: ASUS-SHOP

Príspevok od používateľa avixe »

sused tam kupova UL30, bez problemov, cena 25 eciek nizsia ako na alze
ferok
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po 28. Jún, 2010, 15:56

Re: ASUS-SHOP

Príspevok od používateľa ferok »

Hlavny rozdiel pri kupe na asus-shope je v tom ze predava vyhradne SK modely notebookov ASUS, co sa napriklad o Alze ako pobocke ceskej spolocnosti povedat neda. Dobra cena a hlavne slovenska klavesnica stoji za to.

Model ASUS N61JQ (ASUS-N61JQ-TY014X) je stale v ponuke, dokonca teraz v cene notasu ESET (opat slovensky "vyrobok") na 1 rok zadarmo.
Používateľov profilový obrázok
jupik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: So 23. Dec, 2006, 02:00

Re: ASUS-SHOP

Príspevok od používateľa jupik »

Ktokolvek si bude chciet objednat notebook, tak to nerobte v ASUS-SHOPE!!! Robia z ludi debilov, natahuju Vas, brania sa vrateniu tovaru, na co mate podla zakona narok, neodpovedaju na maily, vyhovaraju sa ako sa len da! Nerobia nic skor, pokym im nezavolate vy a nedate im na to podnet! Hovorim z vlastnej skusenosti!
Su maximalne neseriozni a nespolahlivi!

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"