Nový Zdroj a GPU = prudká zmena teploty!

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Nový Zdroj a GPU = prudká zmena teploty!

Príspevok od používateľa PatrikL »

zmestí sa tam ale aj 120mm, nie? Kto povedal že ho tam treba priskrutkovať do dier čo tam dal výrobca :laugh: Inak pokiaľ to je šrot skrinka (to znamená že riešenie prietoku vzduchu nula bodov) tak môžeš vyrezať aj mriežku pred ventilátorom :-)
Používateľov profilový obrázok
TinoArts
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: Št 18. Feb, 2010, 17:55
Bydlisko: Zvolen

Re: Nový Zdroj a GPU = prudká zmena teploty!

Príspevok od používateľa TinoArts »

Je to postaršia skrinka, vetranie pre fany je riešené dobre, avšak len o priemere 80cm, takže tam asi vyrežem vlastný otvor. Dík za rady. Keby niečo ozvem sa.

Zdroj mám: http://www.alza.sk/zdroj-eurocase-550w-i-d57485.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
MB: ASRock M3A785GMH/128M CPU: AMD Athlon II x4 620, @3,6Ghz (1.36V) CPU Cooler: Arctic Cooling Freezer Xtreme rev.2 RAM: 2x 2GB Kingston DDR3 1333Mhz , dual-channel VGA: Sapphire Radeon HD4730 Value Edition, GDDR5 512mb, core: 625Mhz mem: 900Mhz @ core:780Mhz mem: 1150Mhz PSU: Eurocase 550W ATX2.2 HDD: Western Digital 500GB SATAII REPRO: Genius 2:1 MYŠ: A4techX755-FS Black KLAVÍR: Genius K639 Black OS: Microsoft Windows 7 Ultimate SK
Používateľov profilový obrázok
QlimaxXx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 170
Dátum registrácie: Pi 03. Júl, 2009, 13:59
Bydlisko: Stará Ľubovńa

Re: Nový Zdroj a GPU = prudká zmena teploty!

Príspevok od používateľa QlimaxXx »

ja by som na tvojom mieste pre istotu pekne na novo prepastoval ten cpu chladič ,,, podla mna si pri inštalovani noveho zdroja nechtiac zavadil o cpu chladič a tym padom si ho mohol posunut aj o male mm ,,, ked mas dlhsie nanesenu pastu a už na poly zaschnutu tak mu staci malicky pohyb alebo uder do chladiča a tym sa akokeby odlepy a vytvory sa vzduchova medzera medzi chladičom a cpu ,,, pre istotu prepastuj na novo a budeš mať aspon istotu

Návrat na "Procesory"